در مسیر تور برزیل خودتون، حتما این غذاهای برزیلی را امتحان کنید - قسمت اول
 

 

 

 

 

 

در برزیل برخی غذاهایی وجود دارد که همه چیز را راجع به آن کشور در خودش خلاصه کرده است، و اگر شما به تور برزیل رفته باشید و این 20 اسنک و دسر را امتحان نکرده باشید، خیلی از لذت های این تور برزیل را از دست داده اید. سفر شما به آمریکای جنوبی کامل نمی شود، مگر اینکه شما تمام این 20 مورد را حداقل یکبار در تور برزیل امتحان کنید!

 

 

 

 

 

 

 

Brigadeiro

 

 

 

Brigadeiro یک توپ پر از تافل با شیر غلیظ شده که یا خرده های شکلات پوشیده شده است. Brigadeiro سنتی شکلات شیری است، اما نسخه های شکلات سفید آن نیز موجود است. اگر هم یک توت فرنگی وسط این توپ بگذاریم، حتی خوشمزه تر هم می شود.

 

 

 

 

 

 

Canjica

 

 

 

Canjica یک کاسه ای پر از ذرت سفید با شیر، مقداری هم شیر نارگیل و شیر غلیظ شده مخلوط شده تا حالت کرمی مانند داشته باشد و روی آن هم می توانید به داخواه خدوتون دارچین بریزید. این دسر در فستوال سالانه در ماه جون آماده می شود، اما چون خیلی خوشمزه است و نمی توان از خیر آن برای کل سال گذشت، براحتی در هر زمانی از سال شما می توانید این غذا را پیدا کنید.

 

 

 

 

 

 

Açaí

 

 

 

سوپر غذای açaí یک غذای سنتی در برزیل است، به ویژه در شهرهای ساحلی آن که به عنوان یک اسنک معروف است. سعی کنید آن را به صورت سوربیت ساده و یا با اضافه کردن یک موز، توت فرنگی یا گرانولا به آن، طعم جدید و کاملا متفاوتی را تجربه کنید. Açaí همچنین می تواند به عنوان یک اسموتی، آبمیوه، به صورت پودری و یا حتی اینکه در داخل غذای اصلی به شکل سرد، از آن استفاده کرد.

 

 

 

 

 

 

Romeu and Julieta

 

 

 

ترکیب عطر و طعم این دستورالعمل Romeu and Julieta برزیلی کاملا با هم جفت می باشد. به جرات می توانیم بگیم بهترین شورینی دنیا را دارید، مزه مزه می کنید! پنیر نرم، خوشمزه و شور با ژله شیرین گواوا (نوعی میوه شیرین شبیه پرتقال که در ایران با نام زیتون محلی شناخته می شود- ژله این میوه از ترکیب میوه با شکر و ژلاتین می باشد)، باعث شده است که این غذای ساده و منحصر بفردی باشد. این غذا را می توان به عنوان پیش غذا و یا دسر استفاده کرد. ولی یک چیزی را مطمئن هستیم، این غذا قلب شما را تسخیر خواهد کرد!

 

 

 

 

 

 

Pão de Queijo

 

 

 

 

 

 

 

این غذا خیلی فراتر از یک نان پنیر است. با آرد کاساو تهیه می شود و بنابراین بدون گلوتن است، این گلوله های کوچک از بیرون خیلی ترد و خشک هستند و از داخل نرم و پفکی هستند و داخل آنها با پنیر پر شده است. حاضر و اماده این غذا هم به صورت پاکتی و با تکه های گرد پنیر کوچک و یا بزرگ آن که به اندازه یک پرتقال بزرگ می شود، به فروش می رسد.

 

 

 

 

 

 

Empada

 

 

 

Empada به طور معمول در botecos (همان بقالی معروف خودمان) و چرخ دستی هایی که غذای خیابانی می فروشند، که در آن empadinhas و دیگر اسنک های کوچک هم به فروش می رسد. با رویه ترد و لایه لایه شدن و داخل آن که بسیار خوشمزه و خوش طعم می باشد. Empada به طور پایه متشکل از یک کیک Torte (کیک لایه لایه) که با تکه های جوجه و / یا به همراه میکسی از سبزیجات همانند پنیر نخل، نخود فرنگی و ذرت می باشد. این غذا در بین خانواده های برزیلی برای ناهار و یا شام در آخر هفته ها سرو می شود. 

 

 

 

 

 

 

Coxinhas

 

 

 

 

این میان وعده دلپذیر یک کیک مرغ است که در داخل یک خمیر گرم و چسبناک پیچیده می شود و بعد اطراف ان در کره غلتانده می شود و سپس سرخ می شود. بعضی ها حتی مرغ داخل آن را با پنیر مخلوط می کنند تا هر گازی که می زنند حسابی پر ملات باشد. با پوسته ترد و خشک روی آن و داخل آن که بسیار نرم و پر می باشد، خیلی سخت است که بتوان در برابر خوردن دومی و سومی آن مقاومت کرد.

 

 

 

 

 

 

Beijinho de Coco

 

 

 

Beijinho de Coco را اگر بخواهیم معنی کنیم می شود بوسه کوچک نارگیل، که واقعا به سایز دهان شما هم می خورد. این دیر از شیر غلیظ شده با کره می باشد که داخل آن پودر نارگیل ریخته شده و آن را به شکل توپ های کوچک در می آوریم. این دسر با گل مخیک تزیین می شود. این توپ های کوچک لذت بخش، در مراسم تولد برزیلی خیلی محبوب هستند.

 

 

 

 

 

 

 

 


برای مشاهده آفرهای تور برزیل کلیک کنید!


 

 

 

ادامه بدید اگر هنوز هم صدای شکمتان درنیامده است...نظرتان را بنویسیدمنو