بلیط هواپیما

جستجوی مجدد پرواز

پرواز چند مسیرهنکاتی درباره خرید بلیط هواپیما

 

 

خرید بلیط هواپیما

 

 

دیگر لازم نیست برای خرید بلیط داخلی یا بلیط خارجی هواپیما در ترافیک بمانیم و در سرما و گرما از خانه بیرون برویم و وقتمان را بیهوده تلف کنیم. می‌توانیم به صورت آنلاین بلیط هواپیما خود را تهیه کنیم. اجازه دهید، کمک کوچکی کنیم تا جستجوی خود را برای بلیط هواپیما آغاز کنید. مهم نیست که سفر شما، گشت و گذار آخر هفته، تعطیلات خانوادگی، سفر ماه عسل ویا یک سفر تجاری با یک مقدار سرگرمی باشد، ما تا لحظه آخر شما را حمایت می کنیم. نرخ های فوق العاده بلیط داخلی و بلیط خارجی، کوچک‌ترین کاری است که ما البته به بهترین نحو ممکن در اختیار شما قرار می‌دهیم.

 

آژانس هواپیمایی سام سیر، به عنوان یکی از بهترین آژانس هواپیمایی در تهران، تعداد بسیار زیادی خطوط هوایی از مبدا تمام فرودگاه‌های ایران، به تمام فرودگاه‌های سراسر جهان با قیمت‌های بسیار استثنایی و تخفیف دار را، به عنوان زیرمجموعه خود دارد.

 

 پس چرا تعطیلات آخر هفته و تعطیلات رویایی خودتان و تجربه یک سفر هوایی را فراموش کرده‌اید؟

 

کارشناسان آژانس هواپیمایی سام سیر به شما کمک می کنند تا مقاصد سفر خود را بیشتر بشناسید و بلیط هواپیما مورد نظر خود را راحت‌تر بیابید، در نتیجه تجربه سفر خود را دلپذیرتر کنید. ما همیشه شما را از طرق مختلف، مانند SMSهای روزانه، ایمیل و شبکه های اجتماعی از آفرهای روزانه خودمان با خبر خواهیم کرد، پس حتما با ما همراه باشید.

 

اگر شما به دنبال بلیط هواپیما به مقاصد دور اروپایی ویا آسیای دور باشید، چه مقاصد دور آمریکا و کانادا باشید، و حتی بلیط هواپیما داخلی مدنظر شما باشد که سفری کوتاه و سرگرم کننده داشته باشید، جست و جوی خود را با سام سیر آغاز کنید.

 

1- جستجوی بلیط هواپیما

 

 

خرید بلیط هواپیما

 

 

اولین کار برای خرید بلیط هواپیما این است که مکان مورد نظر برای سفر خود را مشخص کنید و پس از مشخص شدن تاریخ سفر، مقصد خود را در سام سیر جستجو کنید. این عمل به وسیله پنل جستجوی سایت سام سیر، بسیار راحت انجام می‌شود. در این پنل اول از همه مشخص کنید که قصد دارید پرواز یک طرفه یا پرواز دو طرفه را جستجو نمایید. اگر بلیط هواپیما یک طرفه را برگزینید، قسمت تاریخ پرواز برگشت به صورت خودکارغیرفعال می‌گردد. در خرید بلیط هواپیما پروازهای دوطرفه را حتما از یک آژانس هواپیمایی خریداری کنید زیرا اگر از پرواز برگشت جا بمانید یا چناچه پرواز رفت را بنابر مشکلی کنسل کنید، بتوانید پرواز برگشت را نیز کنسل کنید و جریمه ای بابت کنسلی بلیط هواپیما پرداخت نکنید.

 

حال نوبت آن است که مقصد سفر خود را مشخص کنید. اسم فرودگاه یا شهر مقصد خود را بنویسید ویا از نشانگر انتخاب کنید، سپس با کلیک کردن روی بخش رفت، تقویمی نشان داده می‌شود که بایستی حتما روز پرواز رفت خود را از این تقویم انتخاب نمایید. چنانچه پرواز دو طرفه را برگزییده باشید، زمان برگشت را هم بایستی به وسیله تقویم بخش برگشت انتخاب کنید. توجه داشته باشید تاریخ رفت بعد از تاریخ برگشت نباشد البته در این صورت فرم به شما اجازه ادامه کار و جستجو را نخواهد داد.

 

نکته بسیار مهم این است که تعداد نفرات به درستی وارد شود. هزینه سفر انتخابی شما پس از کلیک روی دکمه جستجو در صفحه بعد به صورت لیستی از بلیط هواپیما با ایرلاین های مختلف نشان داده می شود. این لیست بر اساس گنجایش انتخابی شما و تعداد ظرفیتی که در کلاس‌های پروازی وجود دارد، متفاوت است. در حال حاضر شما ابتدا موارد بعدی را پر نمایید تا به قسمت قیمت و لیست پرواز برسیم. سن بالای 12 سال بزرگسال محسوب می شود و سن زیر 12 سال کودک محسوب می شود و زیر 2 سال نوزاد است. هزینه سفر نوزاد فقط پرداخت بیمه، عوارض و مالیات است و صندلی برایش اختصاص داده نمی‌شود. در پرواز چارتری خرید بلیط داخلی یا خارجی کودکان با خرید بلیط هواپیما بزرگسالان برابراست ولی در پرواز سیستمی حدوداً هزینه‌ای نصف دارد.

