تور 5 روزه فرانسه

5 5 شب پاریس
تور 5 روزه فرانسه
 • اقامت در هتل اقامت در هتل
 • بیمه مسافرتیبیمه مسافرتی
 • ترانسفر فرودگاهیترانسفر فرودگاهی
 • راهنمای فارسی زبانراهنمای فارسی زبان
 • موارد دیگر
تاریخ اعتبار 1402/9/12
شروع قیمت برای هر نفر از :

123.000.000 تومان

تور 9 شب سوئیس ، فرانسه ، اسپانیا

9 3 شب زوریخ ---> 3 شب پاریس ---> 3 شب بارسلونا
تور 9 شب سوئیس ، فرانسه ، اسپانیا
 • اقامت در هتل اقامت در هتل
 • بلیط رفت و برگشتبلیط رفت و برگشت
 • بیمه مسافرتیبیمه مسافرتی
 • ترانسفر بین شهریترانسفر بین شهری
 • موارد دیگر
تاریخ اعتبار 1402/4/6
شروع قیمت برای هر نفر از :

208.000.000 تومان

تور اروپا 6 شب( ایتالیا،فرانسه)

6 3 شب رم ---> 3 شب پاریس
تور اروپا 6 شب( ایتالیا،فرانسه)
 • اقامت در هتل اقامت در هتل
 • ترانسفر فرودگاهیترانسفر فرودگاهی
 • بلیط رفت و برگشتبلیط رفت و برگشت
 • گشت شهرگشت شهر
 • موارد دیگر
تاریخ اعتبار 1397/2/13
شروع قیمت برای هر نفر از :

104.000.000 تومان


تور فرانسه


چگونه تور فرانسه بگیریم؟

 

فرانسه


فرانسه با نام رسمی جمهوری فرانسه در اروپای غربی قرار دارد. این کشور مانند اسپانیا و مراکش دارای سواحلی در دو دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس بوده که هر ساله گردشگران زیادی با خرید تور فرانسه از بودن در این سواحل زیبا لذت می‌برند. لقب شش ضلعی به دلیل شکل کشور فرانسه به آن داده شده و از نظر مساحت این کشور بزرگ‌ترین کشور اروپای غربی و اتحادیه اروپا می‌باشد و مقام سومین کشور بزرگ، در کل قاره اروپا را نیز به خود اختصاص داده است. جمعیت فرانسه از مرز ۶۷ میلیون نفر گذشته و دومین کشور پرجمعیت اتحادیه اروپا است.

 

 

 

 

تور فرانسه

زبان مردم فرانسه

 

متداول‌ترین زبان مردم فرانسه، زبان فرانسوی بوده که زبان رسمی این سرزمین نیز می‌باشد. اکثر تابلوهای راهنمایی و رانندگی به زبان فرانسوی نوشته شده است. جوانان این کشور قادر هستند در حد متوسط به زبان انگلیسی صحبت کنند. بهتر است خریداران تور فرانسه برای برطرف کردن نیازهای خود کمی به این دو زبان مسلط باشند. علاوه بر زبان فرانسوی زبان‌های محلی متعددی نیز همانند زبان برتون و زبان آلزاسی در این کشور وجود دارد که با زبان فرانسوی بسیار متفاوت است. برخی از این زبان‌ها مانند زبان فرانسوی، ریشه‌ای رومی دارند که زبان اکسیتان از این جمله است، اما زبان باسک بطور کامل با فرانسوی تفاوت دارد و ساکنان مناطق جنوب غربی فرانسه تا شمال اسپانیا از این گویش استفاده می‌کنند.

 

فرهنگ مردم فرانسه

 

اگر قصد خرید تور فرانسه را دارید باید بدانید که فرهنگ مردمان فرانسه توسط عواملی نظیر جغرافیا و رویدادهای تاریخی که در گذر زمان به وقوع پیوسته، شکل گرفته است. از قرن هفدهم میلادی، فرانسه و بویژه پاریس، نقش مهمی را در فرهنگ و ادب و هنرهای تزئینی اروپا ایفا کرده‌اند، که در قرن نوزدهم شاهد تاثیرات آن در سراسر جهان بوده‌ایم. نقش مهم فرانسه در هنرهایی همچون فیلم‌سازی و مد و آشپزی از اواخر قرن نوزدهم به بعد آشکار شد.

