بلیط خارجی

پرواز چند مسیره
اتاق {{outerIndex + 1}}
بزرگسال (12+)
كودك (11-)
سن کودک {{innerIndex + 1}}

برای کودکان زیر 12 سال در صورت همراه بودن با بزرگسال در یک اتاق گرفتن تخت برای کودک قطعی نمیباشد ، لطفا به قوانین هتل رجوع بفرمایید.
به زودی....
به زودی....خرید بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

 

راهنمای خرید آنلاین بلیط هواپیما

 

یکی از کامل ترین و دقیق ترین سامانه های خرید بلیط هواپیما به شکل آنلاین متعلق به آژانس هواپیمایی سام سیر است. این سامانه به طور کامل مسیرهایی که تردد در آنها زیاد است به شکلی مطلوب در اختیار مشتریان قرار داده و همین طور با صرف کمترین زمان برای جستجو، اطلاعات کلیه خطوط پرواز خارجی و پروازداخلی را در اختیار مشتریان قرار می دهد. علاوه بر این موارد مشتریان به راحتی می‌توانند از طریق این سامانه اقدام به خرید بلیط هواپیما به صورت آنلاین کنند و همین طور از بلیط های سیستمی و چارتری به آسانی مطلع شوند.  

 

💺 خرید بلیط هواپیما

 

بلیط هواپیما

 

در عصر امروز همان طور که می‌دانید رفت و آمد در خیابان‌های شهر به دلیل ترافیک، بسیار خسته کننده و سخت است. آژانس هواپیمایی سام سیر خرید بلیط هواپیما را برای شما آسان‌تر کرده و دیگر نیازی به حضور در آژانس هواپیمایی برای خرید بلیط هواپیما ندارید. مشتریان عزیز به راحتی می توانند وارد سامانه مربوطه شوند و بلیط هواپیما خود را رزرو کنند.

 

سیستم موجود در این سامانه این امکان را به کاربران خود می‌دهد که ارزانترین بلیط هواپیما را در پرواز خارجی یا پرواز داخلی انتخاب و رزرو کنند.

 

✈️ رزرو بلیط هواپیما

 

بلیط هواپیما

 

برای خرید بلیط هواپیما از سامانه آنلاین سام سیر، تنها بایستی به تب خرید بلیط هواپیما رفته و بعد از پر کردن اطلاعات مبدا و مقصد و نوع پرواز و اطلاعات شخصی و ... مبلغ بلیط هواپیما را به صورت الکترونیکی پرداخت کند، سپس می تواند بلیط تک را از طریق پست درب منزل دریافت کند یا آن را پرینت بگیرد.

 

منو