آشنایی با آفریقای جنوبی
 

معرفی آفریقای جنوبی

 

پرواز خارجی سام سیر

 

آشنایی با تور آفریقای جنوبی

 

کشور آفریقای جنوبی کشوری بسیار زیبا است که نسب به سایر کشور ها دنیای متفاوتی دارد. این کشور متفاوت دارای جاذبه های طبیعی هیجان انگیز بسیار زیادی است که بهتر است برای یک بارم که شده با تور آفریقای جنوبی و با پرواز خارجی از این جاذبه های زیبا دیدن کنید.

 

این کشور بسیار متفاوت با حیات وحش استثنایی اش مقصد خوبی برای علاقه مندان به طبیعت و ماجرویی است. از تجربیاتی که در تور آفریقای جنوبی کسب خواهید کرد در هیچ جای دیگر آنها را تجربه نخواهید کرد. از تجربیات این سفر می توان لمس زندگی حیوانات گوناگون از نزدیک، دیدن تنها شهر موجود در دنیا که در میان آن کوهی عظیم وجود دارد و تماشای بزرگترین معدن طلا دنیا را نام برد. این مواردی که نام برده شد فقط قسمتی از تفریحات و جاذبه های آفریقای جنوبی است. وقتی با تور آفریقای جنوبی و با پرواز خارجی به این کشور سفر کنید متوجه می شوید که چه جاذبه هایی در این کشور وجود دارد.

 

کشور آفریقای جنوبی از شهر های دیدنی زیادی برخوردار است ولی سه شهر معروف و بسیار زیبا به نام های کیپ تاون، ژوهانسبورگ و سان سیتی دارد که هر ساله گردشگران زیادی با تور آفریقای جنوبی هیجان انگیز و یا با پرواز خارجی به این کشور سفر می کنند تا از این سه شهر زیبا دیدن کنند.

 

چنانچه شما جزو افرادی هستید که به طبیعت و ماجراجویی بسیار علاقه مند هستید، بهتر است با تور آفریقای جنوبی و با یک پزرواز خارجی به این مقصد سفر کنید و یکی از جذاب ترین و خاطره انگیز ترین سفر های زندگی خود را تجربه کنید.

 

کیپ ‌تاون:  شهر کیپ تاون دومین شهر بزرگ آفریقای جنوبی محسوقب می شود. این شهر زیبا به دلیل داشتن طبیعی بی نظیرو ساحل منحصر به فرد با خوک های آب و کوسه های سفید بسیار زیبا به یکی از جذاب ترین مقاصد موجود در جهان تبدیل شده است که در بین گردشگران بسیار محبوب است. در این شهر بزرگ و زیبا ساختمان پارلمان آفریقای جنوبی نیز وجود دارد. ساختمان ها و خیابان های موجود در این شهر بسیار شیک و مدن هستند. بهتر است بدانید که این بیشتر افراد مرفه و ثروتمند آفریقای جنوبی در این شهر ساکن هستند.

 

علاوه بر این مواردی که برای شهر کیپ تاون ذکر شد، این شهر دارای طبیعت استثنایی می باشد که محل پروش و رشد گیاهان دارویی است که تنها در این شهر وجود دارند. به دلیل داشتن طبیعت های بی نظیر و زیبا و تاریخی، کاربران سایت تریپ ادوایز تور آفریقای جنوبی این شهر ار به عنوان مقصد برتر گردشگری در سال 2014 برگزیدند.

 

شهر کیپ تاون از لحاظ زندگی، آب و هوا و تمیزی نیز دارای کیفیت بالایی می باشد که همین موضوع باعث شده است که این شهر نشان آبی که نماد پاکیزگی و ایمنی ساحل و هوای پاک است را دریافت کند . اگر می خواهید تعطیلات خود را در مقصدی زیبا و پاکیزه بگذرانید، بهتر است با تور آفریقای جنوبی و با یک پرواز خارجی ارزان قیمت به این مقصد سفر کنید و تعطیلاتی شگفت انگیز را برای خود ایجاد کنید.

 

ژوهانسبورگ: این شهر یکی از آن سه شهر معروف آفریقای جنوبی است که بیشتر با معادن طلای بسیار بزرگش معروف شده است. این شهر جزو پایتخت اقتصادی کشور آفریقای جنوبی محسوب می شود. این شهر زیبا پر از آسمان خراش های بزگ با مراکز خرید مدرن و شیک و همین طور تفریحات فراوان است که باعث شده است که تور آفریقای جنوبی به این مقصد در بین گردشگران محبوب تر شود. این کشور بزرگ با قدمت 120 ساله فاقد ساحل یا دریاچه می باشد ولی جاذبه های فراوانی مثل موزه های طلا، گالری های هنری فراوان و کافه رستوان های زیبا و دنج و همین طور طبیعت زیبا و هیجان انگیز دارد.

 نظرتان را بنویسیدمنو