تخمین قیمت ویزای کانادا
 

ویزای کانادا

 

قیمت ویزای کانادا سام سیر

 

آشنایی با تخمین قیمت ویزای کانادا 

 

همانطور که در مطالب قبل گفته شد قیمت ویزای کانادا به مواردی مثل نوع ویزای کانادا بستگی دارند. هر یک از نوع های ویزای کانادا قیمتی متفاوت دارند. به طور مثال قیمت ویزای تضمینی کانادا با ویزای سوپر کانادا قطعا متفاوت است و همین طور شرایط اخذ ویزای کانادا نیز با یکدیگر متفاوت است. کلا یکی از هزینه هایی که بایستی برای مهاجرت به کانادا پرداخت کنید، قیمت ویزای کانادا می باشد. بعد از گرفتن ویزای کانادا شما بایستی هزینه ای برای خرید بلیط هواپیما نیز در نظر بگیرید.

 

 

افرادی که قصد دارند برای همیشه به کشور کانادا مهاجرت کنند بایستی ویزای مخصوص مهاجرت را تهیه کنند یا افرادی که قصد دارند برای تحصیل به این کشور بروند بایستی ویزای تحصیلی تهیه کنند و یا افرادی که برای گردشگری به این کشور قرار است سفر کنند نیز بایستی ویزای توریستی دریافت کنند.

 

 

به طور کلی برای اینکه بتوانید وارد خاک کانادا شوید بایستی ویزا دریافت کنید. کلا ویزا به این معنی می باشد که شما اجازه ورود به این خاک را دریافت کرده اید. شما نسبت به هدفی که از رفتن به خاک کانادا دارید بایستی ویزا تهیه کنید. و قیمت ویزای کانادا بستگی به نوع آن دارد. البته توجه کنید برای رفتن به خاک کانادا فقط به انواع ویزای کانادا  نیاز ندارید بلکه به بلیط هواپیما نیز نیاز دارید. در این مطلب قصد داریم شما را با هزینه ویزای تضمینی کانادا و هزینه پیکاپ پاسپورت کاناد آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

 

 

هزینه ویزای تضمینی کانادا

 

 

یکی از انوع ویزای کانادا، ویزای تضمینی کانادا می باشد. این نوع از ویزا نیز شامل ویزای توریستی کانادا می باشد که طرفداران خاص خود را دارد. برای دریافت این ویزا مانند ویزا های دیگر باید یا به صورت آنلاین یا به صورت حضوری اقدام کرد. قیمت ویزای کانادا در این مدل نیز با مدل های دیگر متفاوت است. بعد از دریافت ویزا بایستی برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنید، برای این کار نیز هم می توانید به صورت آنلاین وهم  می توانید به صورت حضوری اقدام کنید.

 

 

همه ی مراحلی که بایستی برای درخواست ویزا انجام دهید را نیز برای این مورد نیز باید طی کنید. برای درخواست این نوع ویزا مراحل درخواست ویزای کانادا، مدارک مورد نیاز خود را تجرمه می کنید و دعوتنامه مورد نیاز خود را نیز تهیه می کنید، سپس در سایت ثبت نام آنلاین، درخواست خود را برای این نوع ویزا ارسال می کنید. قیمت ویزای کانادا تضمینی نیز در همان زمان مشخص خواهد شد.

 

نام این نوع ویزا، ویزای تضمینی می باشد زیرا اگر در خواست فرد متقاضای برای اخد ویزای کانادا رد شود، تمام هزینه هایی که برای آن پرداخت کرده بود، برگرداننده می شود. یعنی این نوع ویزا مبلغی که برای قیمت ویزای کانادا پرداخت شده را به فرد بازمیگردد و همه چیز را به عهده می گیرد. در این موارد تا قبول نشدن درخواست برای تهیه بلیط هواپیما اقدام نکنید.

 

 

هزینه پیکاپ پاسپورت کانادا

 

 

یکی از کشورهایی که امکان ارائه خدمات پیکاپ ویزا را دارد، کانادا می باشد. بسیاری از متقاضیان ویزای کانادا برای صرفه جویی در زمان، بعد از اینکه مراحل مربوز به اخذ ویزا را انجام دادند، ممکن است سفر به کانادا برایشان مقدور نباشد، در چنین مواردی مهاجرت به کانادا برای این کار یک کارگزار قابل اعتماد پیدا کرده است و مدارک و پاسپورت خود را برای آن شخص ارائه می دهد که آن را به کنسولگری در کشور واسطه بفرستد. بعد انجام این کار برای تهیه بلیط هواپیما خارجی اقدام کنید.

 

 

این کشور واسطه بعد از اینکه کارهای لازمه را برای ویزای متقاضی انجام داد برای وی می فرستد. سفارت کانادا در دبی و استانبول جزو کشورهایی هستند که پیکاپ پاسپورت کانادا را به افراد متقاضی ارائه می دهند. قیمت ویزای کانادا و پیکاپ آن برای ویزاهای مهاجرتی و غیر مهاجرتی متفاوت است. بعد از دریافت ویزا برای تهیه بلیط هواپیما اقدام کنید.نظرتان را بنویسیدمنو