تور ارزان اروپا ویزای شینگن


تور ارزان اروپا ویزای شینگن


تور ارزان اروپا ویزای شینگن

حتما می دانید که برای خرید تمامی تورهای اروپایی، باید ویزا بگیرید. قبل از درخواست ویزا، حتما باید وقت سفارت را تعیین کنید. وقت سفارت بعضی کشورها، توسط کارگزاری در ایران تعیین می ‌شود و برای گرفتن وقت سفارت دیگر کشورها، باید درخواست خود را به کنسول گری ارائه کنید. 

در حال حاضر هیچ‌ کدام از کشورهای شینگن مصاحبه ندارند و شما فقط برای ارائه مدارک و انگشت نگاری باید به مراکز مربوطه مراجعه کنید. جواب درخواست تور ارزان اروپا ویزای شینگن حدودا بین 14 تا 21 روز کاری، برای شما صادر می ‌شود.

C:\Users\rayangostar\Desktop\110.jpg

تور ارزان اروپا

به عنوان تور مجارستان هم جز تورهای ارزان اروپایی محسوب می ‌شود. پایتخت مجارستان، بوداپست محل مناسبی برای گردشگری و تور ارزان اروپا می باشد. پروازهای ایرانی مستقیم به بوداپست نمی ‌روند ولی پرواز هایی مثل قطر و امارات در این مسیر قیمت‌ های مناسبی دارند. پروازهای اروپایی هم مثل تمام پروازها در فصل‌ های شلوغی و پر مسافر مثل تابستان، قیمت‌ های بالاتری دارند. ماه اردیبهشت و بعد از تعطیلات نوروز و از مهرماه تا اواخر بهمن ماه پروازهای اروپایی قیمت ‌های پایین‌تری دارند.

هتل ها

تمام شهرهای اروپایی دارای هتل‌ های لوکس هستند و همچنین هتل ‌های معمولی و حتی هتل آپارتمان و هاستلنیز دارند. تفاوت هتل ‌ها هم به ستاره هتل ‌ها بستگی دارد و هم به منطقه، یعنی خارج یا مرکز شهر بودنشان نیز مهم است. شما می ‌توانید یک هتل با کیفیت خوب را با قیمت ارزان رزرو کنید، فقط کافیست  هتل کمی با مرکز شهر فاصله داشته باشد. جالب است بدانید گران ترین هتل ‌های اروپا در کشور آلمان به خصوص فرانکفورت و کشور یونان هستند. 

تور انفرادی یا گروهی

تور اروپا را اگر می‌ خواهید ارزان بخرید، پیشنهاد ما به شما این است که 2 الی 3 ماه زودتر برای خرید تور اقدام کنید. این در زمانی است که شما به صورت انفرادی برای خرید تور و ویزا اقدام می ‌کنید. چون در تورهای گروهی در یک بازه زمانی مشخص، تور فروخته می ‌شود. معمولا در فصل پاییز و زمستان هزینه بلیط ‌ها به نسبت شش ماه اول سال قیمت‌ های مناسب ‌تری برای تورهای ارزان اروپایی دارند. در این فصل ‌ها با کمتر شدن گردشگران شما می ‌توانید هتل‌ های ارزان تری در اروپا پیدا کنید.

 

خدمات تور ارزان اروپا ویزای شینگن

  • خدمات اخذ ویزای شینگن

  • رزرو هتل با صبحانه

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما

  • ترانسفر فرودگاهی

  • بیمه مسافرتی با پوشش حداقل 50 هزار یورو

  • راهنمای فارسی زبان

  • تور لیدر محلی

  • گشت شهری

 

تور ارزان اروپا همراه ویزای شینگن، توسط اغلب آژانس ‌های مسافرتی معتبر ارائه می شود، اما نکته ‌ی مهم این است که برای پیدا کردن مناسب ‌ترین تور ارزان اروپا ویزای شینگن شما باید تا جای ممکن تحقیق کنید تا بتوانید بهترین مورد را پیدا کنید.

 

منو