تور ایتالیا نوروز ۱۴۰۲


تور ایتالیا نوروز ۱۴۰۲


تور ایتالیا نوروز ۱۴۰۲

انتخاب تور ایتالیا نوروز 1402 انتخاب هوشمندانه ای است. زیرا ایتالیا یکی از خوش آب و هواترین کشورهای جهان است. بهترین زمان سفر به این کشو زیبا، اوایل پاییز و فصل بهار است. به دلیل هوای مطبوع در این زمان بسیاری از تور های مسافرتی از سراسر جهان به ایتالیا سفر می کنند. 

با شرکت در تور ایتالیا نوروز 1402 میتوانید از نقاط دیدنی و جاذبه های تاریخی و طبیعی ایتالیا دیدن نمایید. به دلیل استقبال توریست ها در این ایام و آب و هوای خوب در بهار و پاییز، فروشگاه های مختلف در سراسر کشور ایتالیا، تخفیف های زیادی  را ارائه می دهند. 

این تخفیف ها زمان بسیار خوبی برای خرید پوشاک است. این تخفیف ها گاهی تا 70 درصد نیز در برخی فروشگاه ها کاهش می یابد و فرصت مناسبی برای خرید محصولات با کیفیت و برند است. عاشقان خرید می توانند از تور ایتالیا نوروز 1402 برای خرید استفاده کنند.

بهترین زمان خرید تور ایتالیا نوروز 1402 چه زمانی است؟ 

جوابدهی درخواست ویزای ایتالیا معمولا 21 روز کاری زمان می برد. برای  حضور در کارگزاری ویزای کشور ایتالیا، حداکثر تا 14 روز بعد از ارائه درخواست ویزا می توانید به صورت حضوری مراجعه کنید. در نهایت بهترین زمان خرید تور ایتالیا نوروز 1402به طور میانگین 30 تا 40 روز پیش از سفر است. در صورتی که دارنده ویزای ایتالیا هستید، 7 روز پیش از سفر نیز می توانید برای خرید تور ایتالیا نوروز 1402 از سام سیر اقدام نمایید. فقط توجه داشته باشد که تاریخ ویزا منقضی نشده باشد.

خدمات تور ایتالیا نوروز1402 

  1. اخذ ویزای شینگن برای تور ایتالیا

  2. پرواز رفت و برگشت

  3. بیمه مسافرتی برای زمان اقامت

  4. گشت شهری

  5. تور لیدر فارسی زبان

  6. ترانسفر فرودگاهی 

  7. رزرو هتل به همراه صبحانه

همچنین برخی تورهای مسافرتی خدمات اضافی نظیر پرداخت عوارض خروج از کشور، راهنمای محلی و... را به مسافران ارائه می دهند.

دلیل اختلاف قیمت تور ایتالیا نوروز 1402 در چیست؟

اختلاف قیمت در تورهای مشابه به دلایل مختلفی نظیر سود آژانس های مسافرتی، خدمات مختلف قابل ارائه و همچنین نظرات متقاضیان برای استفاده از ایرلاین های مدنظر است. در یک پکیج تور ایتالیا نوروز 1402 می تواند خدمات مختلفی گنجانده شود. به طور مثال علاوه بر خدمات ذکر شده، تور ایتالیا می تواند هزینه های راننده و انعام کارگران هتل ها را نیز در این پکیج ها بگنجاند. به تبع، هزینه این پکیج از پکیج قبلی بیشتر است.

حال که اطلاعات نسبتا کاملی از تور ایتالیا  به دست آوردید، می توانید هر کدام از تورهای موجود در شرکت مسافرتی سام سیر را  مانند تور ایتالیا عید نوروز ،  تور ایتالیا ارزان، تور ایتالیا تابستان ، تور ایتالیا زمستان ، تور ایتالیا پاییز ، تور ایتالیا لحظه آخری ، تور فرانسه ایتالیا اسپانیا ، تور رم ایتالیا ، تور ایتالیا اسپانیا ، تور ایتالیا ونیز ،  تور فرانسه اسپانیا  را  مشاهده کرده و گزینه مورد علاقه خود را برگزینید.


 

منو