بلیط هواپیما آمریکا

خرید بلیط هواپیما آمریکا


بلیط هواپیما آمریکا


اطلاعاتی در مورد ایالات متحده آمریکا

 

آمریکا یک جمهوری فدرال است که از ۵۰ ایالت، یک منطقه فدرال، ۵ سرزمین خودمختار و مجموعه‌ای از جزایر پراکنده، تشکیل شده است. برای سفر و خرید بلیط هواپیما آمریکا بهتر است بدانید که این کشور با مساحتی در حدود ۸/۹ میلیون کیلومتر مربع، دارای جمعیتی برابر با ۳۲۵ میلیون نفر است.

 

 

 

آمریکا از نظر وسعت چهارمین کشور دنیا و از لحاظ جمعیت مقام سوم دنیا را به خود اختصاص داده است. بلیط هواپیما آمریکا، یکی از بلیط‌های پرطرفدار است که مورد استقبال بسیاری از گردشگران قرار گرفته است. واشنگتن دی سی پایتخت آمریکا بوده و نیویورک پرجمعیت‌ترین شهر آن است. اگر قصد خرید بلیط هواپیما آمریکا را دارید باید بدانید که چهل و هشت ایالت آمریکا و منطقه فدرال پایتخت، در آمریکای شمالی بین کانادا و مکزیک یعنی در سرزمین اصلی ایالت متحده آمریکا واقع شده‌اند.

 

 

 

بلیط هواپیما آمریکا - جغرافیا

 

جغرافیا آمریکا

 

اگر به عنوان خریدار بلیط هواپیما آمریکا، به جغرافیا این کشور علاقه‌مند هستید باید بگوییم که در گوشه شمال غربی آمریکای شمالی، ایالت آلاسکا، بین کانادا از شرق و تنگه برینگ و روسیه از غرب قرار گرفته است. ایالت هاوایی نیز به عنوان یک مجمع‌الجزیره، در میانه اقیانوس آرام جای گرفته است. قلمروهای ایالت متحده آمریکا در دریای کارائیب و اقیانوس آرام پراکنده شده‌اند و شامل نه منطقه زمانی می‌باشد.

یکی از عوامل فروش بالای بلیط هواپیما آمریکا، جغرافیا، آب و هوا و حیات وحش فوق‌العاده متنوع و گوناگون این کشور است. که همین موضوع باعث شده است تا آمریکا در زمره ۱۷ کشور دارای تنوع زیستی فراوان قرار بگیرد و بسیاری از گردشگران با خرید بلیط هواپیما آمریکا به این کشور سفر کنند و از دیدن مناظر بکر و رویایی آن لذت ببرند.

 

بلیط هواپیما آمریکا - می سی سی پی

 

 

اگر قبل از خرید بلیط هواپیما آمریکا به جغرافیای این کشور نگاهی بیاندازید خواهید دید که قسمتی از رشته کوه‌های راکی در غرب آمریکا قرار دارد که بزرگترین قله آن در ایالت کلرادو واقع شده است. قله کوه مک کینلی در آلاسکا با ارتفاع ۶۱۹۴ متر، مرتفع‌ترین نقطه آمریکا است. خریداران بلیط هواپیما آمریکا می‌توانند از رودخانه می‌سی‌سی‌پی به عنوان چهارمین رودخانه طولانی جهان، بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رودخانه آمریکای شمالی دیدن کنند. این رودخانه که نقش تجاری و اقتصادی مهمی را در آمریکا ایفا می‌کند به رودخانه میسوری می‌پیوندد.

 

 

 

بلیط هواپیما آمریکا - سام سیر

 

 

از جاذبه‌های طبیعی توریستی در آمریکا می‌توان به آبشار نیاگارا که قسمتی از آن در مرز بین آمریکا و کانادا قرار دارد اشاره کرد. شما نیز می‌توانید با خرید بلیط هواپیما آمریکا از دیدن این جاذبه طبیعی شگفت زده شوید.

آمریکا با کشور کانادا از شمال و با کشور مکزیک در جنوب دارای مرز خاکی می‌باشد. همچنین با روسیه در شمال غرب قاره آمریکا و سواحل الاسکا، مرز مشترک آبی دارد. شاید این موضوع برای بسیاری از خریداران بلیط هواپیما آمریکا جالب باشد که نام این کشور اقتباسی از نام آمریگو وسپوچی، جهانگرد و کاشف ایتالیایی است که در سال ۱۵۰۷ میلادی توسط یک نقشه‌ساز آلمانی به ثبت رسیده است.

 

 

تاریخ آمریکا

 

در حدود ۱۵.۰۰۰ سال پیش، سرخ‌پوستان دیرین، مهاجرت خود را از سیبری به سرزمین‌های اصلی آمریکای شمالی آغاز کردند. از قرن شانزدهم میلادی استعمار قاره آمریکا به وسیله اروپایی‌ها شروع شد و در ساحل شرقی، ایالات متحده آمریکا با ۱۳ مستعره بریتانیایی بنیان‌گذاری شد. بسیاری از علاقه‌مندان به تاریخ برای آشنایی بیشتر با گذشته‌ی این کشور، پس از خرید بلیط هواپیما آمریکا از نزدیک به بررسی تاریخ آن می‌پردازند.

منو