زیباترین مناطق موجود در ایتالیا (بخش اول)
 

زیباترین مناطق در ایتالیا

 

بلیط هواپیما سام سیر

 

 

آشنایی با زیباترین مناطق موجود در ایتالیا

 

 

ایتالیا از کشورهایی است که همه ساله برای دیدن آن هزاران گردشگر با استفاده از تور ایتالیا به این کشور سفر میکنند و از جاذبههای گردشگری موجود در آن از نزدیک دیدن میکنند. داشتن جاذبه3های گردشگری متعدد و منحصربفرد به این کشور کمک کرده تا سالانه بیش میلیونها گردشگر با تور ایتالیا و با استفاده از بلیط خارجی به این کشور سفر کنند و همین موضوع سبب شده تا در آمد قابل توجهی از صنعت توریسم بدست آورد. در ادامه به معرفی برخی از زیباترین جاذبههای موجود در این کشور خواهیم پرداخت که در صورت سفر به این کشور با انجام پرواز خارجی میتوانید به دیدن آنها بروید.

 

 

پنج سرزمین

 

این منطقه یکی از زیباترین جاذبههای گردشگری موجود در این کشور میباشد که همه ساله افراد زیادی برای دیدن آن با تور ایتالیا و با استفاده از بلیط خارجی به این کشور سفر میکنند. این جاذبه گردشگری شهری صخرهای میباشد که برای دیدن آن باید به شمال غربی این کشور سفر کنید. نام این 5 شهر ریوماجیوره، مانارولا، کورنیگلیا، ورنازا و مونته روسو آل ماره میباشد. با سفر به این منطقه از کشور ایتالیا با استفاده از بلیط خارجی و با انجام پرواز خارجی میتوانید از جذابیتهای منحصربفردی که در هریک از این 5 شهر قرار گرفته است دیدن کنید و آشنایی بیشتری نسبت به تاریخ آنها بدست آورید.

 

در بین این شهرها ورنازا از همه مشهورتر . زیباتر میباشد و بیشتر گردشگران برای دیدن آن با استفاده از تور ایتالیا و بلیط خارجی به این منطقه از این کشور سفر خواهند کرد. آرامش و زیبایی این منطقه بقدری است که به عنوان آرامبخشترین بندر کشور ایتالیا شهرت پیدا کرده است و شناخته میشود. در صورتیکه با تور ایتالیا و با انجام پرواز خارجی به این کشور رفتید و قصد دیدن این جاذبه گردشگری را دارید بهتر است بدانید که باید مسیری پزپیچ و خم را باید پشت سر بگذارید و بهتر است در این سفر از رانندهای استفاده کنید که دست فرمون خوبی داشته باشد.

 

البته برای رسیدن به این منطقه میتوانید از قطار نیز استفاده کنید که از ایمنی بیشتری برخوردار بوده است و با استفاده از آن باید زمان کمتری را برای رسشیدن به این مکان صرف کنید. در این منطقه میتوانید به آرامش زیادی دست پیدا کنید و بدون آشفتگی و بدور از هرگونه شلوغی به لذت بردن از جاذبههای موجود در این منطقه مشغول شوید. گردشگرانی که با استفاده از بلیط خارجی و با انجام پرواز خارجی به این منطقه سفر کردهاند پیشنهاد میکنند که برای دیدن کامل این منطقه بهتر است زمانی 3 الی 4 روزه را صرف کنید.

 

شما می توانید برای مشاهده ی قیمت های تور ایتالیا وارد سایت آژانس هواپیمایی سام سیر شوید.

 

 

پلههای ترکی در سیسیل ایتالیا

 

 

این منطقه یکی دیگر از جاذبههای گردشگری پرطرفدار در این کشور میباشد که برای دیدن آن گردشگران زیادی با انجام پرواز خارجی به این منطقه سفر کردهاند. برای دیدن این جاذبه باید به جنوب شهر سیسیل در ایتالیا بروید. مطمئنا دیدن سنگ آهک نرم و خاک سفید موجود در این منطقه میتواند بسیار هیجان انگیز باشد. نوار ساحلی موجود در این منطقه در طی هزاران سال ایستادگی در برابر بادهای و امواج سهمگین آب شور این منطقه تبدیل به یک جاذبه گردشگری فوقالعاده در این منطقه شده است که همه ساله افراد زیادی را به سوی خود میکشاند.

 

در گذشته دزدان دریایی که اهل ترکیه بودهاند با استفاده از این مسیر به سمت سیسیل حرکت میکردند. همین موضوع را میتوان از دلایل نام گذتری این منطقه دانست. در صورتیکه برای سفر این کشور را انتخاب کردید پیشنهاد میشود حتما به دیدن این جاذبه گردشگری طبیعی موجود در این کشور بروید و از دیدن آن بیشترین لذت را ببرید و لحظاتی منحصربفرد و خاص را تجربه کنید.

 

برای مشاهده قیمت و افرهای لحظه اخری ایتالیا روی لینک تور ایتالیا کلیک نمایید.نظرتان را بنویسیدمنو