تور مالدیو تابستان


تور مالدیو تابستان


تور مالدیو تابستان

مالدیو، یکی از کشورهای جزیره ای زیبا و توریستی است که در اقیانوس هند واقع شده و سالانه مقصد میلیون ها توریست از سرتاسر جهان شمرده می شود. با توجه به زیبایی بی حد و مرز جزیره های توریستی مالدیو و سهولت مسافرت به آن، تور مالدیو تابستان می تواند یک گزینه عالی برای افرادی باشد که می خواهند در ایام تابستان یک سفر خارجی را تجربه کنند. از آنجایی که مالدیو یک کشور با بیش از هزار جزیره است، مسافران می توانند در آن تمام تفریحات آبی را تجربه کنند؛ چرا که بیش از 100 جزیره تفریحی در سرتاسر مالدیو وجود دارد.

C:\Users\Behzad\Desktop\تور مالدیو تابستان.jpg

با توجه به اینکه اهالی جزایر مالدیو عمدتا مسلما و اهل سنت هستند، مسافران باید از اهمیت پوشش مناسب در این کشور غافل نشوند. البته هیچ قانونی مبنی بر اجباری بودن حجاب در مالدیو وجود ندارد و شما آزاد هستید تا لباس دلخواه خود را بپوشید؛ اما توجه کنید که اهالی مسلمان مالدیو با برخی رفتار ها و پوشش های ناسازگار مخالف هستند و توصیه می کنیم تا حد امکان پوشش مناسبی در این کشور داشته باشید.

ویزا سفر به مالدیو

یکی از برجسته ترین مزایای مسافرت به مالدیو، عدم وجود نیاز به اخذ ویزا و انجام کارهای پیچیده اداری برای آن است. وزارت خارجه مالدیو برای اینکه صنعت گردشگری را در سطح کشور گسترش دهد، امکان مسافرت به آن بدون ویزا را فراهم کرده است؛ بنابراین شما می توانید با خرید بلیط تور مالدیو تابستان، در عرض چند روز آماده سفر به این کشور شوید. البته باید توجه داشت که در مورد حضور اتباع خارجی در مالدیو بدون ویزا، محدودیت زمانی وجود دارد و پس از اتمام آن شما دیگر قادر به ماندن نیستید؛ اگرچه هیچ نگرانی از این بابت در تور گردشگری مالدیو وجود ندارد.

فصل مناسب سفر به مالدیو

با توجه به هجوم تعداد بی شماری از مسافران به مالدیو در فصل بهار، سفر به مالدیو در ایام بهاری چندان محبوب نیست؛ چرا که به دلیل آب و هوای خنک و خوشایند مالدیو در این ایام، مراکز گردشگری و تفریحی جزیره مالدیو به هیچ عنوان خلوت نخواهند بود. به همین دلیل است که شرکت مسافرتی سام سیر تور مالدیو تابستان را راه اندازی کرده تا افراد علاقمند به گردشگری و جهانگردی، در فصل تابستان حضور در کشور زیبای مالدیو را تجربه کنند.

حال که اطلاعات نسبتا کاملی از تور مالدیو  به دست آوردید، می توانید هر کدام از تورهای موجود در شرکت مسافرتی سام سیر را  مانند تور مالدیو عید،  تور مالدیو ارزان ، تور مالدیو زمستان و تور مالدیو لحظه آخری را  مشاهده کرده و گزینه مورد علاقه خود را برگزینید.

منو