هر آنچه که لازم است درباره تور چین بدانید...
 

 درباره تور چین بدانید

 

بلیط خارجی سام سیر

 

 

هر آنچه که لازم است درباره تور چین بدانید

 

 

هر ان چه که باید اطلاعات لازم را در رابطه با جاذبه های گردشگردی در تور چین و بلیط خارجی  را دانست در مطالب ذیل گفته شده است که شامل اطلاعات پایه مانند:


محل اقامت
زمان اقامت 
هدرجه هتل ها و سوئیت ها
اسامی اژانس ها
ایرلاین

می باشد.

 

اطلاعات و راهنمایی در خصوص سفر به تور چین و تهیه بلیط خارجی

 


چین کشوریست که اسم  مرسوم آن جمهوری خلق چین می باشد که در قسمت شرق آسیا قرار گرفته شده است. این کشور با جمعیتی به میزان 1.3 ملیارد نفر جزو پر جمعیت ترین کشوربه شمار می رود. با سفر کردن با جاذبه های گردشگری تور چین با فرهنگ غنی و کهن ان  که بسیار تاریخی و ماندگار است میتوانید آشنا شوند و همین طور علاقه مندان به فضا و محیط های جغرافیایی نیز میتوانند با قسمت های پهناور و وسیع این کشور که اثار های تاریخی از زمان گذشته و دور و نیز آثارهای به روز را که ترکیبی از سنت ها و ابتکار های جدید است را با گرفتن و تهیه بلیط خارجی تور چین اقدام کنند و اطلاعات لازم و مورد علاقه خود را کسب کنند. کشور چین  مساحتی حدود 9/6 میلیون  کیلومتر مربع را در خود جای داده است که جزو دومین کشوره عریض دنیا بعد از کشور روسیه است .این کشور مطلوب ترین و دلنواز ترین مقاصد گردشگری مجذوب دنیا به شمار می آید که علاقه مندان با دریافت بلیط خارجی تور چین میتواند نظاره گر این زیبایی کشور باشند.

 

دانستی های پایتخت چین 

 


پایتخت کشور چین شهر پکن  که با جمعیتی با حدود 21 میلیون نفر جزو دومین شهر شلوغ چین است  که بعد از شهر شانگهای که جمعین انبوهی دارد قرار گرفته است. دیرینگی این شهر انبوه نزدیک به پنج هزار سال گذشته می باشد که گرفتن بلیط خارجی تور چین می توان از این شهر کهن بازدید نمود.

 

 آب وهوای چین

 


کشور چین که دارای پهنایی وسیع و بزرگ است آب و هوای متعدد و گوناگونی را دارد لاز به ذکر است که که قبل از سفر به کشور چین اب وهوای مناطقی را که در نظر گرفته اید را برسی و اطلاعات لازم را در خصوص کشور چین و بلیط خارجی برسی نموده و سپس با خیالی آسوده به سفر بروید.


کشور چین در همه ی فواصل سال دیدنی های بسیارزیبا و دل انگیزی را در خود جای داده است این کشور در فصل سرما که شمال این کشورمحسوب می شود به دلایل وجود کوهستان ها و هوای بسیار خنکی و یخی که دارد در فصل گرما نیز گرم ترین مدت سال چین میباشد که بهترین زمان مناسب برای رفتن به چین در ماه های فروردین و اردیبهشت میباشد که هوا بهاری است که منماسب برای گردشگری می باشد. همین طور در ماه های مهر و آبان جریان هوا بسیار سازگار و مطلوب می باشد.

 

طریقه سفر رفتن به کشور چین

 


سفر کردن به کشور چین از راه های مختلفی امکان پذیز است ولیکن مناسب ترین و بهترین روش برای سفر کردن به چین سفر هوایی می باشد. که با خرید بلیط خارجی ارزان و بلیط هواپیما میتوانید به سفر مورد نظر به راحتی بروید درفصل پاییز که گردشگران تعداد اندکی هستند نسبت به فواصل دیگر کاهش میابد بلیط خط ها ی هواپیمایی کمترین قیمت را دارند ولیکن در زمان های دیگر مانند تعطیلات رسمی قیمت ها افزایش پیدا میکند.


اشخاصی که غیر از هوا پیما  قصد سفر به کشور چین را دارند میتوانند با قطار نیز به این کشور بروند  و همین طور میتوانند از راه کشتی به کشور بروند.


راه های اقامت و اسکان در چین 


هتل ها و اقامت ای مختلفی برای سفر کردن در چین موجود می باشد.لوکس ترین و به روز ترین هتل ها گرفته تا ارزان ترین اسکان ها ،اشخاصی که قصد رفتن به این کشور را دارند حتما از قبل هزینهه های مرتبط به منطقه های مور نظرشانرا برسی کنند و سپس اقدام به سفر کنند.


برای نمونه هزینه  اسکان در شهر پکن از سایرشهرهای  کشور چین بالاتر وگران تر است ولیکن قیمت های ارزان تر نیزهم در اقامت این شهر وجود دارد تا همه گردشگران درهر قشری بتوانند به این کشور سفر کنند.
 نظرتان را بنویسیدمنو