 

 

تاریخ کشور فرانسه

 

بسیاری از خریداران تور فرانسه برای اطلاع از تاریخ کشور فرانسه به این سرزمین سفر می‌کنند. طبق قدیمی‌ترین مدارک بدست آمده، درحدود ۸/۱ میلیون سال قبل، انسان‌هایی در این منطقه که امروزه فرانسه نام دارد، زندگی می‌کردند. با توجه به شرایط آب و هوایی، ساکنان این منطقه با زندگی عشایری و شکار به حیات خود ادامه می‌دادند. غارهای زیادی مانند غار لاسکو که قدمت آثار روی آن به دوران پارینه‌سنگی می‌رسد، در فرانسه وجود داشته که یکی از جاذبه‌های گردشگری تور فرانسه بشمار می‌رود.

 

حدود ۰۰۰/۱۰ سال قبل از میلاد یعنی بعد از پایان عصر یخبندان، آب و هوای این منطقه عادی گشته و از حدود ۰۰۰/۷ سال قبل از میلاد، دوران نوسنگی در این منطقه آغاز گشت. پس از آن در اواسط هزاره سوم و چهارم، رشد و شکوفایی در عرصه‌های جمعیتی و کشاورزی در این منطقه بوجود آمد. این منطقه فرانروایی بومی خود را داشت تا اینکه توسط ژولیس سزار، فرامانروای قدرتمند رومی، سرنگون شده و کشورشان به بخشی از امپراتوری روم تبدیل گشت.

 

 

آب و هوای کشور فرانسه‌

 

فرانسه دارای آب و هوایی چهار فصل بوده و شهرها و مکان‌های مختلف این کشور دارای شرایط جوی گوناگونی می‌باشد. فرانسه آب و هوای معتدلی دارد و فصل بهار در این کشور بسیار زیبا و خوش آب و هوا بوده و مناسب‌ترین زمان برای خرید تور فرانسه و سفر به این کشور است. اگرچه فرانسه کشوری چهار فصل است اما زمستان‌های این کشور کمترین میزان بارش برف را داشته و دارای آب و هوایی ملایم در این فصل است. بسیاری از گردشگران با خرید تور فرانسه و اقامت در این کشور وسیع توانسته‌اند تجربه شبی سرد را در یک شهر فرانسه و روز گرمی را در شهر دیگر این سرزمین کسب کنند.

 

با سفر به فرانسه به راحتی می‌توان تفاوت آب و هوایی در سواحل و مناطق کوهستانی این کشور را حس کرد. به عنوان مثال اگر تور فرانسه را برای ماه‌های مهر تا آذر تهیه کنید می‌توانید شاهد هوایی مه‌آلود در مسیر جاده‌های شهر برست فرانسه باشید و در شهر دیگری مانند پرووانس، وزش باد گرم در فصل زمستان را روی پوست خود احساس کنید.

بطور کلی می‌توان گفت که فرانسه در هر فصلی دارای آب و هوایی بسیار دل‌انگیز و دلنشین بوده و از درجه حرارتی متوسط برخوردار است، و همین امر دلیل محبوبیت تور فرانسه در بین گردشگران خارجی است.

 

 

حاکمیت فرانسه

 

بر اساس رفراندومی در ۴ اکتبر ۱۹۸۵، قانون اساسی فرانسه به رسمیت رسید که این قانون بر ایجاد کشوری سکولار و دموکرات تاکید داشت. در انقلاب فرانسه اعلامیه‌ای تحت عنوان حقوق انسان و شهروند ایجاد شد که به نوعی عقاید این کشور را بیان می‌کرد، که موضوعی قابل تامل برای مسافران و خریداران تور فرانسه است.

