تور استرالیا

تور 12 روزه استرالیا ویژه نوروز 99

11 4 شب سیدنی ---> 3 شب گلدکوست ---> 4 شب ملبورن
تور 12 روزه استرالیا ویژه نوروز 99
 • اقامت در هتل پنج ستاره با صبحانهاقامت در هتل پنج ستاره با صبحانه
 • بلیط رفت و برگشتبلیط رفت و برگشت
 • بیمه مسافرتیبیمه مسافرتی
 • راهنمای فارسی زبانراهنمای فارسی زبان
 • موارد دیگر
تاریخ اعتبار 1398/12/28
شروع قیمت برای هر نفر از :

196.600.000 تومان

تور استرالیا ویژه نوروز 97

11 4 شب سیدنی ---> 3 شب گلدکوست ---> 4 شب ملبورن
تور استرالیا ویژه نوروز 97
 • بلیط رفت و برگشتبلیط رفت و برگشت
 • ویزای توریستیویزای توریستی
 • اقامت در هتل اقامت در هتل
 • صبحانهصبحانه
 • موارد دیگر
تاریخ اعتبار 1396/12/29
شروع قیمت برای هر نفر از :

235.900.000 تومان

تور 11 روزه استرالیا ویژه نوروز 98

11 4 شب سیدنی ---> 3 شب گلدکوست ---> 4 شب ملبورن
تور 11 روزه استرالیا ویژه نوروز 98
 • اقامت در هتل اقامت در هتل
 • اقامت در هتل 5 ستاره باصبحانه و شاماقامت در هتل 5 ستاره باصبحانه و شام
 • بلیط رفت و برگشتبلیط رفت و برگشت
 • بیمه مسافرتیبیمه مسافرتی
 • موارد دیگر
تاریخ اعتبار 1397/12/29
شروع قیمت برای هر نفر از :

217.600.000 تومان


تور استرالیا


در مورد تور استرالیا بدانیم

اطلاعاتی در مورد استرالیا

 

استرالیا کشوری پهناور است که از نظر مساحت در رتبه ششم در جهان قرار گرفته است. این کشور دارای شهرهای زیبا و دیدنیای است که یکی از آنها کنبرا میباشد که به عنوان پایتخت این کشور برگزیده شده است که مجلس این کشور نیز در همین شهر قرار گرفته است.برای دیدن مناظر گردشگری این کشور میتوان با تهیه تور استرالیا به این منطقه سفرکنید.

حدودا 50 هزار سال بل ازینکه بریتانیها به این کشور دست پیدا کنند بومیان در این منطقه در حال زندگس بودند و از زبان و آداب خاصی بریا زندگی استفاده میکردند. هم اکنون افراد بومی استرالیا را میتوان در درهها و کرانه رودها پیدا کرد و با سفر به این کشور با تور استرالیا با نحوه زندگی این افراد بیشتر آشنا شد.

 

 

تور استرالیا

این کشور که در سال 1901 استقلال خود را از بریتانیا رسما اعلام کرد دارای مساحتی به اندازه 7.686.850 کیلومتر مربع است و همانطور که گفته شده در مقام ششم از نظر مساحت در دنیا قرار گرفته است. این کشور همه ساله پذیرای گردشگرانی است که با تهیه تور استرالیا به این کشور سفر میکنند. شاید جالب است بدانید که وسعت این کشور 4.6 برابر مساحن ایران میباشد.

 

موقعیت جغرافیایی استرالیا

 

استرالیا از شرق به اقیانوس آرام، از سمت جنوب به اقیانوس منجمد جنوبی، از غرب به اقیانوس هند و از شمال به چندین دریا و خلیج متصل میشود در نتیجه این کشور که جهانگردان بسیاری با تور استرالیا به آن سفر میکنند با هیچ کشوری مرز خاکی ندارد. همین موضوع سبب شده تا این سرزمین یکی از مهمترین مناطق در اقیانوسیه بشمار آید که از کوچکترین قارهها با تراکم جمعیت 6.2 نفر در هر کیلومتر مربع میباشد. این میزان تراکم جمعیت از کمترین میزان تراکم در جهان میباشد.

 

جمعیت استرالیا

 

بیشترین تراکم جمعیت در این کشور مربوط به کرانه جنوب شرقی است و حدود یک سوم جمعیت در ایالت نیوساوت ولز و یک چهارم هم در ویکتوریا ساکن هستند.این کشور با تور استرالیا میتوان از آن دیدن بعمل آورد عضو سازمان ملل متحد، گروه 20، اتحاده کشورهای مشترک المنافع و آنزوس میباشد که از نظر بزرگی اقتصاد در مقام سیزدهم دنیا قرار گرفته است.

