تور ایتالیا تابستان

تور 7 شب ایتالیا ، فرانسه

7 4 شب رم ---> 3 شب پاریس
تور 7 شب ایتالیا ، فرانسه
  • اقامت در هتل اقامت در هتل
  • بیمه مسافرتیبیمه مسافرتی
  • ترانسفر بین شهریترانسفر بین شهری
  • ترانسفر فرودگاهیترانسفر فرودگاهی
  • موارد دیگر
تاریخ اعتبار 1402/6/13
شروع قیمت برای هر نفر از :

146.250.000 تومان


تور ایتالیا تابستان


تور ایتالیا تابستان

تور ایتالیا تابستان یکی از پرطرفدار ترین تورهای گردشگری اروپایی است. بسیاری از ایرانیان برای سفر به ایتالیا از تورهای گردشگری استفاده می ‌کنند زیرا همراه شدن با تورهای ترکیبی ایتالیا تجربه خوشی از سفر به شهرهای مختلف ایتالیا از جمله رم، میلان، ونیز و فلورانس در ذهن آنها به جای می‌ گذارد. تور ایتالیا در تعطیلات عید نوروز و تابستان دارای متقاضیان بسیار زیادی است. 

بهترین زمان سفر به ایتالیا

تور ایتالیا تابستان انتخاب مناسبی برای سفر به این کشور است، زیرا بسیاری از افراد تصور می ‌کنند تابستان برای سفر به ایتالیا مناسب نیست، در حالی که بهترین زمان برای سفر به این کشور ماه های آوریل تا ژوئن است. اگر در فصل تابستان یا زمستان به ایتالیا سفر کنید، به دلیل کم بودن تعداد گردشگران در این فصول همواره هزینه ‌های سفر شما کمتر خواهد شد.

از دیگر مزایای سفر به ایتالیا در فصل تابستان می‌ توان به حراج اجناس در فروشگاه ها در این فصل اشاره کرد. بنابراین با سفر به ایتالیا در فصل تابستان می ‌توانید ضمن گردش در شهرهای ایتالیا، اجناس را با تخفیف بالا خریداری کنید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

نکات مهم در مورد تور ایتالیا تابستان

اگر می‌خواهید با تور ایتالیا تابستان به این کشور سفر کنید، لازم است از سه ماه قبل برای سفارت و دریافت ویزای ایتالیا اقدام کنید. برای کاهش هزینه‌ های اقامت در هتل نیز به شما پیشنهاد می‌ کنیم بلیط هواپیما و هتل مورد نظر در ایتالیا را از 3 ماه قبل رزرو کنید. 

درمورد گردش در ایتالیا نیز بهتر است از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید و برای کاهش هزینه ها، هاستل یا هتل سه ستاره در ایتالیا رزرو کنید. توجه داشته باشید که تور ایتالیا را از طریق موسسات معتبر رزرو کنید. هنگام رزرو تور ایتالیا تابستان از سام سیر به نوع پرواز، هتل محل اقامت، تعداد روزهای اقامت در ایتالیا و سایر نکات مربوط به تور توجه کنید. 

راهنمای رزرو  تور ایتالیا تابستان

تور ایتالیا تابستان دارای خدمات ویژه ای است که از جمله مهم ترین آنها می‌ توان به تور لیدر فارسی زبان، راهنمای محلی، اقامت در هتل های 4 ستاره، گردش در شهرهای ایتالیا و بیمه مسافرتی با ارزش 30000 یورو اشاره کرد. 

با توجه به متغیر بودن نرخ یورو در بازار جهانی، هزینه رزرو تور ایتالیا تابستان به نرخ یورو در زمان رزرو بلیط و هزینه هتل محل اقامت در ایتالیا بستگی دارد. بنابراین برای استعلام قیمت تور تابستان ایتالیا پیش از رزرو بلیط اقدام کنید.

حال که اطلاعات نسبتا کاملی از تور ایتالیا  به دست آوردید، می توانید هر کدام از تورهای موجود در شرکت مسافرتی سام سیر را  مانند تور ایتالیا عید نوروز ،  تور ایتالیا ارزان، تور ایتالیا تابستان ، تور ایتالیا زمستان ، تور ایتالیا پاییز ، تور ایتالیا لحظه آخری ، تور فرانسه ایتالیا اسپانیا ، تور رم ایتالیا ، تور ایتالیا اسپانیا ، تور ایتالیا ونیز ،  تور فرانسه اسپانیا  را  مشاهده کرده و گزینه مورد علاقه خود را برگزینید.

 

منو