مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری
 

مهاجرت و سرمایه گذاری در کانادا

 

پرواز خارجی سام سیر

 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری

 

یکی از مطمئن‌ترین روشهای اخذ ویزای کانادا به منظور اقامت دائم، مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری کبک می‌باشد. هر ساله متقاضیان زیادی از این طریق برای مهاجرت اقدام کرده که این امر باعث شده تا این برنامه توسط دولت کبک سهمیه‌بندی شود و افرادی در اولویت قرار بگیرند که زودتر برای اخذ ویزای کانادا از طریق سرمایه‌گذاری کبک اقدام کرده‌اند.

 

این روش مهاجرتی برای مدیران، سرمایه‌گذاران و صاحبان مشاغلی مناسب است که اولویت اولشان سرعت و راحتی در اخذ ویزای کانادا است. در روش سرمایه‌گذاری، متقاضی نیازی به دانستن و مدرک زبان انگلیسی و فرانسه نداشته و پس از نشستن این پرواز خارجی در خاک کانادا، می‌تواند در هر نقطه از این کشور زندگی کند.

 

سرمایه‌گذاری در کبک سریع‌ترین روش دریافت ویزای کانادا و مهاجرت به این کشور است که پس از آنکه متقاضی مبلغ ۳۳۰ هزار دلار کانادا را در اختیار دولت کانادا قرار داد، قادر خواهد بود با پرواز خارجی کانادا وارد این کشور شده و به همراه خانواده‌اش بدون هیچ‌گونه تعهد و یا شرط خاصی اقامت دائم این کشور را کسب کند.

 

طبق گزارشات بین‌المللی، کانادا به عنوان یکی از محبوب‌ترین کشورها با بالاترین اعتبار در جهان شناخته شده است و کیفیت زندگی در این کشور امن و مدرن بسیار بالا می‌باشد. این کشور به دارندگان ویزای کانادا و مهاجران این پرواز خارجی، زندگی در جامعه‌ای با اقوام متعدد و هزینه‌های مقرون به صرفه را عرضه می‌کند.

 

متقاضیانی که از طریق سرمایه‌گذاری کبک برای اخذ ویزای کانادا اقدام کرده‌اند، پس از پذیرفته شدن می‌توانند ویزای اقامت دائم کانادا را بدون قید و شرط دریافت کرده و بلافاصله با خرید بلیط پرواز خارجی کانادا در هر نقطه از این کشور زندگی خود را شروع کرده و کسب و کار مورد نظر خود را آغاز کنند. فرزندان این مهاجران نیز می‌توانند به عنوان دارنده اقامت کانادا، فورا برای تحصیل در کانادا از طریق مدارس و دانشگاه‌های محلی اقدام کنند.

 

افرادی صلاحیت مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری در استان کبک را دارند که حداقل تجربه ۲ سال مدیریت تمام وقت در ۵ سال اخیر را دارا باشند. این تجربه مدیریتی برای اخذ ویزای کانادا شامل این موارد می‌شود: تجربه مدیریتی در امور مدیریت، برنامه‌ریزی و کنترل منابع انسانی و مالی در یک شرکت یا سازمان مانند کسب و کارهای تجاری، کسب و کارهای حرفه‌ای (به شرطی که کسب و کار مورد نظر حداقل دو کارمند تمام وقت داشته باشد)، کشاورزی و مدیریت مزرعه، آژانس‌ و دپارتمان‌های دولتی خارجی، سازمان‌های بین‌المللی یا مدیریت صنعتی.

 

این نکته را در نظر بگیرید که مقامات سازمان‌های مهاجرتی کانادا تنها تجربه‌ مدیریتی که به صورت قانونی انجام شده باشد و متقاضی برای انجام آن دارای مجوز کار بوده باشد را می‌پذیرند. در نتیجه افراد دارای تجربه کاری بدون مجوز، شرایط لازم را برای دریافت ویزای کانادا و اقامت دائم از طریق سرمایه‌گذاری کبک را ندارند.

 

شرایط درخواست ویزای کانادا از این طریق بسیار جامع بوده و جمع‌آوری مدارک لازم ممکن است باعث سردرگمی افراد بی‌تجربه شود. یکی از دشوارترین مراحل این روش ارائه تاریخچه‌ای مفصل که نشان دهد دارایی‌های شما به صورت قانونی بدست آمده است. برای حل این مشکل می‌توان از یک وکیل مهاجرتی با سابقه و متبحر کمک گرفت و پس از دریافت ویزای کانادا با پرواز خارجی به این کشور مهاجرت کرد.

 

 

شرایط و مزیت‌های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری کبک

 

شرط اول

متقاضی و همسرش دارای حداقل دارایی بیشتر از ۲ میلیون دلار کانادا باشند.

 

شرط دوم

سپرده‌گذاری غیرقابل برگشت در یکی از بانک‌های مورد تایید کانادا به مبلغ ۳۳۰ هزار دلار

 

شرط سوم

متقاضی حداقل دو سال سابقه مدیریتی تمام وقت داشته باشد.

 

مزیت اول

متقاضی بدلیل داشتن اقامت دائم در صورت عدم تمایل به اقامت در کبک می‌تواند به استان‌های دیگر نقل مکان کند.

 

مزیت دوم

بدون تعهد و شرط سرمایه‌گذاری و ایجاد شغل و بیزینس می‌توان اقامت کانادا را دریافت کرد.

 

مزیت سوم

این روش به داشتن مدرک تحصیلی یا زبان انگلیسی و فرانسه نیاز ندارد.نظرتان را بنویسیدمنو