بهترین مراکز خرید در رم (بخش دوم)
 

مراکز خرید ایتالیا

 

تور ایتالیا سام سیر

 

بهترین مراکز خرید در رم (بخش دوم)

 

رم از مناطق گردشگری ایتالیا میباشد که در آن جاذبههای گردشگری فراوانی وجود دارد و هزاران مسافر هر ساله با تور ایتالیا به دیدن این شهر خواهند رفت. علاوهبر آثار تاریخی و گردشگری که در این شهر وجود دارد مراکز خرید این شهر مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار گرفته است که در هنگام سفر با بلیط هواپیما به این شهر از آنها نیز دیدن میکنند.در ادامه به معرفی برخی از این مراکز خرید خواهیم پرداخت که اگر با پرواز خارجی به این شهر سفر کردید آشنایی بیشتری نسبت به آنها داشته باشید و راحتتر بتوانید خریدهای مورد نظرتان را انجام دهید.

 

 

PORTA DI ROMA بزرگترین مرکز خرید رم

 

این مرکز خرید که بزرگترین مرکز خرید شهر رم میباشد و در نزدیکی مرکز شهر قرار گرفته است دارای 220 مغازه میباشد. در طراحی این مرکز خرید رستورانهایی نیز تعبیه شدهاند تا مراجعه کنندگان بتوانند از آنها بهرهمند شوند. علاوهبر این در این مکان یک سینما نیز قرار گرفته است که فیلمهای روز دنیا در آن نمایش داده خواهد شد. در این سینما از 24 صفحه نمایش مجزا استفاده ده است که به نوبه خود خاص و منحصر بفرد به نظر میرسد. این مرکز خرید یکی از محبوبترین مراکز خرید در بین گردشگرانی است که با تور ایتالیا و تهیه بلیط هواپیما به رم سفر میکنند زیرا میتوانند تمامی نیاز خود در همین مرکز خرید برطرف نمایند.

 

این مرکز در طبقات مختلفی طراحی و ساخته شده است و گردشگرانی که با تور ایتالیا و انجام پرواز خارجی به این شهر سفر میکنند میتوانند تمامی نیاز خود از پوشاک، کفش و ... را در این مرکز خرید برطرف نمایند. در این مرکز برندهای معروف دنیا از جمله ZARA, COIN, H&M و ... وجود دارند که محصولات خود را در اختیار مشتریان قرار خواهند داد.

 

در رستورانهایی که برای رفاه بیشتر گردشگرانی که با تور ایتالیا و با استفاده از بلیط هواپیما به این شهر سفر کردهاند در نظر گرفته شده است میتوانید با خیالی آسوده به سفارش غذای مورد علاقه خود بپردازید و خوردن آن لذت ببرید. در طول سال در این مرکز خرید تغییراتی انجام میشود که با توجه به فصلهای سال میباشد و همین موضوع سبب شده تا جذابیتی خاص و منحصر بفرد پیدا کند. پیشنهاد میشود در صورتیکه با بلیط هواپیما و انجام پرواز خارجی به شهر رم سفر کردید حتما از این مرکز خرید دیدن فرمائید.

 

 

فروشگاه و مرکز خرید COIN

 

این مرکز خرید که از بهترین مراکز خرید در شهر رم میباشد در منطقه پراتی و در نزدیکی واتیکان قرار گرفته است و همه ساله محصولات خود را به گردشگرانی که با تور ایتالیا و با استفاده از بلیط هواپیما به رم سفر میکنند ارائه میکند. این مرکز خرید در یکی از خیابانهایی قرار دارد که مراکز خرید و مغازههای آن شهرت بسیاری دارند. این مرکز خرید از طبقات بسیاری بهره میبرد و در آن لوازم منزل، انواع سرویس خواب، انواع پوشاک برای بانوان، آقایان و کودکان، کفش و عطر ارائه میشود و گردشگرانی که با پرواز خارجی به دیدن این شهر کهنسال آمدهاند میتوانند از خدمات آن بهرهمند شوند.

 

در مرکز خرید برترین و مشهورهای برندهای جهانی حضور دارند که محصولات خود را به متقاضیان ارائه میدهند. در صورتیکه با پرواز خارجی به رم سفر کردید و تصمیم دارید خرید انجام دهید پیشنهاد میشود به این مرکز خرید مراجعه کنید زیرا در این مرکز خرید تمامی لوازم و وسایلی که یک خانواده ممکن است بدان نیاز پیدا کند با بهترین کیفیت و طراحی وجود دارد و میتوانید از آن بهرهمند شوید. بدلیل مورد توجه قرار گرفتن این مرکز خرید و داشتن انواع محصولات گردشگران بسیاری از این مرکز خرید دیدن میکنند و نیازهای خود را در آن برطرف میسازند.

 

برای مشاهده قیمت و افرهای لحظه اخری ایتالیا روی لینک تور ایتالیا کلیک نمایید.نظرتان را بنویسیدمنو