 

 

مناطق فرانسه

 

تور فرانسه که یکی از بهترین مقاصد گردشگری در جهان است، به ۲۲ ناحیه اداری تقسیم می‌شود که این نواحی به هفت منطقه فرهنگی گروه‌بندی می‌شوند.

ایل دو فرانس: مناطق اطراف پایتخت فرانسه را در بر می‌گیرد.

شمال فرانسه: منطقه‌ای که به دلیل جنگ جهانی دوم خسارات بسیار زیادی بر آن وارد شد.

شمال‌شرقی فرانسه: در این منطقه فرهنگ اروپایی و فرانسوی با هم ادغام شده‌اند.

غرب بزرگ: منطقه‌ای کشاورزی بوده که متاثر از فرهنگ مردم سلتیک باستان است.

فرانسه مرکزی: عمده مناطق این ناحیه کشاورزی، مربوط به کشت انگور می‌باشد و شامل رودخانه‌ها، دره‌ها، روستاها و قلعه‌های تاریخی بسیاری است.

جنوب غربی فرانسه: این منطقه متشکل از دریا، سواحل زیبای اقیانوس اطلس و کوه پیرنه نزدیک کشور اسپانیا می‌باشد.

جنوب شرقی فرانسه: این منطقه به عنوان مهمترین بخش کشور فرانسه، با آب و هوایی گرم و دریایی لاجوردی،‌از اصلی‌ترین مناطق توریستی فرانسه پس از پاریس بشمار می‌رود که علت آن وجود شهر مارسی در این منطقه است.

 

تور فرانسه

 

مهمترین شهرهای فرانسه

 

بهتر است قبل از اقدام برای خرید تور فرانسه با مهمترین شهرهای این کشور که شامل ده شهر مهم است آشنا شوید.

 

 

پاریس

 

این شهر آنقدر در میان خریداران تور فرانسه شهرت دارد که معرفی شهرهای مهم فرانسه را از این مکان افسانه‌ای آغاز می‌کنیم. پاریس به عنوان پایتخت و بزرگترین شهر فرانسه نزدیک به ۲/۲ میلیون نفر جمعیت دارد و یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری در جهان به حساب می‌آید. از جاذبه‌های گردشگری تور فرانسه در این شهر می‌توان به برج ایفل، کلیسای نوتردام، محله لاتین در سمت چپ رود سن، خیابان مشهور شانزه‌لیزه و محله مونتمارتر اشاره کرد. موزه لوور نیز پربازدیدترین موزه در جهان است.

 

پاریس در تور فرانسه

 

لیون

 

این شهر که در نزدیکی مرز سوئیس و در فاصله ۵۰۰ کیلومتری پاریس قرار دارد، از معروف‌ترین شهرهای فرانسه بشمار می‌رود. این شهر به عنوان سومین شهر پرجمعیت فرانسه ۵۰۰ هزار نفر جمعیت داشته و پایتخت شکمی فرانسه نامیده می‌شود. با خرید تور فرانسه، از خیابان‌ها و میادین مملو از رستوران‌ها و اغذیه‌فروشی‌های سیار این شهر که شامل انواع غذاهای خوشمزه و بین‌المللی می‌شود، لذت ببرید. علاوه بر این، لیون از نظر جغرافیایی، تاریخی، فرهنگی و سیاسی نیز بسیار حائز اهمیت است.

 

لیون در تور فرانسه

 

نیس

 

پنجمین شهر پرجمعیت فرانسه که موقعیتی فوق‌العاده در ساحل کورت دازور دارد، شهر نیس است. این شهر در جنوب شرقی فرانسه قرار داشته و با چشم‌انداری زیبا و بی‌نظیر از ساحل مدیترانه، گردشگران تور فرانسه را مجذوب خود می‌کند. آب و هوای گرم و سواحل دل‌انگیز نیس، دلیل انتخاب تور فرانسه و بازدید از این شهر است.

