معرفی معروف ترین قلعه های ایتالیا
بازدید از قلعه های ایتالیا در پکیج تور ایتالیا

تور ایتالیا و قلعه های ایتالیایی

 

 

معرفی معروف ترین قلعه های ایتالیا همراه تور ایتالیا

 

ایتالیا کشوری است که زیبایی آن شهرت خاص و عام است و به همه ی افراد پیشنهاد می شود حداقل یک بار با تور ایتالیا به این کشور زیبا و تاریخی سفر کنند. از مکان های دیدنی این کشور می توان به قلعه های زیبای آن اشاره کرد. شهرهایی که مربوط به قرون وسطی می باشد بسیار حیرت انگیز است. قلعه ها نشان دهنده ی گذشته و تاریخچه ی ایتالیا می باشند که زاویه ی دید بی نظیری دارند. با تور ایتالیا می توانید به تمام قلعه ها بروید و گذشته ی ایتالیا را از نزدیک لمس کنید. این قلعه ها دارای موزه های گوناگونی نیز می باشند. بعضی از قلعه ها دارای هتل هم هستند که به شما این امکان را می دهد که شب تا صبح را در قلعه ای تاریخی سپری کنید. اگر می خواهید سفر به ایتالیا را تجربه کنید، با ما در این مقاله همراه باشید تا با زیبا ترین قلعه های این کشور آشنا شوید.

 

 

قلعه لاروکو آلبورنوزیانا

 

این قلعه در بالای شهر اسپولتو و در بالای تپه قرار دارد. نام منطقه ای که قلعه در آن جا قرار دارد یومبریا است. در سفر خود با تور ایتالیا حتما به این قلعه بروید و از چشم انداز زیبای آن لذت ببرید. این قلعه مربوط به قرن چهارده میلادی می باشد که بر اساس آکروپولیس ساخته شده است و فرمانروایان ارتودکس درآن جا فرماندهی می کردند. این قلعه دارای دو حیاط بزرگ و همینطور شش برج با ارتفاع زیاد می باشد.

 

 

قلعه آندریا دوریا

 

حتما به قلعه ی آندریا دوریا واقع در روستای ریویرا بروید. این قلعه به قرن های 17-12 میلادی بازمی گردد. موزه ی هنری کوچکی درون قلعه وجود دارد که به علاقه مندان آثار باستانی پیشنهاد می شود با تور ایتالیا از این موزه دیدن کنند. در مسیر این قلعه خیابان های باریکی وجود دارد که با قدم گذاشتن در خیابان ها لذت خواهید برد. اگر بر فراز قلعه بروید می توانید چشم انداز زیبایی از دریا و کلیسای سن پیترو را بینید.

 

 

قلعه لاروکو ویسکونتا

 

در شمال ایتالیا منطقه ای زیبا و تپه ای به نام امیلیا روماگنا وجود دارد که این قلعه در آن جا قرار گرفته است. اگر با تور ایتالیا به این قلعه پا نهادید حتما از موزه ی زیبای آن که همراه با ویدئویی تاریخی می باشد دیدن کنید. چهار اتاق در این موزه قرار دارد که می توانید از نزدیک زندگی قرون وسطی  را لمس کنید. اگر از پله های قلعه بالا بروید تپه ها و منظره ی زیبای اطراف آن به چشم می خورد.

 

 

قلعه استنسه فرارا

 

این قلعه در منطقه ی پرو دلتا واقع شده است. فضایی کاملا رنسانسی بر قلعه حاکم است که با انتخاب تور ایتالیا و دیدن قلعه این حس به شما القا می شود. معماری قلعه به صورت رمانتیک بوده و برگرفته از سبک گوتیک می باشد. این قلعه در تمام زمان های مربوط به قرون وسطی مورد استفاده قرار می گرفته است.

 

 

قلعه اسفورزسکو

 

در مرکز شهر و دور از دوئو قلعه ی اسفورزسکو قرار گرفته است که در شهر میلان است. پیشینه ی این قلعه مربوط به قرن پانزده میلادی می باشد. شایان ذکر است این قلعه به کرات بازسازی شده است. در قرن نوزده میلادی چندین موزه در داخل قلعه قرار گرفتند. اگر به موزه علاقه دارید با تور ایتالیا از این قلعه دیدن کنید.

 

 

قلعه سنت آنجلو

 

پیش تر این قلعه به عنوان مقبره ای برای رومیان محسوب می شده که به واتیکان وصل شده بود. این موضوع مربوط به روم باستان می باشد؛ امروزه از این قلعه برای مقاصد توریستی و گردشگری استفاده می شود که موزه های روم باستان در آن جا قرار گرفته است. با رفتن به قلعه ی سنت آنجلو از طریق تور ایتالیا می توانید از تاریخچه ی واتیکان مطلع شوید.

 

 

قلعه قهوه ای

 

این قلعه در سال 1870 ساخته شده و در روستای ریویرا قرار دارد. سر کنسول بریتانیا به نام پتس براون در آن جا اقامت داشته است. اگر با تور ایتالیا به این قلعه بروید می توانید مبل هایی که مربوط به آن دوره و متعلق به پتس می باشد را ببینید. این قلعه در تابستان از ساعات 19-10 و در زمستان در ساعات 5-10 به روی عموم باز است. باغ های گیاه شناسی زیبایی نیز در قلعه وجود دارند.

 

 

قلعه دیوینادیو

 

این قلعه که برای پادشاه کارلو ساخته شده است در منطقه ی پیدمونت و دره ی استورا قرار دارد. ساخت قلعه از سال های 1847-1834 به طول انجامید. اگر علاقه دارید با تور ایتالیا به این قلعه ی زیبا بروید بهتر است بدانید که قلعه ی دیوینادیو از اواسط می تا اکتبر به روی عموم باز است.

 

 

قلعه دل پیاگنارو

 

یکی دیگر از قلعه های زیبای ایتالیا قلعه ی دل پیاگنارو می باشد. این قلعه در شهر تاریخی پونترمولی واقع شده است. در همین شهر آثار تاریخی بسیاری وجود دارد که می توان به قلعه ی کاستلو دل پیاگنار و موزه ای که مربوط به مجسمه های Menhris است، اشاره کرد. شما می توانید با تور ایتالیا به این شهر تاریخی سفر کنید و از جاذبه های آن لذت ببرید. نام این قلعه برگرفته از قطعه های سنگی به نام پیاگن است. اگر به داخل قلعه بروید می توانید شهر پونترمولی و چشم انداز زیبای آن راببینید. قلعه و موزه همه روزه باز است به استثنای روزهای دوشنبه در فصل زمستان که تعطیل می باشد.

 


برای مشاهده آفرهای تور ایتالیا، کلیک کنید!
نظرتان را بنویسیدمنو