در سال 2020 کانادا نیازمند چه مشاغلی است؟ (بخش چهارم)
 

مشاغل مورد نیاز کانادا

 

ویزای کانادا سام سیر

 

آشنایی با مشاغل مورد نیاز در کانادا در سال 2020

 

افراد زیادی هستند که قصد دارند برای همیشه به کشور کانادا مهاجرت کنند  و در آنجا شغلی داشته باشند و به آن مشغول باشند و به زندگی خود ادامه دهند. این افراد با اخذ ویزای کانادا و با خرید بلیط خارجی کانادا می توانند به این کشور بروند. در ادامه شما را با این مبحث بیشتر آشنا خواهیم کرد. توجه داشته باشید که با ویزای توریستی کانادا نمی توانید در این کشور بمانید و به کاری مشغول شوید.

 

 

پیدا کردن کار در کانادا

 

 

چنانچه توانایی های خود را به درستی بشناسید، می توانید به راحتی در کانادا شغل مناسب خو را پیدا کنید.

 

 

 مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020 در ده استان کانادا

 

 

 حال می خواهیم پنج شغل برتر در ده استان مختلف کانادا را به طور خلاصه بررسی کنیم تا شما عزیزان با در نظر گرفتن استان مقصد خود، دید بهتر و روشن تری نسبت به اوضاع کسب و کار در کانادا داشته باشید.

 

  • بریتیش کلمبیا:

 

طبق برنامه های میان مدت و بلند مدت دولت کانادا و همین طور شهر بریتیش کلمبیا مشاغل مورد نیاز بریتیش کلمبیا در سال 2020 عبارتند از حسابداری، مهندسی، علوم آزمایشگاهی، صنایع امنیت سایبر و سایر حیطه های دیجتال و رادیوتراپی خواهد بود. این شغل های ذکر شده بنابر پیش بینی های صورت گرفته توسط کارفرما ها تعدا تقاضا بیشتر یزنیز خواهد شد. پس بهتر است با اخذ ویزای کانادا و رزو بلیط خارجی برای این مشاغل اقدام کنید. توجه داشته باشید که با ویزای توریستی کانادا نمی توانید در این کشور بمانید و به کاری مشغول شوید.

 

  • انتاریو:

 

مشاغلی که در استان انتاریو وجود دارند که بسیار مورد تقاضای قرار می گیرند عبارتند از: مهندسی برق، مکانیک سنگین، مدیریت پروژه، حسابداری، مدیریت منابع انسانی و مشاورین اقتصادی. البته می توان در لیست شغل های پر تقاضا پرستاری را نیز نام برد که با توج به شرایط ایجاد شده در کل دنیا میزا تقاضا در این استان نیز زیادتر شده است. بنابرین اگر می خواهید در ییکی از موراد بالا مشغلو به کار شوید برای اخذ ویزای کانادا و رزرو بلیط خارجی اقدام کنید. توجه داشته باشید که با ویزای توریستی کانادا نمی توانید در این کشور بمانید و به کاری مشغول شوید.

 

  • کبک:

 

یکی دیگر از استان های کانادا که در آن مشاغل کمی متفاوت است، استان کبک است.  طبق برخی از وب سایت های دولت محلی کبک طبق روال سابق در سال های اخیر نیز میل این استان به پیشرفت و توسعه زیر ساخت های پزشکی و بهداشتی، به احتمال زیاد تقاضا برای شغل های مربوط به کادر درمانی را بسیار افزایش پیدا کند. با این وجود برخی دیگر از وب سایت ها پیش بینی می کنند که در سه سال آینده یکی از مشاغلی که در این استان در سطر اول مشاغل پرتقاضا قرار می گیرد، رواشناسی می باشد. بنابراین اگر قرار است این استان را برای مهاجرت خود انتخب کنید بهتر است برای اخذ ویزای کانادا و رزرو آنلاین بلیط خارجی اقدام کنید. توجه داشته باشید که با ویزای توریستی کانادا نمی توانید در این کشور بمانید و به کاری مشغول شوید.

 

  • آلبرتا:

 

سیستم های مدیران دولتی و مدیریتی استان آلبرتا در زمینه مشاغل اطلاعات خوبی در اختیار جوتامع قرار می دهند. با توجه به اعلام رسمی جوامع بیشترین تقاضا برای کار در این استان مدیران فروش می باشد. علاوه بر این شغل خدمات‌دهندگان حیطه اتومبیل، تحلیلگران مسائل سیستمی، مدیران صنایع غذایی خرد و کلان و برنامه نویسان نیز در این شهر جزو مشاغل پر تقاضا هستند. بنابراین اگر می خواهید در یکی از مشاغل بالا در این شهر مشغلو به کار شوید بهتر است برای دریافت ویزای کانادا و رزرو بلیط خارجی اقدام کنید. توجه داشته باشید که با ویزای توریستی کانادا نمی توانید در این کشور بمانید و به کاری مشغول شوید.

 نظرتان را بنویسیدمنو