 

نیس در تور فرانسه

 

مارسی

 

قدمت مارسی به عنوان یکی از قدیمی‌ترین شهرهای فرانسه و اروپای غربی به ۶۰۰ سال قبل از میلاد و یونان باستان بر‌می‌گردد. بندر مارسی به دلیل قرار گرفتن در کناره دریای مدیترانه از اهمیت بالایی برخوردار است. هر ساله ۴ میلیون بازدیدکننده با خرید تور فرانسه از این شهر دیدن می‌کنند. موزه‌ها، بناهای تاریخی متعدد، بندر قدیم مارسی و منطقه قدیمی شهر از مناطق دیدنی این شهر به حساب می‌آیند.

 

مارسی در تور فرانسه

 

بوردو

 

این شهر که در منطقه آکیتن قرار دارد، به دلیل تاکستان‌های انگورش به شهرت رسیده است. هر ساله تعداد زیادی گردشگر برای شرکت در مراسم انگورچینی و کاشت و برداشت انگور، اقدام به خرید تور فرانسه می‌کنند. شهر بوردو ششمین شهر بزرگ فرانسه بوده که می‌توان از بناهای تاریخی و رودخانه گارون واقع در این شهر دیدن کرد.

 

بوردو در تور فرانسه

 

تولوز

 

تولوز به دلیل داشتن ساختمان‌های نمادین با آجرهایی به رنگ قرمز روشن و صورتی، به شهر صورتی معروف شده است. این شهر جزء شهرهای مرفه و ثروتمند فرانسه به شمار می‌رود و در قرن ۱۵ یکی از تولیدکنندگان عمده رنگ طبیعی نیلی بوده است. در این شهر شرکت‌های بزرگ و عمده هوافضا قرار دارد. با خرید تور فرانسه به پایتخت هوافضای اروپا سفر کنید.

 

تولوز در برنامه تور فرانسه

 

 

استراسبورگ

 

این شهر زیبا را می‌توان یکی از مقاصد محبوب و پرطرفدار کشور فرانسه نامید. به دلیل نزدیکی این شهر به مرز آلمان، بسیاری از مردم محلی این منطقه ته لهجه‌ای آلمانی دارند. یکی از معروف‌ترین جاذبه‌های این شهر برای خریداران تور فرانسه، بازار کریسمس استراسبورگ است که به عنوان قدیمی‌ترین بازار کریسمس اروپا، با شور و شوق بسیار زیادی برگزار می‌شود.

 

استراسبورگ در تور فرانسه

 

مون پلیه

 

مون پلیه که در جنوب فرانسه قرار دارد، هفتمین شهر بزرگ این کشور است. از دلایل محبوبیت و توسعه این شهر می‌توان به دانشگاه‌های معتبر و جمعیت روزافزون دانشجویان آن اشاره کرد. اگر با خرید تور فرانسه قصد سفر به این شهر را دارید باید بدانید که حدود یک سوم جمعیت مون پلیه را دانشجویان تشکیل می‌دهند، در نتیجه با شهری جوان روبه‌رو هستید.

 

مونپولیه در برنامه تور فرانسه

 

نانت

 

این شهر که تاریخ پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشته است، در طول قرن هفدهم بزرگ‌ترین شهر بندری فرانسه شناخته شده است. این شهر با جمعیت ۳۰ هزار نفری خود، مسافران زیادی را با تور فرانسه به بازدید از سواحل زیبا، جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی متعدد خود دعوت می‌کند.

 

نانت در برنامه تور فرانسه

 

دیژون

 

شهر دیژون در شرق فرانسه قرار دارد و از معروفیت خاصی به دلیل سس خردلش برخوردار است. اگر با تور فرانسه به این شهر سفر می‌کنید این نکته را فراموش نکنید که بخش عمده‌ای از خردل‌هایی که با نام خردل دیژون در فرانسه و اروپا به فروش می‌رسد اصل نیستند.

