تور ایتالیا ونیز


تور ایتالیا ونیز


تور ایتالیا ونیز

ونیز یکی از دیدنی ترین شهرهای ایتالیا می باشد که برای بازدید کامل آن به سه الی چهار روز زمان نیاز دارید. در واقع تور ایتالیا ونیز فرصت خوبی برای دیدن یک شهر پر رمز و راز بر روی آب است. گشت و گذار در این شهر رویایی نیازهای شما را از یک سفر کامل برطرف می کند؛ زیرا علاوه بر جاذبه های طبیعی و تاریخی، غذاهای بسیار خوشمزه و معروف و معماری های بی نظیر دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا یک سفر دل انگیز از تور ونیز ایتالیا داشته باشید. 

 

خدمات هتل در تور ایتالیا ونیز

اگر برای اولین بار به کشورهای اروپایی سفر می کنید، بهتر است یک برآورد کلی از هزینه ها در طول سفر داشته باشید. اگر شما قصد دارید یکی الی دو روز را در ونیز بمانید باید هزینه بالایی را بابت اقامت در هتل های آن پرداخت کنید، زیرا قیمت هتل در ونیز بسیار گران است. به همین دلیل پیشنهاد ما این است که برای دیدن ونیز به یک روز بدون اقامت در آنجا راضی شوید و از تورهایی که اقامت یک یا دو روزه در ونیز دارد صرف نظر کنید. 

  • بهتر است بدانید اقامت در هتل های ونیز فقط با منوی صبحانه است و هتل های لاکچری و جدید در این شهر وجود ندارد.

 

هزینه های روزانه در تور ایتالیا ونیز

برای مدیریت سفر خود باید قبل از عازم شدن، تمامی هزینه ها را برآورد کنید تا سفری خوب و کم هزینه داشته باشید. در ادامه به بررسی هزینه های اقامت در ونیز می پردازیم:

  • اقامت در هتل: 50 یورو

  • هر وعده غذا: 20 یورو

  • حمل و نقل درون شهری: 30 یورو

  • بازدید جاذبه های گردشگری: 10 یورو

 

  • در حال حاضر هزینه یک روز اقامت در ونیز بین 90 تا 150 یورو می باشد که ممکن است با نوسانات ارز (یورو) تغییر یابد. 

 

بهترین زمان استفاده از تور ایتالیا ونیز 

معمولا بهترین زمان سفر به ونیز ایتالیا، فصل تابستان می باشد؛ اما از آنجا که بیشتر گردشگران در این فصل به ونیز می آیند شاهد شلوغی شهر و قیمت بالای هتل ها خواهید بود. بنابراین به جز فصل تابستان، پاییز هم فصل مناسبی برای سفر به ونیز است. ممکن است در این فصل با هوای سرد ونیز روبرو شوید اما قدم زدن در این شهر رویایی و خلوت آرامش دیگری خواهد داشت. 

 

 

قیمت تور ایتالیا ونیز 

قیمت تور ممکن است با توجه به تعداد روزهای سفر، هتل مورد نظر و زمان سفر متفاوت باشد. به همین دلیل بهتر است با تور مورد نظر برای برآورد هزینه های کلی سفر مشورت کنید.  

حال که اطلاعات نسبتا کاملی از تور ایتالیا  به دست آوردید، می توانید هر کدام از تورهای موجود در شرکت مسافرتی سام سیر را  مانند تور ایتالیا عید نوروز ،  تور ایتالیا ارزان، تور ایتالیا تابستان ، تور ایتالیا زمستان ، تور ایتالیا پاییز ، تور ایتالیا لحظه آخری ، تور فرانسه ایتالیا اسپانیا ، تور رم ایتالیا ، تور ایتالیا اسپانیا ، تور ایتالیا ونیز ،  تور فرانسه اسپانیا  را  مشاهده کرده و گزینه مورد علاقه خود را برگزینید.

منو