شرایط صدور سوپر ویزای کانادا برای متقاضی
 

شرایط سوپر ویزای کانادا

 

بلیط هواپیما کانادا سام سیر
 

 

آشنایی با شرایط صدور سوپر ویزای کانادا برای متقاضی

 

 

برای گرفتن سوپر ویزای کانادا یکسری شرایط وجود دارد که شخص متقاضی برای دریافت آن بایستی داشته باشند. افراد بایستی هزینه ویزای کانادا را بعد از واجد شرایط بودن، پرداخت کنند. این شرایط عبارتند از:

 

فرد متقاضی بایستی فرزند یا نوه اش در کانادا اقامت دائم داشته باشد.

فرد متقاضی بایستی دارای گذرنامه معتبر از کشور صادر کننده باشد.

فرد متقاضی مدارک مالی خود را بایستی در اختیار سفارت خانه قرار دهد و این مدارک مالی باید ثابت کنند که فرد متقاضی می تواند از پس خرج خود در کانادا برآید.

فرد متقاضی این نوع ویزا بایستی به وسیله شرکت بیمه معتبر موجود در کانادا به مدت حداقل یک سال تا سقف 100 هزار دلار کانادا بیمه شده باشد.

فرد متقاضی بایستی قبل از مهاجرت تست های پزشکی انجام دهد. این تست های پزشکی باید توسط پزشکان مورد تایید کانادا انجام شود. شما می توانید لیست این پزشکان را در سایت cic.gc.ca مشاهده کنید.

فرد متقاضی سوپر ویزای کانادا باید دعوت نامه معتبر از طرف شخص دعوت کننده داشته باشد.

فرد بایستی هزینه ویزای کانادا با دعوت نامه  را به صور کامل همان ابتدا بپردازد. تا وقتی که درخواست ویزای شما پذیرش نشد، برای خرید بلیط هواپیما کانادا اقدام نکنید. زیرا ممکن است درخواست شما قبول نشود و مجبور شود دوباره ارسال کنید.

 

 

شرایط شخص دعوت‌کننده جهت صدور سوپر ویزای کانادا

 

 

فردی که در کانادا زندگی می کند و قرار است برای شخص دیگری دعوت نامه ارسال کند نیز باید دارای شریطی باشد که درادامه بیشترتوضیح خواهیم داد.

فردی که می خواهد دعوتنامه ارسال کند باید مدرک اشتغال به کار داشته باشد که این مدرک باید شامل میزان حقوق ثابت، زمان استخدام، فیش حقوقی و صورت حساب بانکی باشد. توجه داشته باشید که حداقل درآمد سالانه فرد دعوت کننده باید 24000 هزار دلار کانادا باشد.

فرد دعوت کننده باید توانایی مالی برای پرداخت خرج فرد متقاضی را داشته باشد.

هزینه ویزای کانادا و خرید بلیط هواپیما کانادا بر عهده فرد متقاضی می باشد.

 

 

موارد لازم جهت تکمیل مدارک ویزای کانادا

 

 

به طور کلی برای دریافت ویزای کانادا یکسری مدارک لازم است که یک چارت مشخص است و همه ی افرادی که قرار است برای اخذ ویزای کانادا اقدام کنند باید داشته باشند. همین طور هزینه ویزای کانادا نیز با توجه به نوع آن مشخص است. اما یکسری مدارک اضافه تر مثل ارائه تمکن مالی، میزان مانده حساب، ارائه سندهای ملکی و سایر مدارک وجود دارد که با توجه به شرایط فرد بهتر است در مدارک ویزای کانادا وجود داشته باشند. قرار دادن این مدارک برای افراد توسط کارشناسان مربوطه مشخص می شود. کارشناسان شرایط و مدارک شما را برسی می کنند و به شما می گویند که بهتر اغست مدارک را به چه صورت ارائه دهید تا احتمال قبولی درخواست شما بیشتر شود.

 

البته ناگفته نماند که چه ویزای شما قبول شود و چه نشود شما باید از قبل هزینه ویزای کانادا را پرداخت کنید؛ به همین خاطر است که می گویند تا زمانی ویزای شما صادر نشده است برای خرید آنلاین بلیط هواپیما کانادا اقدام کنید.

 

یکی از مواردی که معمولا شانس قبول شدن شما را در ویزای کانادا بیشتر می کند، داشتن دعوتنامه معتبر از کانادا می باشد. برخی از آژانس های هواپیمایی برای شما از اشخاصی در کانادا دعوت نامه جور می کنند تا درصد قبولی شما بیشتر شود. اگر شما دعوتنامه نیز بخواهید هزینه ویزای کانادا شما بیشتر می شود.

 

یکی دیگر از مواردی که شانس شما را در اخذ ویزای کانادا بیشتر می کند،  داشتن سابقه سفر و ویزای شنگن می باشد ولی توجه داشته باشید که این مورد اجباری نیست و برای گرفتن ویزای کانادا حتما نباید داشته باشید. بعد از قبولی درخواست ویزای کانادا می توانید برای خرید بلیط هواپیما کانادا اقدام کنید.

 نظرتان را بنویسیدمنو