 

منابع استرالیا

 

وجود منابع نفت و گاز، معادن، صنایع تولیدی، ساخت وساز، کشاورزی، صنعت توریسم به این کشور کمک کرده تا به یک کشور ثروتمند تبدیل شود. صنعت توریسم با جذب مسافرانی که با تور استرالیا به این کشور سفر میکنند نقش پررنگی را در زمینه ایفا میکند.

در سال 2013 کشور استرالیا بعد از سوئیس به لحاظ داشتن ثروت عمومی در اختیار مردم در رتبه دوم قرار گرفت و این در حالی است که میزان بیکاری در این منطقه تنها 5.8 درصد است. در استرالیا 6 قلمرو وجود دارد که شامل 2 قلمرو میشوند که هرکدام از آن ایالات پایتخت مربوط به خود را دارند. باتور استرالیا میتوانید به دیدن این کشور بروید و تمامی جاذبههای موجود در آن را از نزدیک نظارهگر باشید.

 

مهم‌ترین شهرهای استرالیا

 

از قدیمیترین شهر این کشور میتوان به سیدنی اشاره کرد و بزرگترین شهر این منطقه میتوان به پایتخت ایالت نیوساث ولز اشاره کرد که همه ساله گردشگران زیادی با تور استرالیا به این منطقه سفر میکنند.

 

شهر ملبورن استرالیا

 

ملبورن که پایتخت ایالت ویکتوریا در استرالیا میباشد بزرگترین شهر بزرگ در این کشور میباشد.بریزبین به عنوان پایتخت ایالت کویینزلند انتاخب شده است و این در حالی است که پرت پایتخت استرالیای غربی و ادلاید به عنوان پایتخت استرالیای جنوبی انتخاب شدهاند.علاوه براین داروین را برای پایتختی قلمرو شمالی برگزیدهاند. برای داشتن سفری لذت بخش و سپری کردن لحظاتی مفرح میتوان با تور استرالیا به این کشور سفر کنید و از مناظر طبیعی و گردشگری موجود در آن دیدن به عمل آورید.

 

تور استرالیا

 

سرشماری در سال 2014 در استرالیا انجام شد که طبق آمار بدست آمده از این سرشماری مشخص شد که در مجموع استرالیا دارای 23 میلیون جمعیت است که ایالات نیوساث ولز و ویکتوریا با داشتن بیشترین تراکم جمعیت در رده شلوغترین شهرها در این کشور قرار خواهند گرفت. در استرالیا تنوع فرهنگی و رفتاری بسیاری وجود دارد که علاقهمندان به فرهنگ ملل مختلف با تور استرالیا میتوانند به این کشور سفر کنند و با این تنوع فرهنگی از نزدیک آشنا شوند.

 

سیستم آموزشی مدارس در ملبورن

 

مدارسی که در این کشور قرار دارند دو صورت دولتی و خصوصی میباشند که ثبت نام در آنها با توجه به نزدیکی محل سکونت در آنها صورت میگیرد. هرچند که در هر ایالت قوانین آموزشی متفوت میباشند اما در حالت کلی از قوانینی مشخص پیروی میکنند. در این کشور 38 دانشگاه دولتی و 2 دانشگاه که بصورت خصوصی فعالیت دارند وجود دارد.این دانشگاهها در سرتاسر این کشور و در ایالات مختلف آن پراکنده شدهاند که در هر ایالت یک دانشگاه برتر قرار گرفته است. برای آشنایی بیشتر با نظام آموزشی در این کشور با تور استرالیا به آن سفر کنید و نحوه آموزش آن را از نزدیک مشاهده کنید.

 

دانشگاه‌های استرالیا

 

در هر یک از ایالات استرالیا دانشگاهها و مراکز آموزشی بسیاری وجود دارند که از برترین مراکز آموزشی در سطوح مختلف موجود در جهان میباشند. 33 دانشگاه موجود در این کشور در رتبه بندی QS قرار گرفتهاند و تعداد دانشگاههایی که در رتبه بندی تایمز قرار دارند به عدد 31 میرسد.

