مهم‌ترین شهرهای چین کدام است؟ (بخش اول)
 

مهم‌ترین شهرهای چین

 

بلیط خارجی سام سیر

 

مهم‌ترین شهرهای چین کدام است؟ (بخش اول)

 

چین با نام جمهوری خلق چین در قاره آسیا قرار دارد و بیش از یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون نفر جمعیت دارد. پکن پایتخت چین بوده و از دیگر شهرهای مهم این کشور می‌توان به شانگهای، شنزن، گوانژو و ووهان اشاره کرد. مردم چین به ۲۹۲ زبان زنده دنیا صحبت می‌کنند و ماندارین گویش اکثر آن‌ها می‌باشد. این کشور عنوان پرجمعیت ترین کشور جهان را به خود اختصاص داده است و مساحتی معادل با ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار کیلومتر دارد.

 

ادیان بومی چین نظیر تائویسم و بودیسم چینی، دین بیشتر ساکنان این کشور را تشکیل می‌دهد و پس از آن بودیسم، مسیحیت و اسلام قرار گرفته‌اند. بلیط هواپیما کار را برای بسیاری از گردشگران تور چین آسان کرده و امروزه می‌توانید تنها با چند کلیک و به صورت آنلاین بلیط هواپیما را رزرو کرده و به هر نقطه از دنیا سفر کنید. اگر شما نیز قصد خرید بلیط خارجی چین را دارید با ما همراه باشید تا در این مقاله با تعدادی از شهرهای مهم این کشور آشنا شده و با آگاهی کامل بلیط هواپیما و تور چین را خریداری کنید.

 

 

شانگهای

 

بزرگ‌ترین شهر چین شانگهای می‌باشد که به عنوان یکی از مهم‌ترین شهرهای این کشور محلی پررونق بوده و سالانه میزبان تعداد زیادی از گردشگرانی است که با خرید بلیط خارجی چین به این کشور سفر می‌کنند. یکی از جاذبه‌های تور چین در شانگهای، مشاهده آسمان‌خراش‌های این شهر زیبا در غروب رودخانه هوانگپو می‌باشد که با خلق منظره‌ای شگفت‌انگیز، نظر همگان را به خود جلب کرده است.

 

نواحی کنار این رودخانه ترکیبی از اقامتگاه‌های مختلف می‌باشد در نتیجه اکثر گردشگران این مکان را برای اقامت انتخاب می‌کنند. بسیاری از خریداران بلیط هواپیما این شهر را به عنوان موزه ساختمان‌ها می‌شناسند زیرا در طول قرن گذشته شانگهای رشد سریعی داشته و همین امر باعث بوجود آمدن سبک‌های معماری مختلفی در این شهر شده است. شما می‌توانید بازدید از شهر قدیمی شانگهای را از باغ‌های زیبای یویوان آغاز کنید.

 

 

هنگ کنگ

 

به عنوان یکی از خریداران بلیط خارجی هنگ کنک باید بدانید که با شهری روبه‌رو هستید که سراسر آن را آسمان‌خراش‌ها پوشانده‌اند. این شهر زیبا که محبوبیت خاصی در میان گردشگران تور چین دارد از یک سو در کنار خلیج ویکتوریا قرار گرفته است و از سوی دیگر منظره‌ای از کوه‌های سبز رنگ در پشت آن، هر بیننده‌ای را محصور خود می‌کند. هنگ کنگ به عنوان یک منطقه فوق‌العاده تجاری، چشم‌اندازی از زندگی مدرن بشری در کنار طبیعت را در خود جای داده است. این شهر ترکیبی از فرهنگ‌های مختلفی است که امری مهم و قابل توجه برای مسافران بلیط خارجی چین محسوب می‌شود. بازارهای پرجنب و جوش این شهر طرفداران بی شماری داشته و یکی از جاذبه‌های این شهر به حساب می‌آیند.

 

 

پکن

 

یکی دیگر از مهم ترین شهرهای چین، پکن با بیش از ۲۰ میلیون نفر جمعیت می‌باشد. این شهر شلوغ مقصد بسیاری از گردشگران تور چین بوده و بازدید از جاذبه‌های آن یکی از عوامل فروش بالای این بلیط خارجی می‌باشد. پس از خرید بلیط هواپیما به مقصد چین می‌توانید اولین توقف را در میدان تیانانمن شهر پکن داشته باشید. اطراف این میدان را ساختمان‌هایی مانند شهر ممنوعه دربرگرفته است. با سفر به این شهر با لیستی متنوع از صدها موزه و تعداد بسیار زیادی از کاخ‌ها و مکان‌های باستان‌شناسی برای بازدید روبه‌رو خواهید شد.

 

اگر یکی از خریداران بلیط هواپیما چین هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم که غذاهای مختلف و خوشمزه خیابان‌های پکن را حتما امتحان کنید و از مزه آن‌ها لذت ببرید. همچنین می‌توانید از دیوار چین هم دیدن کنید و این شاهکار بشری با پیچ و تاب‌های فراوان بر روی کوه‌ها را در خاطرات سفر خود ثبت کنید.

 

برای مشاهده قیمت و افرهای لحظه اخری چین روی لینک تور چین کلیک نمایید.نظرتان را بنویسیدمنو