جاذبه های ایتالیا که هر گردشگری بایستی ببیند (بخش چهارم)
 

جاذبه های گردشگری ایتالیا

 

بلیط خارجی سام سیر

 

آشنایی با جاذبه های ایتالیا که هر گردشگری بایستی ببیند

 

 

در این مطلب قصد داریم گردشرانی که با تور ایتالیا یا با خرید بلیط خارجی به این کشور سفر می کنند را با جاذبه هایی که بایستی در این سفر از آنها دیدن کنند آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

 

 

جزیره سالینا، جزایر آیولین

 

 

یکی از جاذبه های زیبایی ایتالیا که هر گردشگری باید از آن دیدن کند، جزیره سالینا می باشد. در .تقع این جزیره یکی از جزایر مجمع الجزایر آیولین محسوب می شود و همین بزرگرترین جزیره اقیانوس آرام در شمال شرقی سیسیل می باشد. این جزیره ی زیبا دارای دو کوه آتشفشان به نام های مونته دای پورری با ارتفاع 560 متر و  مونت فسا دل فلکی با ارتفاع 962 متر می باشد. البته این آتفشان ها در حال حاضر غیر فعال هستند. دامنه ی کوه های این جزیره برای کاشت انگور و زیتون بسیار مناسب هستند.

 

بنابراین توجه کنید که اگر با تور ایتالیا یا با خرید بلیط خارجی به این کشور سفر کردید حتما از این جزیره زیبا دیدن کنید.

 

 

جزیره کاپری

 

 

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری ایتالیا که هر گردشگری بایستی از آن دیدن کند، جزیره کاپری می باشد. این جزیره در جنوب ایتالیا و در ورودی خلیج ناپل در نزدیکی شهر ناپل واقع شده است. طول و غرض این جزیره به ترتیب 6 کیلومتر و 2.5 کیلومتر می باشد. این جزیره زیبا به یکی از جزایر محبوب در هالیوودی ها تبدیل شده است و همین طور تعداد زیادی از فیلم های هالیوود در این جزیره فیلم برداری شده است.

 

بنابراین اگر با تور ایتالیا یا با خرید بلیط خارجی به این کشور سفر کردید، حتما از این جاذبه ی گردشگری تور ایتالیا دیدن کنید.

 

غار آبی، کاپری

 

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری ایتالیا که هر گردشگری بایستی از آن دیدن کند، غار آبی کاپی می باشد. این غار آبی بسیار شگفت انگیز در جزیره کاپی و در قسمت شمال غربی آن قرار دارد. ورودی این غار زیبا و منحصر به فرد کمتر از  متر می باشد، به همین خاطر برای رفتن به داخل غار بایستی سر را تا اندازه ای خم کنید. دیدن از غار زیبا و منحصر به فرد برای یک بار ام شده واقعا ارزش دارد.

 

بنابراین اگر با تور ایتالیا یا با خرید بلیط خارجی به این کشور سفر کردید، حتما از این جاذبه ی زیبا دیدن کنید.

 

 

 

کالاسابینا، جزیره آسینارا

 

 

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری ایتالیا که هر گردشگری بایستی از آن دیدن کند، جزیره آسینارا می باشد. این جزیره زیبا و منحصر به فرد در قسمت شمال غربی سادرینا می باشد که مساحت آن برابر 52 کیلومتر می باشد. یکی از مزیت های این جزیره در تپه های سنگی آسینارا می باشد که جزو مراکز مهم برای تامین مواد معدنی می باشد و همین طور جزو ذخایر طبیعی ایتالیا محسوب می شوند. جالب است بدانید که در گذشته این جزیره از امنیت کافی برای بازدید برخوردار نبود، اما در سالهای اخیر این جزیره ی زیبا به یکی از توریستی ترین جزایر موجود در ایتالیا تبدیل شد و امروزه گردشگران زیادی برای بازدید از این جزیره به ایتالیا سفر می کنند.

 

بنابراین اگر با تور ایتالیا یا با خرید بلیط خارجی ارزان به این کشور سفر کردید، حتما در نظر داشته باشید که در برنامه ی سفر خود این جزیره زیبا را قرار دهید و با رفتن به این جزیره تجربه ی بی نطیر رات برای خود رقم بزنید.

 

 

 

دریاچه ایسو، لومباردی

 

 

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری ایتالیا که هر گردشگری بایستی از آن دیدن کند، دریاچه ایسو می باشد. این دریاچه جزو چهارمین دریاچه بزرگ لومباردی می باشد که در قسمت شمال ایتالیا قرار دارد. این دریاچه جزو یکی از زیباترین دریاچه های ایتالیا محسوب می شود. همین طور سالانه هزاران توریست با تور ایتالیا یا با خرید بلیط خارجی برای دیدن این دریاچه به ایتالیا سفر می کنند.

 نظرتان را بنویسیدمنو