برترین دانشگاههایی که در این کشور در حال فعالیت میباشند در زمره 20 دانشگاه برتر در جهان قرار گرفته اند این در حالی است که مابقی دانشگاههای آن در میان 400 دانشگاه برتر در دنیا قرار دارند این بدین معناست که سیستم آموزشی حاکم در این کشور از کیفیت مطلوب و خوبی برخوردار است که همین موضوع سبب شده تا در زمینههای علمی و فناوری نیز این کشور پیشرفت داشته باشد.برای دیدن این کشور از نزدیک و آشنایی بیشتر با آن میتوان از تور استرالیا بهره برد.

برای این منظور که بتوانند دانشجویان خارجی از این امکانات آموزشی بهرهمند شوند تمامی این دانشگاهها برای پذیرش دانشجوی خارجی آمادگی دارند اما باید برای تحصیل شهریه پرداخت کنند.

 

آب و هوای استرالیا

 

استرالیا بدلیل داشتن وسعت زیاد دارای آب و هوای متنوعی در مناطق مختلف میباشد که تاثیر فراوانی از جریانات اقیانوسی دارد. در مناطق شمالی هوا بیشتر بارانی  و خشک است بصورتیکه در این منطقه آب و هوای گرمسیری کاملاحاکم است.

در منطقه جنوب غربی این کشور آب و هوای غالب آب و هوای مدیترانهای و در جنوب شرقی آب و هوای اقیانوسی در جریان است و در کل نیمه گرمسیری میباشند.برای لذت بردن از این آب و هوا با تور استرالیا به این منطقه سفر کنید و این تنوع آب و هوایی بیشترین استفاده و لذت را ببرید. این تنوع آب و هوایی به گونهای است که اکثر ایلات این منطقه چهار فصل را تجربه میکنند.

فصلها در استرالیا متفوت از آنچه در نیمکره شمالی است میباشد بطوریکه در دسامبر تا فوریه تابستان است، از ماه مارچ تا می پائیز در این کشور حکم فرماست، جون تا آگوست زمستان و سپتامبر تا نوامبر فصل بهار در این کشور حاکم است. این تفاوت فصلی برای بسیاری از مسافرانی که با تور استرالیا به این منطقه سفر کردهاند بسیار جالب توجه بوده است.

 

جاذبه های گردشگری استرالیا

 

در این کشور جاذبههای گردشگری فراوانی وجود دارد که این کشور را به یک مرکز توریستی تبدیل که علاوه بر سفر جهانگردان با تور استرالیا فواید بسیاری از نظر مالی برای این کشور بوجود آورده است.

در ادامه به معرفی برخی از جاذبههای گردشگری طبیعی و غیر طبیعی در این کشور خواهیم پرداخت که علاقمندان زیادی رابرای دیدن آنها با تور استرالیا به این کشور کشانده.

 

تور استرالیا

 

تالار اپرای سیدنی

 

زمانی که حرف از سیدنی استرالیا میشود ناخودآگاه ذهنمان به سراغ تالار اپرا موجود در این شهر میرود که همه ساله برای دیدن آن گردشگران با تور استرالیا به این منطقه سفر میکنند.این تالار که ساختمانی زیبا و خیره کننده میباشد در منطقهای با نام بنلونگ پوینت قرار گرفته است که بدلیل نوع معماری خاص و شگفت انگیزی که برای ساخت این بنا استفاده شده است در فهرست میراث جهانی ئونسکو قرار گرفته شده است. این بنای زیبا و خارق العاده از بزرگترین نمادهای معماری به حساب میآید که همه ساله بازدید کنندگان زیادی برای دیدن آن با تور استرالیا به کشور سفر میکنند.

 

اپرای سیدنی در تور استرالیا

 

این بنا به شکلی ساخته شده است که از سه طرف به محاصره آب درآمده است که تنها از طریق باغهای گیاه شناسی امکان دسترسی به آن مقدور میباشد. بدلیل رخ دادن مشکلات فنی و مالی سبب شد تا یورن اوتزان که از معماران دانمارکی بود برنده رقابت بین المللی که برای ساخت این بنا برگزار شده بود از این پروژه کناره گیری کند. برای دیدن این بنای فوق العاده موجود در سیدنی استرالیا میتوانید با تور استرالیا به این منطقه سفر کنید.

این بنای زیبا که با معماری فوق العاده طراحی  شده بود در سال 1973 با صرف هزینهای 10 برابری هزینهای که برای آن در نظر گرفته شده بود به پایان رسید معماری که این بنای زیبا و شگفت انگیز را طراحی کرده بود تا این تاریخ به استرالیا نرفته و از این اثر زیبایی که خلق کرده دیدن نکرده این در حالی است که سالانه هزاران نفر با تور استرالیا به این منطقه میآیند تا از این بنا دیدن کنند.

