چرا مسافرت به کشور چین؟ (بخش اول)
چرا خرید بلیط هواپیما چین

تور چین سام سیر

 

 

چرا مسافرت به کشور چین؟ (بخش اول)

 

ممکن است برای شخصی که می‌خواهد به کشوری سفر کند این سؤال پیش بیاید. تور چین چه ویژگی‌هایی دارد چه جاذبه‌های دیدنی دارد و آیا ازنظر اقتصادی به‌صرفه است؟ آیا هزینه‌های آن نسبت مسافتی که طی می‌کنید و جاذبه‌هایی که می‌بینید مقرون‌به‌صرفه است؟ در ادامه به این سوغات پاسخ داده می‌شود.

کشور چین به دلیل داشتن جاذبه‌های گردشگری طبیعی و زیبا، تاریخی و همین‌طور مکان‌ها و تفریحات منحصربه‌فرد و خاص، در برخی از شهرهای بزرگ آن مثل پکن، گوانجو و شانگهای علاوه بر اینکه ظاهر باستانی خود را حفظ کرده است، زندگی مدرن را نیز به نمایش گذاشته است. چین با اسم رسمی جمهوری خلق چین توانسته یک سوم جمعیت جهان را به خود اختصاص دهد و پرجمعیت‌ترین کشور دنیا شود. (جمعیت چین 3/1 میلیارد نفر است). کشور چین با داشتن موقعیت‌های جغرافیای متنوع و وسعت زیاد و همچنین دارا بودن آب‌وهوای متفاوت توانسته سالانه گردشگران زیادی را به خود جلب کند. پس حتماً تور چین را انتخاب کنید.

 

 

آب‌وهوای کشور چین

 

به دلیل وسعت جغرافیایی زیاد کشور چین، آب‌وهوای متفاوتی نیز در نقاط مختلف کشور می‌توان دید. در یک‌زمان واحد شما شاهد چندین نوع آب و هوایی  مختلف در مناطق گوناگون چین خواهید بود. چنانچه بخواهیم بهترین زمان سفر را به شما بگوییم و همین‌طور به‌طور خلاصه اطلاعاتی درباره شهرهای بزرگ چین در اختیار شما قرار دهیم بایستی این‌گونه گفت: گردشگرانی که با تور چین در فصل بهار به این کشور سفر می‌کنند از آب‌وهوای مطبوع و عالی برخوردار هستند، تابستان‌های این کشور بسیار گرم و خشک است همچنین ساکنین و گردشگرانی که در این فصل با تور چین به این کشور میایند طوفان شن را می‌بینند. پاییز در شهرهای معروف چین به‌عنوان فصل طلایی شناخته‌شده و منظره‌ای بسیار دیدنی و خاطره‌انگیز را برای گردشگرانی که در این فصل با تور چین به این کشور سفرکرده‌اند می‌سازد، زمستان‌های شهرهای چین بسیار سرد و با بارش برف همراه است.

 

 

جاذبه‌های گردشگری چین

 

تاریخ و فرهنگ جالب این کشور همراه با جاذبه‌های گردشگری آن بسیار دیدنی و هماهنگ هستند. قطعاً با یک‌بار تور چین رفتن نمی‌توانید تمام جاذبه‌های گردشگری این کشور را ببینید.

از جاذبه‌های گردشگری مهم و دیدنی آن می‌توان به این چند مورداشاره کرد: کاخ تابستانی پکن، دیوار بزرگ چین، معبد لاما، شهر ممنوعه، معبد بهشت، کوه چان بای شان، موزه یادبود قتل‌عام نانجینگ، موزه هنر شانگهای،، معبد چنگ‌ هوانگ شانگهای، جشنواره یخ و برف هاربین، ودای غول‌پیکر لشان، باغ یویوآن شانگهای، رودخانه‌های متعدد، غارهای ژیجین و... .

ناگفته نماند که جشن‌ها و تفریح‌های منحصربه‌فرد و جالب چین و مراکز خرید  و تنئع غذایی آن نیز جزو جاذبه‌های این کشور می‌شود. حتماً با تو چین این کشور دیدنی را از نزدیک ببینید.

 

 

اقتصاد چین

 

کشور چین ازنظر اقتصاد دومین کشور جهان است( اولین کشور آمریکا می‌باشد). تقریباً نصف جمعیت این کشور به کشاورزی مشغول هستند و بقیه افراد جزو نیروهای فعال در شغل‌های مختلف مثل: صنعتگر، کارمند، بازرگان و ...  این کشور در تولیدات حرف اول را در جهان می‌زند به همین خاطر چین بزرگ‌ترین صادرکننده کالا در دنیا محسوب می‌شود. یوان یا رنمینبی پول این کشور است.

 

 

نمایشگاه‌های بین‌المللی کشور چین

 

هرساله از نمایشگاه‌های مهمی که در این کشور برگزار می‌شود بسیار استقبال می‌شود نمایشگاه‌های مثل:  نمایشگاه آتومکانیکا، نمایشگاه تجهیزات پزشکی، نمایشگاه دکوراسیون گوانجو، نمایشگاه بائوما و... . این نمایشگاه‌ها برای افرادی که قصد دارند برای کار با تور چین سفر کنند بسیار مفید است.نظرتان را بنویسیدمنو