بهترین جاذبه گردشگری برای کودکان در چین(بخش اول)
 

جاذبه گردشگری چین برای کودکان

 

بلیط هواپیما سام سیر

 

آشنایی بهترین جاذبه گردشگری برای کودکان در چین

 


چین از کشورهای پرجمعیت جهان میباشد که در آن جاذبههای گردشگری فراوانی وجود دارد و همه ساله افراد زیادی برای دیدن آنها با استفاده از تور چین و با تهیه بلیط هواپیما به این کشور سفر میکنند. جاذبههایی متنوع و جذاب در این کشور وجود دارد که گردشگران میتوانند در طول سفرشان به این منطقه از آنها دیدن کنند و لذت ببرند. در این کشور جاذبههای متنوعی برای کودکان نیز وجود دارد که در صورت سفر به این منطقه از جهان با استفاده از تور چین و با انجام پرواز خارجی به همراه خانوادتان میتوانید به دیدن آنها بروید و از سپری کردن زمان در آن مناطق لذت ببرید. در ادامه به معرفی و ارائه جزئیات بیشتری در رابطه با انواع مختلفی از جاذبههای گردشگری که در این کشور برای کودکان در نظر گرفته شده است خواهیم پرداخت. در صورتیکه قصد دارید با استفاده از تور چین و با تهیه بلیط هواپیما و انجام پرواز خارجی به این کشور سفر کنید با ما در ادامه همراه باشید.

 

 

پارک پنجرهای رو به جهان

 

 

پنجرهای رو به جهان یکی از جاذبههای گردشگری موجود در این کشور میباشد که همه ساله افراد زیادی که با استفاده از تور چین ارزان و بلیط هواپیما و با انجام پرواز خارجی به این کشور سفر میکنند در طول سفرشان به این جاذبه گردشگری نیز سری خواهند زد و لحظاتی بینظیر را در آن سپری میکنند. این پارک برای کودکان مکانی بسیار مفرح و سرگرم کننده میباشد که میتوانید در طول سفرتان از خدمات آن بهرهمند شوید. این پارک با داشتن مساحتی حدود 480000 متر مربعی یکی از بزرگترین پارکها در این منطقه میباشد که میتواند لحظاتی به یاد ماندنی در طول سفرتان به این کشور که با استفاده از تور چین و با تهیه بلیط هواپیما و با انجام پرواز خارجی شکل گرفته است هدیه کند.

 

این پارک در سال 1994 و در روز 18 ژوئن افتتاح شد و مورد استقبال خیل عظیمی از مردم و گردشگران قرار گرفت. علت نام گذاری این مکان با نام پنجرهای رو به جهان آن است که در این پارک گردشگرانی که با استفاده از بلیط هواپیما سام سیر و انجام پرواز خارجی به این منطقه سفر کردهاند میتوانند در آن 130 نوع از دیدنی مشهور 43 کشور را در آن مشاهده کنند. وجود چنین ویژگی در این پارک سبب شده تا افراد زیادی برای دیدن آن از سرتاسر جهان به این منطقه از کشور چین سفر کنند. علاوهبر این پارک پنجرهای رو به جهان تنها پارکی است که از این ویژگی بهره میبرد از اینرو بسیار منحصربفرد و خاص میباشد. در صورتیکه قصد دارید برای سپری کردن تعطیلات به این کشور سفر کنید پیشنهاد میشود حتما در طول سفرتان به دیدن این پارک بینظیر و زیبا بروید.

 

قدم زدن در این پارک میتواند بسیار جذاب و لذت بخش باشد زیرا میتوانید در آن بسیاری از زیباییهایی را مشاهده کنید که متعلق به کشورهای مختلفی هستند و از جلوهای منحصربفرد بهره میبرند. همانطور که گفته شد این پارک بسیار مورد توجه قرار گرفته است و افراد زیادی از آن دیدن میکنند. از مهمترین دلایل این استقبال میتوان به جمع بودن بسیاری از جاذبههای کشورهای مختلف در آن اشاره کرد. برای دیدن این جاذبهها افراد باید هزینههای زیادی را انجام دهند و به کشورهای مختلفی سفر کنند تا موفق شوند از این جاذبهها دیدن بعمل آورند.

 

این در صورتی است که با سفر به این کشور و پرداخت هزینهای به مراتب کمتر میتوانند از جاذبههایی که در 43 کشور مختلف جهان قرار دارد دیدن بعمل آورند و دیدن آنها لذت ببرند. این مکان بهترین مکان برای سپری کردن زمان در کنار خانواده خواهد بود که مسافران میتوانند از آن استفاده کنند.

 

برای مشاهده قیمت و افرهای لحظه اخری چین روی لینک تور چین کلیک نمایید.

 نظرتان را بنویسیدمنو