 

دیوار مرجانی بزرگ

 

در این کشور جاذبههای گردشگری فراوانی یافت میشود که یکی از مهمترین آنها که سالانه جهانگردان بسیاری زمان خود را با تور استرالیا برای دیدن آن صرف میکننددیوار مرجانی بزرگی است که در این منطقه قرار گرفته است.

این دیوار زیبا در آثار جهانی ئونسکو به ثبت رسیده است و بزرگترین ساختار زیستی میباشد که در جهان وجود دارد و همین امر سبب شده تا گردشگران برای دیدن آن با تور استرالیا به این کشور سفر کنند تا زیبایی این پدیده طبیعی را از نزدیگ مشاهده کنند.

 

دیوار مرجانی تور استرالیا

 

در سال 1957 پارک آبی دیواری بزرگ مرجانی به منظور حفاظت از 300 ساحل مرجانی موجود، 600 جزیره قارهای که جزایر ویتساندی که از جمله از آن میباشد، 3000 آب سنگ مرجانی و جزایر مانگو موجود در ساحل ایجاد شد. سالانه جهانگردان زیادی با تور استرالیا از این منطقه دیدن میکنند.

جالب توجه است که نام این پارک در لیست هفت شگفتی جهان دیده میشود که برای دیدن آن گردشگران از سراسر دنیا با تور استرالیا به این کشور سفر میکنند. این پارک تا 2300 کیلومتری در راستای ایالت کوئینزبرگ امتداد یافته است. این فاصله که به اندازه فاصله بین ونکوور کاندا و مکزیک است دارای مناطق زیادی برای شیرجه زدن و غواصی کردن است که غواصان برای غواصی در این آبها با تور استرالیا به این مکان سفر میکنند.

در منطقه آبزیان زیادی زندگی میکنند که فیل دریایی، دلفین، کوسه، صدفهای غول پیکر و لاک پشتها برخی از این جانداران آبزی هستند که با تور استرالیا و سفر به این منطقه میتوانید از آنها دیدن کنید.

در استرالیا ایستگاههای آبی متعددی وجود دارد که میتوان با استفاده از آنها به اعماق دریا رفت و برخی از 1600 گونه جانوری که در این منطقه قرار دارند را با تور استرالیا مشاهده کنید. علاوه بر این ایستگاهها از قایقهایی با کف شیشهای نیز میتوانید استفاده کنید.

 

پارک ملی اولورا کاتا جوتا

 

این پارک که از محبوبترین مناطق برای گردشگران که با تور استرالیا به این کشور سفر کردهاند میباشد در مرکز سرخ استرالیا قرار گرفته است و محل سکونت مردم بومی آنانگو به حساب میآید که مسافران زیادی با تور استرالیا به این منطقه میآیند.این منطقه نیز در میراث جهانی یونسکو به  ثبت رسیده است. همین موضوع به جذب گردشگر و خرید تور استرالیا در این منطقه کمک کرده است.

این مکان که در زبان مجلی به معنی مکانی است که دارای سایه است میباشد نسبت به مکانهای دیگر در این منطقه  348 متر بلندتر است. وجود صخرههای گنبدی شکل که به رنگی قرمز  دارند سبب جلب توجه گردشگران شده تا برای دیدن آنها با تور استرالیا به این منطقه سفر کنند و با استفاده با تور استرالیا علاوه بر دیدن کردن از دیگر جاذبههای این کشور از شگفتیهای موجود در این منطقه نیز دیدن کنند.

 

تور استرالیا

 

در هنگام غروب آفتاب رنگ این صخرهها تغییر میکند که کسانیکه با تور استرالیا به این مکان رفته‎‎اند قادر به تماشای آن خواهند بود. باتوجه به وجود مناطق گردشگری و جاذبههای طبیعی و توریستی فراوان در این منطقه سفر به استرالیا با تور استرالیا میتواند برای بسیاری از افراد که میخواهند در کنار داشتن سفری لذت بخش کمی هیجان هم داشته باشند پیشنهاد میشود. این افراد میتوانند در کنار لذت بردن از مناطق گردشگری در صورت تمایل با فرهنگ متنوع موجود در این سرزمین با تهیه تور استرالیا آشنا شوند.

برای مشاهده نقاط گردشگری دیگر از استرالیا اینجا را کلیک نمائید
منو