در سال 2020 کانادا نیازمند چه مشاغلی است؟ (بخش سوم)
 

مشاغل مورد نیاز کانادا

 

ویزای تحصیلی کانادا سام سیر

 

در سال 2020 کانادا نیازمند چه مشاغلی است؟ (بخش سوم)

 

 

- برق کار صنعتی

 

 وظیفه ی کسی که در برق کاری صنعتی حرفه ای است این است که در ایجاد، نصب، تعمیر و اصلاح مدارهای الکتریکی با بقیه همکاری کند و از دانش و مهارت کافی برای کار کردن با تاسیسات الکتریکی داشته باشد.

 

برای این شغل علاوه بر دانش و مهارت باید یک سری کارهای فیزیکی نیز انجام دهید به همین دلیل برق کار صنعتی جزو مشاغل سنگین حساب می شود که افرادی که نمی خواهند با ویزای تحصیلی کانادا مهاجرت کنند با داوطلبی در این شغل ویزا را دریافت می کنند.

 

سالانه میانگین درآمد افرادی که این شغل را دارند هفتاد و شش هزار دلار است که با گذشت زمان و کسب سابقه ی زیاد به سالانه تا نود هزار دلار نیز می رسد. برای پیکاپ ویزای کانادا می توانید به سام سیر مراجعه کنید بیهوده با پرواز خارجی سفر نکنید.

 

 

- مدیریت پروژه

 

یکی از پر طرفدارترین کارهایی که در کانادا وجود دارد و خیلی ها دلشان می خواهد از طریق این شغل به کاناد اکهاجرت کنند و یا در این شغل مشغول کار باشند مدیریت پروژه است.

 

وظیفه کسانی که در این جایگاه شغلی هستند مدیریت تیمی، برنامه ریزی راهبردی و مدیریت انتظارات است که برای آن ها باید نقشی فعال داشته باشید. در این شغل مدیرانی که در جایگاهی بالاتر از شما هستند از شما توقع دارند که در طی یک زمان مشخص به برخی شاخص ها و استاندارد ها برسید.

 

اگر تا به حال تجربه ای در این زمینه نداشته اید و نمی خواهیذد از طریق ویزای تحصیلی کانادا مهاجرت کنید و به این شغل علاقه دارید می توانید در دوره های مختلفی که برگزار می شود شرکت کنید و با داشتن مدارک ترجمه شده برای این کار درخواست دهید.

 

هم چنین می توانید پیکاپ ویزای کانادا را از طریق کارگزاری ها انجام دهید تا در هزینه هایتان صرفه جویی شود و هزینه ای را برای پرواز خارجی نپردازید.

 

 

- مکانیک سنگین

 

کسی که تکنسین تجهیزات سنگین است در مقابل نگهداری، تعمیر و آزمایش تجهیزات مسئولیت زیادی دارد و باید در تعمیر و نگهداری تریلرها، ماشین های سنگین و ماشین های نیمه سنگین حرفه ای باشد.

 

شرایط تحصیلی این شغل داشتن دیپلم دبیرستان به همراه یک مدرک معتبر است که باید آن را از طریق گذراندن دوره های رسمی به دست آورید. پس از کسب این مدرک باید یک تا دو سال مشغول کارآموزی در جاهای مختلف شوید تا تجربه ی کافی در این زمینه را به دست آورید.

 

مکانیک سنگین جزو مشاغل فیزیکی و سنگین در لیست مشاغل مورد نیاز کانادا است و برای کسانی که کارهای عملی بلدند و نمی خواهند از طریق ادامه تحصیل و دریافت ویزای تحصیلی کانادا مهجرت کنند مناسب است.

 

میانگین در آمد این شغل هفتاد هزار دلار در سال است. بهتر است برای گرفتن پیکاپ ویزای کانادا به سام سیر مراجعه کنید تا هزینه سنگینی را برای پرواز خارجی متقبل نشوید.  

 

 

- مدیریت منابع انسانی

 

وظیفه اصلی کسی که در جایگاه مدیریت انسانی می نشیند برنامه ریزی و مدیریت منابع انسانی یک سازمان است. مدیر منابع انسانی سهم بالایی در مدیریت نهادها و سازمان ها دارد و کم کم پیش به سویی می رود که به رکن اصلی همه ی کسب و کارها تبدیل شود.

 

برای اینکه بتوانید وارد این شغل شوید باید تحصیلات خوبی داشته باشید به همین علت می توانید با ویزای تحصیلی کانادا در یک رشته مرتبط تحصیل کنید و سپس به دنبال این شغل بگردید.

 

کسانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند شانس بیشتری برای ورود به ابن شغل دارند. برای پیکاپ ویزای کانادا کافی است به یک جای معتبر مراجعه کنید و دیگر نیازی به پرواز خارجی ارزان به یکی از کشورهای دور و اطراف ندارید.

 

- مدیریت توسعه کسب و کار

 

در کشورهایی مثل کانادا که دارای اقتصاد قوی هستند نیاز به این شغل بسیار زیاد است و برای رسیدن به ایت جایگاه باید تلاش زیادی کنید و مهارت های خود را در مدیریت و امور انسانی افزایش دهید.

 

برای ورود به این کار حتما باید تحصیلات دانشگاهی داشته باشید که می توانید از طریق تحصیل در این کشور و دریافت ویزای تحصیلی کانادا در این رشته درس خوانده و سپس وارد بازار کار شوید.

 

برای پیکاپ ویزای کانادا دیگر نیازی نیست با پرواز خارجی به کشور دیگری بروید بلکه می توانید از طریق کارگزاری ها این کار را انجام دهید.نظرتان را بنویسیدمنو