آشنایی با اطلاعاتی در رابطه با نمایشگاه گوانجو در چین (بخش دوم)
 

نمایشگاه گوانجو در چین

 

تور چین سام سیر

 

آشنایی با اطلاعاتی در رابطه با نمایشگاه گوانجو در چین (بخش دوم)

 

نمایشگاه گوانجو یکی از بزرگترین و مهمترین نمایشگاههایی میباشد که در کشور چین برگزار خو اهد شد و همه ساله افراد زیادی برای بازدید کردن از این نمایشگاه با استفاده از تور چین و با انجام پرواز داخلی و یا پرواز خارجی به این منطقه از جهان سفر خواهند کرد. این نمایشگاه که همه ساله در دو نوبت مجزا در این کشور برگزار میشود مقام سوم بزرگترین نمایشگاههای برگزار شده در جهان را به خود اختصاص داده است که در هنگام برگزاری از بالاترین حجم شرکت کنندگان و بالاترین حجم معاملات برخوردار خواهد بود.

 

بسیاری از شرکتهای تجاری با استفاده از تور چین و با انجام پرواز داخلی و یا پرواز خارجی به این منطقه از جهان سفر خواهند کرد تا از محصولاتی که در این نمایشگاه به بازدید کنندگان ارائه میشود بازدید کنند و علاوهبر این محصولات خود را نیز در معرض نمایش قرار دهند.

 

از زمانیکه این نمایشگاه برای اولین بار در این کشور برگزار شد تا به امروز توانسته رکوردهای بسیاری را با نام خود به ثبت برساند. داشتن بالاترین گردش مالی در یک رویداد نمایشگاهی در سرتاسر جهان یکی از افتخاراتی است که این نمایشگاه بدست آورده است. علاوهبر این در این نمایشگاه تنوع کالا بسیار بالا بوده است که همین موضوع سبب شده تا افراد زیادی با استفاده از تور چین ارزان و با انجام پرواز داخلی و پرواز خارجی به این کشور سفر کنند و از این نمایشگاه بازدید بعمل آورند.

 

این نمایشگاه که در کشور چین برگزار خواهد شد از با سابقهترین نمایشگاههای جهان میباشد که طرفداران بسیاری نیز دارد. یکی دیگر از مزیتهای منحصربفرد موجود در این نمایشگاه وجود بازدیدکنندگانی از 215 کشور جهان میباشد که با استفاده از تور چین و با انجام پرواز داخلی و یا پرواز خارجی به این کشور سفر میکنند تا در این نمایشگاه حضور پیدا کنند.

 

همچنین این نمایشگاه دارای بالاترین درخواست برای شرکت در آن را دارا میباشد که توسط شرکتهای مختلف این اتفاق رقم میخورد. داشتن بیشترین غرفههای نمایشگاهی سبب شده تا نمایشگاه گوانجو چین تبدیل به یکی از مهمترین و بزرگترین نمایشگاه جهان شود و افراد زیادی برای شرکت کردن در آن با استفاده از تور چین و با انجام پرواز داخلی و یا پرواز خارجی به کشور چین سفر کنند.

 

نکته دیگری که در رابطه با این مجموعه قابل به ذکر میباشد این است که این نمایشگاه توانسته تا حدود زیادی خواستههای شرکت کنندگان در این نمایشگاه را برطرف سازد. با توجه به این موضوع این نمایشگاه به یکی از بهترین نمایشگاههای جهان تبدیل شده است.

 

این نمایشگاه در سه فاز مختلف برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان در این نوع نمایشگاه با توجه به زمینهای که در آن در حال فعالیت هستند در این سه فاز تقسیمبندی خواهند شد. هریک از فازهایی که در این نمایشگاه وجود دارد به مدت 5 روز در معرض نمایش عموم قرار خواهند گرفت. در بین هر دوره زمانی 3 روزه برای استراحت در نظر گرفته خواهد شد.

 

در گذشته فازهای مختلفی که در این نمایشگاه وجود داشتند در دورههای 6 روزه در معرض نمایش قرار میگرفتند اما در سال 2008 تغییراتی در نحوه برگزاری این نمایشگاه بوجود آمد که تعداد روزهای نمایش آن به 5 روز کاهش یافت. در همین سال 2008 بوده که مرکز پاژو به عنوان مرکز ثابت برگزاری این نمایشگاه در نظر گرفته شد.

 

همانطور که گفته شد این نمایشگاه یکی از مهمترین نمایشگاههایی است که در چین و حتی در سطح جهان برگزار خواهد شد و همه ساله هزاران نفر را به سوی جلب میکند. بسیاری از شرکتهای تجاری سعی دارند در این نمایشگاه حضور پیدا کنند و محصولات خود را به مشتریان ارائه دهند.نظرتان را بنویسیدمنو