مزیت های ویزای توریستی کانادا
 

مزیت ویزای توریستی کانادا

 

ویزای توریستی کانادا سام سیر

 

آشنایی با مزیت های ویزای توریستی کانادا

 

 

همانطور که می دانید ویزای کانادا دارای انواع مختلفی است که متناسب با درخواست متقاضی صادر می شود. یکی از انواع ویزای کانادا، ویزای توریستی کانادا می باشد. برای بیشتر افرادی که برای درخواست ویزای کانادا مراجه می کنند، معمولا ویزای توریستی کانادا صادر می شود.

 

ویزای توریستی کانادا اغلب برای افرادی صادر می شود که قصد دارند به عنوان گردشگر وارد خاک کانادا شوند. اما این نوع ویزای کانادا صرفا برای این افراد نیست. افرادی که فرزندان یا آشنایانی را در کانادا دارند و قصد دارند به دیدن آنها بروند نیز می توانند از این نمونه ویزای کانادا استفاده کنند.

 

نکته ی دیگری که درباره ویزای توریستی کانادا وجود دارد این است که مدت اعتبار ویزای توریستی کانادا متناسب با مدت اعتبار پاسپورت می باشد. به دلیل اینکه مدت اعتبار پاسپورت ایرانی ها 5 سال می باشد به این نمونه ویزای کانادا ویزای 5 ساله کانادا نیز می گویند. همین طور این نوع ویزا را ویزای مولتیپل کانادا نیز می نامند.

 

نکته ی دیگری که درباره این نوع ویزا وجود دارد این است که افرادی که ویزای توریستی کانادا تهیه می کنند و برای دیدن مکان های گردگشری کانادا یا برای رفتن به خانه ی اقوام ویا به هر دلیلی وارد خاک کانادا می شوند، تنها می توانند به مدت 6 ماه به طور پیوسته در کانادا بمانند. ممکن است خیلی از افراد این سوال در ذهنشان ایجاد شود که پس چرا می گویند مدت اعتبار ویزای توریستی کانادا 5 سال می باشد؟ در جواب به این سوال باید بگویم که بله درست است که این ویزا 5 سال اعتبار دارد ولی افراد نمی توانند به طور پیوسته 5 سال در کانادا بمانند، البته راه هایی برای اینکه بتوانند 5 سال به طور پیوسته بمانند وجود دارد. در ادامه با مزیت های ویزای توریستی کانادا بیشتر آشنا خواهید شد.

 

افرادی که ویزای توریستی کانادا تهیه کردند و نزدیک به 6 ماه است در خاک این کشور هستند و می خواهند باز هم در این کشور بمانند کافی است بعد از اتمام 6 ماه به مدت چند ساعت از خاک کانادا خارج شوند. این افراد می توانند با خرید بلیط هواپیما برای یکی از کشور های همسایه کانادا، به آن حا بروند و بعد از چند ساعت دوباره وارد خاک کانادا شوند. این افراد می توانند به صورت زمینی نیز این کار انجام دهند. افراد با این کار می توانند 5 سال در کانادا بمانند، به شرطی که هر 6 ماه یکباراز خاک کانادا برای چند ساعتم شده خارج شوند.

 

 

 

مزیت های ویزای توریستی کانادا

 

 

یکی از ویژگی های آن این است که توانایی تمدید مدت زمان حضور در کانادا وجود دارد.

 

دیگر مزایای آن این است که می توان بدون اینکه آن را به ویزای تحصیلی کانادا تبدیل کرد، در دوره های کوتاه مدت کمتر از 6 ماه در کانادا تحصیل کرد.

 

افرادی که دارای این نوع ویزا می باشند شانس یشتری برای دریافت ویزای دانشجویی دارند. تا وقتی ویزای شما صادر نشده است برای خرید بلیط هواپیما ارزان کانادا اقدام کنید.

 

افرادی که دارای ویزا هستند و به ادامه تحصیل در کانادا علاقمند هستند و همین طور دارای مدرک زبان رسمی از جمله آیلتس نیستند، این امکان برایشان به وجود خواهد آمد که مستقیما برای امتحان تعیین سطح زبان برای ورود به دانشگاه و کالج ها شرکت کنند.

 

شما با داشتن ویزای توریستی کانادا علاوه بر بازدید از جاذبه های گردشگری کانادا، می توانید از فرصتهای خرید بیزینس و یا سرمایه گذاری و در نهایت اقامت دائم به همراه خانواده ی خود استفاده کنید.

 

اگر شما دارای سابقه ی سفر های خارجی، مدارک کاری و مالی خوبی دارید می توانید با ویزای توریستی کانادا به این کشور سفر کنید و از فرصت های تحصیلی و شغلی و سرمایه گذاری اطلاعات کسب کنید تا در صورت تمایل برای اقامت دائم خود و خانواده ی خود اقدام کنید. تا وقتی ویزای شما صادر نشده است برای خرید بلیط هواپیما کانادا اقدام کنید.

 

 

 نظرتان را بنویسیدمنو