شرایط ویزای تحصیلی کانادا(بخش اول)
 

شرایط ویزای تحصیلی کانادا

 

ویزای تحصیلی کانادا سام سیر

 

آشنایی با شرایط ویزای تحصیلی کانادا

 

بهتر است همین ابتدا بدانید که تحصیل در کانادا، کار راحتی نیست و اگر قصد این کار را دارید بایستی تلاش کنید. شما بایستی به افسران ویزای کانادا ثابت کنید که می توانید همه ی هزینه های مربوط به تحصیل، اقامت و همین طور خرج روزانه خود را دارید می توانید از پس آنها بربیایید. در کنار این موارد شما باید شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا را داشته باشید. توجه کنید که سعی نداشته باشید که مدرک دروغین و غیر واقعی برای ویزای تحصیلی کانادا ارائه دهید.

 

شاید با کار بتوانید ویزای تحصیلی کانادا را بگیرید اما هنگام تحصیل و اقامت در کانادا دچار مشکل می شوید. بنابراین با داشتن مدارک واقعی برای پیکاپ ویزای کانادا اقدام کنید و بعد از دریافت ویزا برای خرید بلیط هواپیما هر چه سریعتر اقدام کنید.

 

نکته مهمی که وجود دارد و بهتر است بدانید این است که پذیرش یا فاند به معنای اخذ ویزا نمی باشد. این به این معنا می باشد که امکان دارد در مدرسه یا دانشگاهی در کانادا پذیرش شده باشید اما به شما ویزا داده نشود. بنابراین اگر این شرایط را دارید برای پیکاپ ویزای کانادا اقدام کنید و در صورت دریافت ویزا برای خرید بلیط هواپیما به کانادا اقدام کنید. در ادامه این مطلب و بخش های بعدی این مطلب درباره مباحث زیر مطالبی شرح خواهیم داد تا شما بیشتر آشنا شوید.

 

 

  • ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان

 

  • مراحل اخذ ویزای تحصیلی کانادا

 

  • هزینه ویزای تحصیلی کانادا

 

  • مدارک مورد نیاز ویزای تحصیلی کانادا

 

  • ویزای تحصیلی کانادا تضمینی

 

  • تمدید ویزای تحصیلی کانادا

 

  • سوالات متداول ویزای تحصیلی کانادا

 

 

شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا

 

 

ویزای تحصیلی کانادا به 2 دسته طبقه بندی می شوند. این دو دسته شامل ویزای دانش آموزی و ویزای دانشجویی می باشد. برای اخذ ویزای دانش آموزی و ویزای دانشجویی کانادا، باستی یک سری شرایط تعیین شده را داشته باشید. شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا به این صورت است:

 

1.شرایط اخذ ویزای دانش آموزی کانادا:

 

مهمترین شرط برای اخد ویزای دانش آموزی کانادا این است که افراد بایستی تمکن مالی داشته باشند. شما بایستی به افسران سفارت کانادا ثابت کنید که علاوه بر اینکه می توانید تمام هزینه های مدرسه را پرداخت کنید، توانایی پرداخت زندگی روزانه و اقامت را نیز دارید. نکته ی دیگریکه وجود دارد این است که برای پذیرش و ثبت نام در مدارس کانادا نیازی به داشتن مدرک آیلس نیست زیرا که افراد می توانند در مدرسه مورد نظر دوره های آموزش زبان را بگذرانند. نکته ی دیگری که برای اخذ این نوع ویزا وجود دارد سن متقاضی و همین طور معدل 3 سال آخر آنها می باشد که نباید کمتر از 16 باشد. بنابراین اگر این شرایط را دارید برای پیکاپ ویزای کانادا اقدام کنید و در صورت دریافت ویزا برای خرید بلیط هواپیما به کانادا اقدام کنید.

 

افراد متقاضی ویزای تحصلی کانادا در سته دانش آموزی که سن کمتر از 18 سال دارند بایستی یک فردی که مقین کانادا می باشد را به عنوان سرپرست خود معرفی کنند.در صورت دریافت ویزا برای خرید بلیط هواپیما به کانادا اقدام کنید.

 

2. شرایط اخذ ویزای دانشجویی کانادا (تحصیل در کالج):

 

ویزای دانشجویی کانادا به دو صورت وجود دارد یکی تحصیل در کالج و دیگری تحصیل در دانشگاه. اولین شرط مهم برای دریافت ویزای دانشجویی کانادا نیز تمکن مالی است. شما بایستی توانایی مالی برای پرداخت هزینه های زندگی، اقامت و شهریه کالج  را داشته باشید. اگر وقفه زیادی در تحصیل خود

 نظرتان را بنویسیدمنو