دانستنی های مهم درباره هشتمین عجایب جهان
 

هشتمین عجایب جهان

 

تور چین سام سیر

 

دانستنی های مهم درباره هشتمین عجایب جهان

 

حتما در رابطه با دیوار چین چیزهای زیادی شنیده اید که شما را وا می دارد حتما سفری به کشور چین داشته باشید و برای شرکت در تور چین و تهیه بلیط خارجی چین برنامه ریزی کنید. همانطور که می دانید دیوار چین به عنوان بزرگترین سازه ای که به دست انسان ساخته شده است شناخته می شود و در رتبه هشتمین عجایب و شگفتی در جهان است. این اثر تاریخی از بناهای مهم سرزمین چین است که هر ساله افراد زیادی برای دیدن آن به چین سفر می کنند.

 

 

آشنایی با دیوار چین

 

اگر می خواهید برای رفتن به چین و برگزاری تور چین برنامه ریزی کنید بهتر است در رابطه با تاریخچه دیوار چین چیزهای بیشتری بدانید. این دیوار عظیم به دستور امپراطور شین هوانگ از بزرگترین امپراطورهای کشور چین ساخته شد. این دیوار دربرگیرنده 9 استان بزرگ است که از غرب جایوگوان و از سمت شرق به رود یالو جیان می رسد. باید بدانید که بعد از سقوط سلسله چین برخی از بخش های این دیوار خراب شد و چند قبیله شمالی توانستند بر چین نفوذ کنند که برای ممانعت از حمله قبایل دیگر تصمیم گرفتند که قسمت هایی از دیوار را تعمیر کنند.

 

 

ساخت دیوار چین چقدر طول کشید؟

 

شما حتما در تور چین خواهید دید که ساخت دیوار چین در طی سالهای زیاد طول کشیده است. برخی اعتقاد دارند که دیوار اصلی حدود 20 سال طول کشیده است و همینطور ساخت دیوار در سلسله مینگ حدود 200 سال طول کشیده است. اما نکته حائز اهمیت این است که هزاران نفر از مردم چین برای ساختن این دیوار زحمت کشیده اند و بسیاری نیز در این راه جان خود را از دست داده اند. بقایایی از اجساد این کارگران در این دیوار توسط باستان شناسان کشف شده است.

 

 

چگونه از دیوار چین محافظت می کنند؟

 

برای نگهداری و محافظت از دیوار چین آکادمی دیوار بزرگ چین تأسیس شده است. این آکادمی اعلام کرده که بلایای طبیعی و تخریب از طریق افراد باعث شده است که فقط 30 درصد از دیوار در شرایط بهتر و خوبی بماند و به همین دلیل دیوار بزرگ چین همواره در حال مرمت و بازیسازی است.

 

 

گردشگری در دیوار بزرگ چین

 

اگر در تور چین شرکت کرده باشید و بلیط خارجی ارزان کشور چین را تهیه کرده باشید حتما به دیدار دیوار بزرگ چین خواهید رفت. قسمت هایی از دیوار که تا به حال حفظ شده اند و گردشگران به دیدار آن می روند شامل دیوار بادلینگ، دیوار سی ما تای و دیوار موتیان یو و دروازه شان حان گوان است که به عنوان نخستین دروازه چین شناخته می شود و گردشگران زیادی در تور چین از آن دیدن می کنند و به خرید بلیط خارجی کشور چین می پردازند تا از این شگفتی منحصر به فرد دیدن کنند. افرادی که علاقمند با بازدید دیوار چین هستند از شهر سیماتای شروع می کنند، به دلیل این که این منطقه از دیوار هنوز زیبایی و اصالت خود را حفظ کرده است. دیوار چین در فرهنگ مردمان سرزمین چین نمادی از مقاومت، عظمت و شکوه می باشد. معمولا از این اثر باستانی در اکثر اشعار، داستان ها، فیلم ها و اساطیر چینی نامی برده می شود. بهتر است شما نیز با تهیه یک بلیط خارجی به کشور چین از این دیوار بزرگ دیدن کنید.

 

اگر شما نیز تمایل دارید که این اثر خارق العاده را از نزدیک ببنید و بر روی آن قدم بگذارید بهتر است که برای شرکت در تور چین آماده شوید و بلیط خارجی مناسب خود را تهیه کنید. برای این که در بهترین و مناسب ترین زمان به این کشور سفر کنید و با شرایط سفر به چین و رزرو بلیط خارجی بیشتر آشنا شوید بهتر است که از کارشناسان آژانس هواپیمایی سام سیر در ارتباط باشید.

 نظرتان را بنویسیدمنو