پیکاپ ویزای کانادا و تمامی جزئیات در مورد آن
 

معرفی پیکاپ ویزای کانادا

 

پیکاپ ویزای کانادا سام سیر

 

آشنایی با پیکاپ ویزای کانادا و تمامی جزئیات در مورد آن

 

سالانه بسیاری از هموطنان عزیزمان به دلایل های مختلفی مانند ادامه تحصیل و یا قصد مهاجرت و یا ادامه زندگی و حرفه شغلی خود به کانادا مهاجرت میکنند؛ همه آنها برای مهاجرت باید پیکاپ ویزای کانادا کنند ویا از قیمت ویزای کانادا مطلع شوند، اگر شما هم به هر کدام از دلایل بالا به دنبال مهاجرت به کانادا هستید در این مقاله در سام سیر همراه شما عزیزان هستیم.

 

 

پیکاپ ویزای کانادا چیست؟

 

در ابتدا هنگام اخذ ویزای کشور کانادا باید کارهای مربوط به سفارت را انجام دهید ولی زیرا در ایران این کشور فاقد سفارت هست پس باید در شهرهای خارجی اطراف مانند استانبول و آنکارا در ترکیه یا به کشور های خارجی مانند ارمنستان و امارت رفت. در مرحله بعدی اگر کشور های ذکر شده با درخواست ویزا موافقت کردند می توانید با خرید بلیط هوا پیما خارجی دوباره به آن شهر سفر کرده و حضوری ویزای خود را تحویل گرفته و ویزا را به پاسپورتتان مهر کنید و یا میتوانید این کار را از طریق نمایند ه ها انجام دهید .

 

 

چگونه پیکاپ ویزای کانادا از این طریق نماینده ها انجام میشود؟

 

اگر شما به دنبال راه حل آسان تری برای پیک آپ ویزای کانادا هستید راه پیشنهادی ما به شما این است که به عنوان مثال میتوانید پاسپورتتان را از طریق نماینده ترکیه در ایران پاسپورت خودش را تحویل دهد و نماینده به جای او در ترکیه ویزا را تحویل گرفته و هنگام سفر به ایران آن را تحویل دهد. حال میتوان گفت که عملیات ارسال کردن پاسپورت به سفارت توسط نماینده و تحویل گرفتن آن، پیکاپ (Pick Up) یا پیکاپ ویزا اطلاق میشود؛که اگر برای کشور کانادا باشد به آن پیک ویزای کانادا گویند.

 

 

 

مزایای پیکاپ ویزای کانادا

 

این که فرد دیگر نیاز نیست به سفارتخانه کشور مورد نظرش برای پیکاپ سفر کند و دوباره خرید بلیط هواپیما داشته باشد و هزینه های خود را کاهش میدهد مخصوصا که قیمت ویزای کانادا برای برخی از افراد بالاست و با این کار میتواند حداقل چیزی معادل قیمت ویزای کانادا خود را صرفه جویی کند.

 

 

نکته ای در مورد پیکاپ ویزای کانادا

 

روند پیکاپ ویزای کانادا چیست؟ روندی که مراحلی تخصصی داشته و سپردن کارهای سفارت به نماینده یا مجموعه باید با بررسی و دانش به این امور انجام شود تا برای پیکاپ ویزا کانادا خود دچار مشکل نشوید.

 

 

 

چه مدت طول میکشد که پیکاپ ویزای کانادا انجام شود؟

 

مدت زمان بستگی  به شهری دارد که شما از آنجا درخواست پیکاپ کردید که باید حدود از یک الی پنج هفته به انتظار بنشینید.

 

 

در کدام شهر ها پیکاپ ویزای کانادا انجام پذیر است؟

 

در شهر دبی در کشور امارات، در شهر ایروان در کشور ارمنستان و در شهر آنکارا و استانبول ترکیه برای ایرانیان انجام پذیر است.

 

 

مدارک موردنظر برای پیکاپ ویزای کانادا شامل:

 

 پاسپورت-مدارک پیکاپ ویزا کانادا-پیوست ایمیل از طرف سفارت کانادا

 

 

قیمت ویزای کشور کانادا

 

کشور کانادا  در حدود 37 میلیون نفر جمعیت دارد و زبان رسمی این کشور فرانسوی و انگلیسی می باشد که یکی از دلایل مهاجرت مهاجران به این کشور همین میزان کم جمعیت است مساحت کشور کانادا در حدود ده کیلومتر مربع است. به دلیل سطح و کیفیت بالای زندگی و داشتن امنیت بالا و آرامش زیاد از کشورهایی است که مهاجرت را به این کشور دل پذیر میکند اگر در مورد اخذ ویزا و پیکاپ ویزای کانادا و این که قیمت ویزای کانادا چقدر است؟ کنجکاو هستید همچنان همراه ما باشید.

 

 

قیمت ویزای کانادا در سال جدید چگونه است؟

 

قیمت ویزای کانادا اگر مجرد باشید حدود 13 هزار دلار کاندا است. اگر قصد سفر با همسر خود را دارید  قیمت ویزای کانادا شما حدود 16200 دلار کانادا و به ازای هر فرزند قیمت ویزای کانادا شما 3500 تا 3600 دلار کانادا خواهد بود.نظرتان را بنویسیدمنو