خدمات پیکاپ ویزای کانادا
 

خدمات پیکاپ ویزای کانادا

 

 

پیکاپ ویزای کانادا+ سام سیر

 

معرفی خدمات پیکاپ ویزای کانادا

 

 اگر فکر مهاجرت در سر دارید در اکثر وبسایت های مهاجرتی ویا سایت های فروش بلیط خارجی کلمه پیکاپ را دیده اید دراین مقاله با ما باشید تا پس از آشنایی یا پیکاپ به پیکاپ ویزای کانادا بپردازیم.

 

پیکاپ در لغت به معنای برداشتن و در اصطلاح به معنای تحویل گرفتن چیزی است.اجازه ورود به هر کشوری از ایران نیازمند اخذ ویزا است. با در دست داشتن مدارک لازم و مراجعه به سفارت کشور مورد نظر پس از تایید مدارک و ثبت ویزا و پس از آن درج مهر ویزا در پاسپورت و خرید بلیط  خارجی می توان به راحتی به کشور خارجی مورد نظر سفر کرد.

 

اگر حتما به دنبال قیمت ویزای کانادا بوده باشید کلمه پیکاپ ویزای کانادا نیز به گوشتان خورده است. همانطور که می دانید کشور کانادا در کشور ما سفارت خانه ندارد، حال برای رفع این مشکل برای گرفتن ویزای خود باید از یک کشور واسطه استفاده کنید. حال به این مراجعه به کنسولگری مد نظر و گرفتن ویزا پیکاپ گویند.اگر اینکار برای کشور کانادا صورت بگیرد به آن پیکاپ ویزای کانادا می گویند. حال شما میتوانید پیکاپ ویزای کانادا از استانبول انجام دهید.

 

حال آن که در خواست ویزا کنید، باید منتظر ایمیل آنها بمانید، بعد از آن ایمیل خود را پرینت کرده و برای پیکاپ ویزای کانادا اقدام کنید به این صورت که به یکی از کشورهایی که سفارت کانادا در آن هست مانند ترکیه سفر کرده و پاسپورت خود را نیز همراه خود ببرید.

 

در این بین افراد بسیاری به دلیل محدودیت‌هایی در سفر مانند تهیه بلیط خارجی و محدودیت در زمان و یا صرفه‌جویی در هزینه های خود این کار را به نماینده کشور واسطه می سپارند. برای مثال اگر برای پیکاپ ویزای کاندا اقدام می کنید میتوانید با تعیین نماینده ای قانونی در کشور ترکیه پاسپورت خود را به همراه پرینت ایمیل سفارت در اختیار او قرار داده و پس از بازه مشخص شده که معمولا یک تا سه هفته به طول می انجامد، پاسپورت خود را تحویل بگیرید.

 

پیکاپ ویزا کانادا یا پیکاپ پاسپورت آن در واقع هیچ تفاوتی باهم ندارند و این دو به جای یکدیگردر اکثر مواقع بکار میروند.

 

هزینه ویزای کانادا

 

هزینه ویزای کانادا به این بستگی دارد که شما میخواهید برای چه کاری به کانادا سفر کنید به عنوان مثال هزینه ویزای کانادا با دعوتنامه با هزینه ویزای کانادا توریستی فرق دارد که توریستی ، ۳۰۰ دلار می‌باشد. که در هنگام اقدام از متقاضی دریافت می شود .از این 300 دلار 185 دلار آن به سفارت کانادا پرداخت شده و 85 دلار هزینه انگشت نگاری ویزای کانادا شده و 100 دلار برای بررسی مدارک استفاده میشود.

 

به طور کلی گرفتن ویزا فرایندی زمان بر و برای خیلی از عزیزان مشکل است در شرایط حال حاضر مشکلاتی مانند هزینه ویزای کانادا که با توجه به قیمت دلار روز به روز در حال افزایش است یا شرایط نژاد پرستانه بسیاری از کشور ها با ایران پروسه مهاجرت را به خودی خود سخت کرده است.  
 

حال آن که بعضی از کشور ها در ایران سفارت ندارند یا سفارت فعالیتی ندارد مانند کشور کانادا،انگلستان و آمریکا خوشبختانه میتوان برای دریافت ویزا در این مواقع باید با مراجعه به کنسولگری کشور واسطه مانند دبی در امارات یا استانبول در ترکیه اقدام نمود.

 

برای پیکاپ ویزای کانادا می توان از خدمات پیکاپ ویزای کانادا استفاده کرد. و برای این امر متقاضی نیاز به تهیه بلیط خارجی ندارد تا به آن کشور دوباره سفر کند.

 

 خدمات پیکاپ ویزا

 

همانطور که اشاره شد پیکاپ ویزای کانادا نیازمند هزینه و وقت زیادی است از تهیه بلیط خارجی آنلاین گرفته تا هزینه های خود سفر با استفاده از این خدمات میتوانید این پول را برای خود پس انداز کنید که این صرفه جویی میتواند برای هزینه ویزای کانادا خود شما صرفه جویی شود.

 

به شما توصیه میکنیم برای تمامی کارهای مهاجرتی از یک منبع معتبر استفاده کنید.
 

 نظرتان را بنویسیدمنو