بهترین روش پیکاپ ویزای کانادا
 

ویزای کانادا

 

ویزای کانادا سام سیر

 

معرفی بهترین روش پیکاپ ویزای کانادا

 

کشور کانادا یکی از پهناورترین کشور های دنیاست. این کشور در شمال امریکا قرار دارد و با کشور امریکا بلندترین مرز زمینی را دارد. کشور کانادا به عنوان یک کشور مدرن و پیشرفته به شمار می آید به همین دلیل تقاضای بالایی را از سراسر جهان برای گرفتن اقامت و مهاجرت دارد. مردم ایران نیز همانند سایر مردم دنیا خواهان گرفتن اقامت کانادا و پیکاپ ویزای کانادا هستند.

 

معمولا در بین ایرانیان خواهان پیکاپ ویزای کانادا از استانبول، گرفتن ویزای دانشجویی و ویزای توریستی پرطرفدارتر است. افرادی که تقاضای پیکاپ ویزای کانادا دارند، باید با اگاهی از تمامی شرایط و ضوابط مربوطه و آشنایی کامل با چگونگی و نحوه پیکاپ ویزای کانادا و بعد تهیه بلیط خارجی اقدام به اخذ ویزا کنند.

 

 

چگونگی پیکاپ ویزای کانادا

 

به دلیل فقدان سفارت کانادا در ایران پیکاپ ویزای کانادا برای ایرانیان مقداری پیچیده تر شده است. این روند این گونه است که شما اگر قصد پیکاپ ویزای کانادا داشته و تهیه بلیط خارجی کانادا را داشته باشید باید برای گرفتن ویزای خود به کشور ثالث سفر کنید؛ بدین گونه که شما در ابتدا باید برای کشوری که آن را برای گرفتن ویزا انتخاب کرده اید بلیط خارجی تهیه کنید و به آن کشور سفر کرده و در آنجا کارهای مربوطه مانند انگشت نگاری یا بیومتریک را در یکی از دفاتر مربوطه در آن کشور انجام دهید. بعد از این که انگشت نگاری را انجام دادید بررسی درخواست ویزای شما شروع می شود و بعد از آن باید منتظر جواب و نتایج بررسی باشید. بررسی ویزای شما ممکن است تا حداکثر 6 ماه زمان ببرد.

 

 

شرایط اخذ ویزای کانادا

 

می دانیم که در کانادا شرایط خوب و ایده آلی برای مهاجران و متقاضیان فراهم می شود. کشور کانادا شرایط فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی بسیار مطلوبی را در اختیار افراد می گذارد. برای داشتن ویزای کانادا شما باید دارای پاسپورت با اعتبار، تمکن مالی، مدارک کامل و سلامت کامل باشید و نباید دارای هیچ مشکل امنیتی و پزشکی و ... باشید. پس از اطمینان از کامل بودن مدارک باید اطلاعات کاملی از هزینه ها و قیمت ویزای کانادا داشته باشید و بعد از اگاهی کامل از قیمت ویزای کانادا دائم اقدام به اخذ ویزا کنید.

 

 

هزینه ها و قیمت ویزای کانادا

 

قبل از اقدام به اخذ ویزا باید حتما از قیمت ویزای کانادا اطلاع کامل کسب کنید تا در حین فرایند اخذ ویزا به مشکلی برخورد نکنید. تعرفه و قیمت ویزای کانادا، شامل قیمت ویزای کانادا: 100 دلار و هزینه انگشت نگاری 85 دلار است. در ثبت نام آنلاین فرایند ثبت نام به صورت غیر حضوری از طریق کارت اعتباری انجام می شود؛ یعنی وجه مورد نظر به حساب سفارت واریز می شود.

 

برای اطلاع کامل از قیمت ویزای کانادا می توانید حتما از طریق سایت سام سیر با ما در تماس باشید.

 

 

مدارک لازم برای اخذ ویزای کانادا

 

برای اخذ ویزای کانادا و تهیه بلیط خارجی کانادا باید مدارک زیر را تکمیل کنید:

  • پاسپورت جدید و قدیم که امضا شده باشد.
  • ترجمه رسمی شناسنامه و کارت ملی
  • افرادی که ازدواج کرده اند باید ترجمه رسمی سند ازدواج را بیاورند.
  • اصل مدارک شغلی و ترجمه رسمی مدارک مربوط به شغل شامل فیش حقوقی سه ماه گذشته و گواهی اشغال به کار
  • تمکن مالی و پرینت حساب بانکی ترجمه رسمی شده
  • تکمیل فرم اهراز هویت فردی و خانوادگی
  • رزرو  بهترین بلیط خارجی  و هتل

 

برای کسب اطلاعات کامل تر از نحوه اخذ و پیکاپ ویزای کانادا، همچنین اطلاع از قیمت ویزای کانادا و شرایط مربوط به ویزا شما می توانید به سایت سام سیر مراجعه کنید و از قیمت بلیط خارجی نیز آگاه شوید و اطلاعات مورد نظر خود را کسب کنید، همچنین می توانید سؤالات خود را با کارشناسان و متخصصان سایت سام سیر در میان گذاشته و اقدام به رزرو بلیط خارجی به کشور کانادا کنید.نظرتان را بنویسیدمنو