تور ارزان چین


تور ارزان چین


تور ارزان چین

با خرید تور ارزان چین می توانید به قدیمی ترین کشور امپراتوری جهان سفر کنید و از جاذبه های خارق العاده آن لذت ببرید. این کشور پر جمعیت به اندازه تک تک شهروندانش دارای نقاط دیدنی و توریستی است.

جاذبه های برتر و مهم که با تور ارزان چین می توان از آن ها دیدن کرد

·لشکر سفالین در شی آن

· دریاچه غربی هانگژو

· کاخ پوتالا در لاسا که به نوعی سنبل تبت به شمار می آید

· پانداهای بزرگ

· کوهستان زرد

· شهر ممنوعه

· دیوار بزرگ چین

· رودخانه لی در گویلین

· باند شانگهای

· بندر ویکتوریا

بهترین زمان استفاده از تور ارزان چین

فصل بهار و پاییز مناسب ترین زمان استفاده از تور ارزان چین است. زیرا علاوه بر آب و هوای مساعد انواع فستیوال ها و جشن های محلی در این دو فصل برگزار می شوند. همچنین در اوایل اردیبهشت درختان گیلاس استان Guilin شکوفه می دهند که تماشای آن ها بسیار جذاب و دیدنی است.

خوراکی هایی که در تور ارزان چین می توان امتحان کرد

مهم ترین خوراکی هایی که در تور ارزان چین می توانید امتحان کنید چای سبز، نودل و برنج است. سرو این سه مدل خوراکی در اغلب رستوران های چین صورت می گیرد. بنابراین با هر نوع توری که سفر کنید می توانید این خوراکی ها را مزه کنید.

هزینه تور چین چقدر است؟

رزرو و خرید تور ارزان چین یکی از بهترین و مناسب ترین آیتم ها جهت مسافرت به این کشور است. قیمت تور چین با توجه به پارامترهایی متفاوت است. برخی از تور ها به دلیل رزرو بهترین هتل ها و ارائه امکانات و خدمات متنوع به مسافران از قیمت بالاتری برخوردار هستند. در مقابل نیز برخی تور ها با ارائه خدماتی متوسط دارای قیمت پایین تری هستند. البته تورهای لحظه آخری چین جزء مناسب ترین تورها از لحاظ قیمت هستند که خدمات سطح بالایی را به مسافران ارائه می دهند.

شهر هایی که به وسیله تور ارزان چین می توان از آن ها دیدن کرد

تور ارزان چین به مقصد تمامی شهر های مهم و توریستی این کشور برنامه ریزی می شوند. به عبارتی چین یکی از کشورهایی است که تورهای بسیاری به شهر های مختلف آن وارد می شوند. بنابراین در صورتی که مایل به دیدن از یک شهر بخصوص در این کشور هستید نگران نباشید. زیرا می توانید با تور ارزان قیمت وارد شهر مورد نظرتان شوید. برخی از مهم ترین شهرها که با تور ارزان قیمت می توان به آن ها سفر کرد عبارتند از:

· شانگهای

· پکن

· شی آن

· هانگژو


 

منو