 

شهر دیجون در تور فرانسه

 

جاذبه‌های گردشگری فرانسه

 

فرانسه یکی از توریستی‌ترین کشورهای اروپایی بوده و تور فرانسه لقب محبوب‌ترین تور را به خود اختصاص داده است. بسیاری از این جاذبه‌ها در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. در ادامه قصد داریم به معرفی جاذبه‌های گردشگری تور فرانسه بپردازیم.

 

 

برج ایفل

 

برج ایفل نماد شهر پاریس و از دیدنی‌های فرانسه است. این برج که از سال ۱۸۸۹ تا کنون پابرجاست، علاوه بر گردشگران خارجی، بسیاری از بزرگان را نیز با خرید تور فرانسه به سمت خود کشانده است.

 

برج ایفل در تور فرانسه

 

کلیسای نوتردام پاریس و مارسی

 

این دو کلیسا از بهترین جاذبه‌های گردشگری فرانسه هستند. کلیسای باشکوه نوتردام پاریس، در مرکز شهر پاریس قرار داشته و سالانه ۱۳ میلیون گردشگر با خرید تور فرانسه از آن دیدن می‌کنند. کلیسای نوتردام دولاگارد نیز در مارسی قرار دارد و یکی از بهترین و زیباترین کلیساهای این منطقه است.

 

کلیسای نوتردام در تور فرانسه

 

دره لویر و قلعه جنونسو

 

این دره دیدنی در نزدیکی پاریس قرار گرفته است و در آن صدها قلعه، که به زیبایی تمام تاریخ فرانسه را به تصویر کشیده است، وجود دارد. در تور فرانسه، بازدید از قلعه جنونسو که مشهورترین قلعه دره لویر است را از دست ندهید.

 

دره لویر در تور فرانسه

 

دهکده سحر‌آمیز اگوییسهایم

 

این دهکده زیبا و منحصربه‌فرد در منطقه آلزاس و شمال شرقی فرانسه قرار دارد. خریداران تور فرانسه با بازدید از این دهکده به دنیای والت دیزنی سفر می‌کنند و زیباترین گل‌های فرانسوی را در خاطرات خود ثبت می‌کنند.

 

روستای Eguisheim در تور فرانسه

 

فرش قرمز و سواحل کن

 

این شهر به دلیل جشنواره فیلم کن به شهر بازیگران مشهور سینمایی شهرت یافته و به یکی از جاذبه‌های گردشگری فرانسه تبدیل شده است. سواحل ماسه‌ای کن از دیگر جاذبه‌های این شهر بوده که تور فرانسه را برای گردشگران جذاب و خاطره‌انگیز می‌کند.

 

سواحل کن در تور فرانسه

 

طاق پیروزی

 

این بنا بزرگترین طاق در دنیا بوده و یک سمبل مطرح در فرانسه است. این طاق به عنوان یادبودی برای سربازان ناپلئون در میدان شارل دوگل و در انتهای خیابان شانزلیزه قرار گرفته است. برای بازدید از  طاق پیروزی خرید تور فرانسه را در برنامه‌های آینده خود بگنجانید.

 

طاق پیروزی پاریس در تور فرانسه

 

کاخ ورسای

 

این کاخ سلطنتی و باشکوه، بزرگترین کاخ سلطنتی جهان بوده و ۳۰ دقیقه با پاریس فاصله دارد. با خرید تور فرانسه می‌توانید از تالار آینه، اتاق‌های زیبا، باغ‌ها و فضای سبز این کاخ دیدن کنید.

از دیگر جاذبه‌های تور فرانسه که نباید تماشای آن‌ها را از دست بدهید می‌توان به کلیسای فونتونی، پل میلائو، میدان کنکورد، ساختمان اپرای پاریس گارنیر و کلیسای قلب مقدس اشاره کرد.

امیدواریم با خرید تور فرانسه به این کشور زیبا و پر از شگفتی سفر کنید و خاطرات زیبایی را برای خود به یادگار بگذارید.

 

کاخ ورسای در تور فرانسه

برای مشاهده نقاط گردشگری دیگر از فرانسه اینجا را کلیک نمائید
منو