صفر تا صد ویزای مولتی کانادا
 

صفر تا صد ویزای مولتی کانادا

 

ویزای مولتی کانادا+ سام سیر

 

آشنایی با صفر تا صد ویزای مولتی کانادا 

 

 

ویزای مولتی کانادا چیست ؟

 

 

ویزای مولتی کانادا در راستای ویزای توریستی جا میگیرد، مدت اعتبار ویزای مولتی در هر جای دنیا ۱۰ سال است اما مدت اعتبار این ویزا برای پاسپورت های ایرانی به علت محدودیت اعتبار پاسپورت ایرانی، ۵ سال است، به همین علت به ویزای مولتی کانادا، ویزای پنج ساله کانادا نیز میگویند. با این ویزا شما میتوانید به طور موقت در کانادا  اقامت کنید.

 

مزیت این ویزا نسبت به سایر ویزا ها از جمله ویزای دانشجویی کانادا این است که شما به دفعات مکرر میتوانید از هر مرزی با بلیط هواپیما وارد کشور کانادا شوید. ویزای مولتی کانادا برای کسانی که میخواهند اقامت طولانی مدت داشته باشند بهترین انتخاب است. برای اقدام و اخذ این ویزا به بازه زمانی ۱۵ تا ۹۰ روز نیاز است البته این موضوع بسته به تکمیل مدارک و شرایط شما متفاوت خواهد بود.ویزای کانادا برای ایرانیان پنج سال اعتبار دارد این در حالی است که کشورهایی مانند هند، چین، مکزیک و کره میتوانند ده سال از این ویزا بهره مند شوند؛ و با اقدام برای بلیط هواپیما به راحتی به این کشور سفر کنند.

 

 

 

قیمت ویزای مولتی کانادا

 

 

قیمت اخذ ویزای مولتی کانادا هزینه بررسی پاسپورت و درج مهر ویزا 45 دلار کانادا،هزینه انگشت نگاری و عکس برای هر نفر 85 دلار کانادا و هزینه درخواست ویزا 100 دلار کانادا است.

 

شما میتوانید به دو روش حضوری و یا آنلاین برای ویزای مولتی کانادا درخواست کنید. اگر به صورت آنلاین اقدام کنید، پس از تکمیل مدارک و پرداخت هزینه سفارت کانادا معمولا پس از گذشت 24 ساعت، میتوانید به سایت مهاجرت به کانادا بر روی حساب کاربری خود مراجعه کنید و شهر مورد نظر خود را برای پیکاپ ویزای کانادا انتخاب کنید. اگر میخواهید به صورت حضوری برای درخواست ویزای  خود اقدام کنید، باید کشور شما سفارت خانه کانادا را داشته باشد ولی متاسفانه در ایران کنسولگری کانادا وجود ندارد. شما برای تمامی اخذ ویزاها از جمله ویزای دانشجویی کانادا باید به صورت آنلاین اقدام کنید.

 

اگر دارای فرزند هستید و میخواهید با بلیط هواپیما به کانادا مهاجرت کنید میتوانید با استفاده از ویزای دانشجویی کانادا به این کشور مهاجرت کنید. مدارک لازم برای دریافت ویزای دانش آموزی کانادا به دو بخش مدارک اجباری و مدارک اختیاری تقسیم میشوند.

 

 

 

 مدارک برای اخذ ویزای مولتی کانادا

 

 

 

  • گذرنامه + گذرنامه های پیشین (توجه داشته باشید که گذرنامه شما باید 6 ماه حداقل اعتبار داشته باشد.)

 

  • دو قطعه عکس 3.5 در 4.5 ( توجه داشته باشید که حتما زمینه عکس باید سفید رنگ باشد.)

 

  • ترجمه شناسنامه ( توجه داشته باشید که اگر متاهل هستید ترجمه سند ازدواج نیز ملزم است.)

 

  • ترجمه سندهای ملکی

 

  • در صورت داشتن فرزند گواهی اشتغال به تحصیل آنان

 

  • فرم های تکمیل شده اطلاعات فردی

 

  • ترجمه ی نامه تمکن مالی ( توجه داشته باشید که مهر امور بین المللی بانک + گردش حساب چهارماهه اخیر)

 

  • در صورت داشتن اتومبیل ترجمه سند اتومبیل  

 

 

به تمامی دانشجویانی که قصد سفر حتمی و تهیه بلیط هواپیما را دارند توصیه میشود تمامی مدارک لازم و اختیاری را برای شانس بیشتر خود برای اخذ ویزای دانشجویی کانادا تکمیل و ارسال کنند. پیشنهاد می‌شود اگر قصد تهیه بلیط هواپیما کانادا دارید تا جای ممکن برای افزایش شانس اخذ ویزای دانشجویی کانادا همه مدارک مربوط را ارائه دهید.مدارک اختیاری شامل سندهای وابستگی به ایران مانند اسناد تای و یا حساب های بانکی، استادی پلن، مدارک موجود در نامه توضیح و ... است.

 

بسیاری از افراد از رد درخواست خود برای ویزا مولتی و یا ویزای تحصیلی کانادا میگویند. توجه داشته باشید قبل از اقدام برای تهیه بلیط هواپیما از تکمیل مدارک خود اطمینان حاصل فرمایید زیرا همه مدارک برای دریافت هر گونه ویزا نقش حیاتی دارند. امروزه بخاطر شرایط اقتصادی اکثر ایرانیان قصد مهاجرت به کانادا را دارند، تکمیل مدارک شما به صورت کامل میتواند برگ برنده ای برای شما باشد.

 

 نظرتان را بنویسیدمنو