اخذ انواع ویزای کانادا برای ایرانیان
 

اخذ انواع ویزای کانادا

 

انواع ویزای کانادا سام سیر

 

آشنایی با اخذ انواع ویزای کانادا برای ایرانیان


در این مطلب قصد داریم شما را با انواع ویزای کانادا و همین طور مهاجرت به کانادا و اخذ ویزای کانادا آشنا کنیم. ممکن است همین ابتدا برای برخی از افراد این سوال پیش بیاید که روش اخذ انواع ویزای کانادا به چند روش وجود دارد؟ توجه داشته باشید که ویزای کانادا به طور کلی به چند دسته تقسیم می شوند. ابتدا باید به این موضوع پرداخت که شاخه های ویزای کانادا از چند روش قابل برسی هستند.‌ اخذ ویزای کانادا به همین دلیل از چندین روش مختلف امکان پذیر هستند. ما در این مطلب قصد داریم شما را با بهترین روش اخذ انواع ویزای کانادا اشنا کنیم و شما را راهنمایی می کنیم تا از بهترین راه به ویزای کانادا دست یابید. همچنین در ادامه با انواع ویزای کانادا نیز بیشتر آشنا خواهید شد، پس با ما همراه باشید.

 

 

اخذ ویزای کانادا و شرایط عمومی


کانادا، کشوری است که در قاره آمریکا قرار دارد و با ایلات متحده آمریکا هم مرز است. واحد پولی کشور کانادا دلار کانادا می باشد. این کشور دارای ۳۷ میلیون نفر جمعیت می باشد. زبان رسمی این کشور انگلیسی و فرانسوی می باشد. در حال حاضر کشور کانادا جزو بهترین کشورهای دنیا برای مهاجرت می باشد. دلایلی زیادی وجود دارد که این کشور جزو یکی از بهترین کشور ها برای مهاجرت می باشد و سالانه افراد زیادی برای دریافت ویزای مولتی کانادا و یا اخذ انواع ویزای کانادا اقدام می کنند تا به کانادا بروند. یکی از مهم ترین دلایل آن این است که زبان رسمی کانادا انگلیسی می باشد و شما لازم نیست زبان دیگری را یاد بگیرید. یکی دیگر از دلایل مهم آن مهاجر پذیر بودن این کشور می باشد.

 

 

 


از دیگر دلایل ترغیب کننده مهاجرت به کانادا و گرفتن ویزای مولتی کانادا و یا سایر انواع ویزای کانادا، جمعیت کم، اقتصاد قوی، اقلیم خوب، مساحت بالا، رفاه اجتماعی بالا، سطح فرهنگی غنی و همین طور نزدیک بودن به آمریکا می باشد. این کشور بسیار خوب ابتدا به افراد برای اجازه ورود به کانادا، ویزای کانادا می دهد و افراد می توانند بعد از اخذ اقامت، برای اخذ تابعیت نیز اقدام کنند.
 

انواع ویزای کانادا


ویزای تحصیلی کانادا: ویزای دانشجویی کانادا، ویزای دانش آموزی کانادا

ویزای توریستی کانادا

ویزای مولتی کانادا

سوپر ویزا برای والدین و پدربزرگان و مادر بزرگان

ویزای مهاجرت تجاری

اجازه کار یعنی ویزای کاری کانادا

ویزای تجربه کانادایی

ویزای مهاجرت تجاری

ویزای تبدیل نیروی ماهر

ویزای اسکیل ورکر

برنامه گزینشی اسکیل ورکر استان کبک

برنامه استخدام پرستار کودکان و سالمندان lap

برنامه مهاجرت استانی

بر نامه حمایت از خانواده(ویژه همراه)

 

 

اخذ ویزای مولتی کانادا


ویزای مولتی کانادا یکی از انواع ویزای کانادا می باشد. این ویزا شبیه به ویزای توریستی کانادا می باشد زیرا که مانند آن اعتباری برابر با پاسپورت دارد. افراد می توانتد با دریافت ویزای مولتی کانادا به مدت ۵ سال به کانادا رفت و آمد داشته باشند و در هر بار ورود می توانند ۶ ماه به صورت پیاپی در آنجا اقامت کنند. برای تبدیل ویزای مولتی کانادا به اقامت می توانید اقدامات زیرا را انجام دهید.

 

 

 


افراد می توانند برای اینکه شرایط کار و تحصیل کانادا را ابتدا بسنجند و ببینید میتوانند در آنجا زندگی کنند، ابتدا ویزای مولتی کانادا تهیه کنند و به کانادا سفر کنند. شما می توانید با دریافت ویزای مولتی کانادا که یکی از انواع ویزای کانادا می باشد، به این کشور سفر کنید و شرایط کاری که مرتبط با توانایی شما وچود دارد را برسی کنید تا در صورت مورد قبول بودن شرایط برای مهاجرت و اقامت دائم اقدام کنید. شما می توانید وارد ایران که شدید برای تبدیل ویزای مولتی کانادا خود به ویزای کاری و یا ویزای تحصیلی کانادا اقدام کنید و آن را دریافت کنید.نظرتان را بنویسیدمنو