تور11 روزه ژاپن

10 4 شب اوزاکا ---> 6 شب توکیو
تور11 روزه ژاپن
  • اقامت در هتل پنج ستاره با صبحانهاقامت در هتل پنج ستاره با صبحانه
  • بلیط رفت و برگشتبلیط رفت و برگشت
  • بیمه مسافرتیبیمه مسافرتی
  • ترانسفر بین شهریترانسفر بین شهری
  • موارد دیگر
تاریخ اعتبار 1403/6/30
شروع قیمت برای هر نفر از :

308.000.000 تومان


تور ژاپن


«کشور شکوفه های درخت گیلاس، سوشی های خوشمزه، فرهنگی منحصربفرد و پربار.»

 

 

خیلی ساده و راحت، ژاپن مقصدی جذاب است. در اینجا شما یک ترکیب یکپارچه از سنت های قدیمی و تکنولوژی جدید پیدا می کنید. فقط با یک قطارسواری کوتاه شما، چشم اندازهای طبیعی زرق و برق دار از شهرهای درخشان و پرجمعیت و پرصدا، خیابان های شلوغ با قوانین منحصربفرد را خواهید دید. ژاپن یک کشور جزیره است و با لقب آن «سرزمین خورشید» می باشد. این کشور از چهار جزیره اصلی تشکیل شده است. Honshu – هونشو بزرگترین جزیره است و بیشتر گردشگر دارد. Hokkaido - هوکایدو در شمال Honshu – هونشو است. Shikoku – شیکوکو در امتداد ساحل جنوبی Hokkaido - هوکایدو قرار دارد. Kyushu - کیوشو در کنار نوک جنوبی Hokkaido - هوکایدو است.

 

تقریبا چهار پنجم ژاپن با کوه ها پوشیده شده است. کوه فوجی، آتشفشان مخروطی شکلی است که بسیاری از ژاپنی ها آن را مقدس می دانند. ژاپن در حدود 200 آتشفشان دارد که 60 آتشفشان آن فعال هستند.

 

ژاپنی ها بسیار سخت کوش هستند و کودکان خود را آموزش می دهند تا احترام دیگران، به ویژه والدین و کارفرمایان، را نشان دهند. آنها یاد می گیرند کاری برای خانواده یا شرکت خود انجام دهند و نگرانی های کمتری نسبت به نیازهای خودشان داشته باشند.

 

برای مشاهده نقاط گردشگری دیگر از ژاپن اینجا را کلیک نمائید
منو