تور سیشل عید نوروز


تور سیشل عید نوروز


سیشل مجموعه ای از جزایر زیبا در اقیانوس هند است که به دلیل داشتن جاذبه های طبیعی فراوان، پذیرای تعداد زیادی از گردشگران از سراسر جهان می باشد. اگر به گردش در قاره آفریقا علاقه مند هستید، پیشنهاد می کنیم، سیشل را به عنوان مقصد خود انتخاب کنید. کشور سیشل دارای بیش از 100 جزیره کوچک و بزرگ با سواحل مرجانی است. سفر به سیشل با تورهای گردشگری جزو سفرهای لوکس و هیجان انگیز محسوب می  شود.

C:\Users\aa\Desktop\4.jpg

آب و هوای سیشل

کشور سیشل دارای آب و هوای گرم و استوایی است، به طوری که تاکنون دمای زیر صفر را تجربه نکرده است. رطوبت هوا در این کشور همواره زیاد است و بهترین فصل برای سفر به این منطقه، فصل بهار می باشد، زیرا هوا هنوز به اوج گرما نرسیده است. تور عید نوروز سیشل نیز به دلیل قیمت مناسب و مساعد بودن آب و هوا یکی از تورهای پرطرفدار محسوب می شود.

راهنمای رزرو تور سیشل عید نوروز

با رزرو تور سیشل عید نوروز می توانید از جزایر مرجانی و زیبا در سیشل بازدید کنید و همچنین تعطیلات نوروزی خود را با سفری هیجان انگیز سپری کنید. سیشل به بهشت زمینی معروف است، ایرانی ها برای سفر به این کشور به پروسه دریافت ویزا و مراجعه به سفارت نیاز ندارد، بلکه از طرف کارگزار تور در فرودگاه می توانید ویزای این کشور را دریافت کنید. با توجه به شرایط آسان برای سفر به این کشور، همواره بسیاری از گردشگران علاقه مند سفر به سیشل هستند.

تور سیشل  معمولا 7 روزه است و مزایای بسیار زیادی دارد. امکان اخذ ویزای سیشل در زمان کوتاه، دریافت خدمات و امکانات لوکس در هتل 5 ستاره در سیشل، راهنمای مسلط به زبان فارسی، تورهای گردشگری درون شهری، بیمه مسافرتی و بلیط رفت و برگشت هواپیما از جمله خدمات تور سیشل عید نوروز هستند. برای رزرو تور سیشل عید نوروز از طریق سام سیر می توانید اقدام کنید.

قیمت تور سیشل

قیمت تور سیشل در عید نوروز به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله عوامل موثر در قیمت این تور می توان به نوع پرواز و هتل محل اقامت در سیشل اشاره کرد. هتل های رزرو شده برای اقامت تورهای گردشگری معمولا هتل های 5 ستاره با چشم انداز ساحل هستند. قیمت تور سیشل در نوروز با توجه به پکیج های نوروزی با قیمت مناسبی عرضه می  شوند. برای رزرو تور سیشل باید نصف هزینه تور را پرداخت کنید، مابقی هزینه پس از تعیین پرواز و هتل محل اقامت از شما دریافت می شود. بدون شک سفر به سیشل با تورهای مسافرتی تجربه ای هیجان انگیز و به یادماندنی خواهد بود.

منو