 

با کامل کردن پنل جستجو دوباره آن را چک کنید و در آخر برروی دکمه جستجو بزنید.

 

2- انتخاب مناسبترین پرواز داخلی و خارجی

 

بعد از جستجو بلیط داخلی یا خارجی صفحه ی انتخاب پرواز به شما نمایش داده می شود و اطلاعات دقیق پرواز ها به شما داده می شود.

 

3- ورود و ثبت اطلاعات مسافرین

 

در این مرحله بایستی در زمان 9 دقیقه همه مشخصات مسافران اعم از نام و نام خانوادگی، ملیت، کد ملی، جنسیت، کودک یا بزرگسال بودن از طریق تاریخ تولد (این تاریخ با شناسنامه در فرودگاه چک می شود) را وارد نمایید.

همچنین شماره تلفن خیلی مهم است چون آژانس هواپیمایی از آن طریق با شما در تماس است.

قسمت مربوط به ایمیل هم دارای دو بخش است که شما به درستی در هر دوی آنها اطلاعات را وارد کنید.

در آخر در قسمت گزینه ارسال خرید بلیط هواپیما باید مشخص کنید که چگونه بلیط برایتان ارسال شود. (طریق ایمیل یا فکس یا پیامک)

در صورت تمام کردن فرم مسافران دکمه ثبت اطلاعات و پرداخت صورتحساب را بزنید سپس اطلاعات بلیط داخلی یا بلیط خارجی مقصد شما نشان داده می شود. (دوباره آنها چک کنید و اگر نیاز است ویرایش نمایید)

 

4- پرداخت آنلاین صورتحساب بلیط هواپیما

 

پرداخت صورتحساب‌ها و خرید بلیط هواپیما به وسیله درگاه بانکی انجام می شود. در صورتی که در زمان پرداخت با مشکل مواجه شدید، با آزانس هواپیمایی سام سیر تماس حاصل نمایید تا کارشناسان بخش بلیط هواپیما شما را راهنمایی کنند. به این نکته توجه داشته باشید که با پرداخت آنلاین از 8 درصد تخفیف روی بلیط هواپیما نسبت به حالت خرید حضوری از آژانس هواپیمایی سام سیر برخوردار خواهید شد.

 

5- دریافت بلیط هواپیما الکترونیکی

 

بعد از اینکه پرداخت با موفقعیت انجام شد شما می‌توانید رسید را دانلود ویا چاپ نمایید. سپس بلیط داخلی یا بلیط خارجی به همان شکل که سفارش دادید برای شما ارسال خواهد شد، بلیط هواپیما را چاپ کنید و همراه با شناسنامه و گذرنامه و کارت ملی سه ساعت قبل پرواز خارجی و یک ساعت قبل از پرواز داخلی در فرودگاه حاضر باشید.

 

 

چه زمانی بلیط چارتر نخریم؟

 

 

شاید فکر کنید اشخاصی که بلیط هواپیما چارتری تهیه می کنند با هواپیمای بی‌کیفیت ‌تری سفر می کنند، در صورتی که این فکر اشتباه است. افرادی که بلیط هواپیما را به شکل چارتری تهیه کردند موقعیت برابری را با افردای که  بلیط سیستمی تهیه کرده‌اند دارند. درواقع از نظر جهت پرواز، مدل صندلی، کابین و پذیرایی برابر است. حتی بلیط چارتر برای بیزینس کلاس هم وجود دارد. بدین صورت پرواز با بلیط هواپیما چارتر و سیستمی تفاوتی ندارد، اما به طور کلی فرق هایی وجود دارد مخصوصا در بحث قوانین پرواز، حمل بار و کنسلی پرواز.

 

 

بلیط هواپیما ارزان

 

 

زمانی که کودک همراه دارید بلیط چارتر نخرید!

 

هزینه خرید بلیط هواپیما به شکل چارتری برای همه سنین برابر است، در صورتی که قیمت بلیط داخلی یا بلیط خارجی سیستمی برای نوزادان و کودکان کمتر است. به این صورت اگر با کودک عزیزتان مسافرت می‌کنید ممکن است بلیط هواپیما سیستمی به صرفه‌تر باشد. توصیه می شود که هزینه بلیط هواپیما چارتر را برای همه افرادی که قصد سفر با شما را دارند حساب کنید و سپس هزینه خرید بلیط هواپیما سیستمی همان مقصد را با در نظر گرفتن قیمت بلیط کمتر برای نوزادان و کودکان محاسبه کرده و در آخر و مجموع قیمت ها را با هم مقایسه کنید.

 

منو