بلیط هواپیما

جستجوی مجدد پرواز

پرواز چند مسیرهنکاتی درباره خرید بلیط هواپیما

خرید بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

 

 

12 روش فوق‌العاده برای خرید بلیط ارزان هواپیما

 

اولین چیزی که سفر را برایمان لذت بخش تر می کند این است که بلیط هواپیما ارزان و مناسب پیدا کنیم، و اینکه برای خرید بلیط هواپیما به کجا برویم و چگونه اقدام کنیم امری مهم است که بر روی کیفیت سفر اثر می‌گذارد. 12 راهی که در نیمه اول این مقاله برای شما شرح می‌دهیم، برای تهیه اضطراری ترین بلیط ها در کوتاه‌ترین زمان به شما کمک می‌کند.

 

 

چگونه ارزانترین بلیط هواپیما را بخریم؟

 

 

 

یک) برای خرید بلیط هواپیما عجله نکنید

 

خیلی زود برای خرید بلیط خارجی اقدام نکنید زیرا که شما در سال 2019 زندگی می‌کنید و می‌دانید به حدی دنیای فناوری پیشرفته شده است که شما می‌توانید با تلفن همراهتان خیلی راحت بلیط خارجی خریداری کنید و یا نزدیک ترین آژانس هواپیمایی به خودتان را پیدا کنید. بنابرای برای خرید بلیط هواپیما عجله نکنید تا بلیط خارجی گران و بدون تخفیف نسیب شما نشود.

 

 

 

بلیط هواپیما - سام سیر

 

 

دو) در روزهای شلوغ به سفر نروید

 

همان‌طور که می‌دانید همه مردم در روزهای تعطیل سال به سفر می‌روند و بلیط خارجی در این روزها گرانتر می‌شود. بنابراین سعی کنید در این روزها سفر نکنید و اگر می‌خواهید هزینه کمی با همان کیفیت برای خرید بلیط خارجی صرف کنید روزهای بعد از تعطیلات به مسافرت بروید مثلاً روز بعد از تعطیلات عید فطر یا تعطیلات عید نوروز و ...

 

 

بلیط هواپیما چارتری

 

 

 

 

سه) شهرهای خاص را کمتر انتخاب کنید

 

بدانید که روزهای تعطیل همه مردم ایران یکی است و همه باهم در همان روزها به مسافرت می‌روند و جالب‌تر از اینکه همه به شهرهای بزرگ می‌روند، بنابراین انتخاب شهر خاص و بزرگ را کنار بگذارید و به شهری بروید که مردم کمتری به آنجا می‌روند تا هزینه کمتری صرف خرید بلیط هواپیما کنید.

 

 

 

 

 

چهار) اواسط ماه بلیط هواپیما بخرید

 

برای سفر کردن هیچ وقت اول یا آخر هفته، ماه، سال، فصل را انتخاب نکنید، زیرا در این زمان قیمت بلیط خارجی چند برابر می‌شود و خرید بلیط هواپیما برایتان هزینه‌بر می‌شود.

 

 

 

 

 

 

پنج) بلیط هواپیما چارتری

 

سعی کنید بلیط هواپیما چارتری خریداری کنید زیرا که هم قیمت آن مناسب‌تر است، هم احتمال لغو شدن آن بسیار پایین است.

 

 

 

بلیط هواپیما لحظه آخری

 

 

 

شش) بلیط لحظه آخری

 

یک روش دیگر برای خرید بلیط خارجی با قیمت خوب، خرید تور و بلیط های لحظه آخری هستند که این بلیط ها اغلب جزو ارزانترین بلیط ها محسوب می‌شوند که امروزه سرویس‌های زیادی برای فروش این مدل از بلیط هواپیما وجود دارد.

 

 

 

بلیط هواپیما سام سیر

 

 

 

 

هفت) مقایسه قیمت بلیط هواپیما در ایرلاین های مختلف

 

حتماً قبل از خرید بلیط داخلی یا خارجی از طریق وب‌سایت‌های معتبر یا اپلیکشن‌های موبایل به راحتی قیمت بلیط هواپیما را برسی کنید و از آخرین قیمت‌ها باخبر شوید تا بتوانید در هر زمانی به ارزان ترین بلیط داخلی و خارجی دسترسی پیدا کنید.

 

 

 

 

 

هشت) انتخاب پرواز خارجی با یک یا دو توقف

 

مورد دیگر این است که پروازهایی که دارای چند فرودگاه است را بررسی کنید، ممکن است یک پرواز از چند فرودگاه مقصد برخوردار باشد. شما در این شرایط این امکان را دارید بین 2 یا 3 فرودگاه با چند تا بلیط هواپیما متفاوت تقسیم کنید، این روش برای سفرهای خارجی میان دو قاره بیشتر استفاده می‌شود.

 

 

 

 

 

 

 

نهم) در تاریخ‌های مختلف جستجو نمایید

 

دامنه انتخاب خودتان را گسترده‌تر کنید، شما می‌توانید از شرکت‌های هواپیمایی یا سایت‌های فروش بلیط هواپیما آنلاین که بیشترین آمار فروش بلیط داخلی و خارجی را دارند استفاده کنید و خیلی راحت با رفتن به سایت و یا نصب اپلیکشن مربوطه بر روی موبایلتان می‌توانید قیمت‌ها و زمان پروازها را باهم مقایسه کنید و یکی را انتخاب کنید.

 

 

 

بلیط هواپیما

 

 

 

ده) انتخاب کلاس پروازی مناسب

 

برای سفرهایی که زمان کوتاهی دارند از بلیط هواپیما کلاس A یا فرست کلاس استفاده نکنید، زیرا سفری که کمتر از 2 ساعت طول می‌کشد نیازی به خدماتی مثل صندلی راحت و غذا و ... ندارد بنابراین برای سفرهای کوتاه برای خرید بلیط هواپیما هزینه اضافی صرف نکنید.

 

 

 

بلیط هواپیما

 

 

 

یازده) هزینه بار در زمان خرید بلیط هواپیما

 

زمانی که قصد خرید بلیط داخلی ویا خارجی را دارید از هزینه های بار مربوط به آن مطلع باشید، در بعضی موارد هزینه بار، قیمت بلیط هواپیما را چند برابر زیاد می‌کند به ویژه در خرید بلیط هواپیما چارتری این مورد بسیار حائز اهمیت است. تا جایی که می‌توانید از بردن بار اضافی خوداری کنید تا در زمان برگشت به مشکل نخورید.

 

 

 

 

 

دوازده) کنسل کردن بلیط هواپیما

 

احتمال اینکه هر سفری بنا بر مشکلات شخصی لغو شود وجود دارد. بنابراین از آژانس‌های هواپیمایی و سایت‌های معتبر، اقدام به خرید بلیط داخلی یا خارجی کنید که در صورت لغو شدن سفر، جریمه کمتری برای شما در نظر گرفته باشند. این مورد نیز اهمیت به خصوصی در کمتر کردن هزینه خرید بلیط هواپیما برای شما دارد. پیش از خرید بلیط هواپیما این مورد را برسی کنید.

 

 

 

منو