تور ایتالیا و اسپانیا


تور ایتالیا و اسپانیا


تور ایتالیا و اسپانیا

برای تور ایتالیا و اسپانیا شما باید تنها از کشوری ویزا بگیرید که می خواهید ابتدا وارد آن شوید. وقتی به کشوری که ویزای آن را دارید رسیدید، دیگر می‌توانید بدون ویزای کشورهای دیگر حوزه شینگن، به آن کشورها وارد شوید. در تورهای ترکیبی مدت زمان اقامت نیز بستگی به ویزای صادر شده دارد. به دلیل اینکه تورهای ترکیبی معمولا به صورت گروهی برگزار می شوند و ویزای شما نیز به صورت گروهی درخواست داده می شود، شانس بیشتری برای اخذ ویزا دارید.

قیمت تور ایتالیا و اسپانیا

تورهای اروپایی به دلیل اختلاف نرخ ریال و یورو در دسته بندی تورهای گران قیمت قرار می گیرند. هزینه تور ایتالیا و اسپانیا شامل قیمت بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل، گشت ها، ترانسفرها و سایر خدمات تور به یورو است. با انتخاب تورهای ترکیبی دوتایی یا سه تایی می توانید تا حد زیادی در هزینه های سفر به اروپا صرفه جویی کنید. قیمت تورهای ترکیبی بسته به هتل محل اقامت، قیمت بلیط هواپیما، تعداد شهرهایی که از آن بازدید می کنید و تعداد شب های اقامت متغیر است.

مدارک مورد نیاز برای تور ایتالیا و اسپانیا

 1. اصل و کپی تمام اسناد مالی شامل پرینت گردش حساب سه ماهه اخیر با مانده بیشتر از 40 میلیون تومان برای هر نفر- نامه تمکن مالی به زبان انگلیسی

 2. اصل و کپی کلیه اسناد شغلی شامل پروانه کسب، گواهی اشتغال به کار، تاییدیه تامین اجتماعی و...

 3. اصل و کپی اسناد ملکی به زبان انگلیسی

 4. اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه

 5. دو قطعه عکس زمینه سفید سه در چهار، تمام رخ و جدید

 6. کپی و اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار از زمان شروع سفر، به علاوه کپی از صفحه ماقبل از 1 تا 5 آن به همراه کپی ویزای قبلی

 7. ضمانت برگشت از سفر

خدمات تور ایتالیا و اسپانیا

 • گرفتن ویزای ایتالیا

 • گشت شهری

 • وجود راهنمای محلی

 • وجود تور لیدر فارسی زبان

 • رزرو هتل (هتل های ایتالیا فقط صبحانه ارائه می دهند)

 • خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما

 • بیمه مسافرتی منطبق با مدت اقامت با پوشش 30،000 یورو

حال که اطلاعات نسبتا کاملی از تور ایتالیا  به دست آوردید، می توانید هر کدام از تورهای موجود در شرکت مسافرتی سام سیر را  مانند تور ایتالیا عید نوروز ،  تور ایتالیا ارزان، تور ایتالیا تابستان ، تور ایتالیا زمستان ، تور ایتالیا پاییز ، تور ایتالیا لحظه آخری ، تور فرانسه ایتالیا اسپانیا ، تور رم ایتالیا ، تور ایتالیا اسپانیا ، تور ایتالیا ونیز ،  تور فرانسه اسپانیا  را  مشاهده کرده و گزینه مورد علاقه خود را برگزینید.

سوالات متداول تور ایتالیا و اسپانیا

1-بهترین زمان اقدام برای خرید تور ایتالیا اسپانیا چه زمانی است؟

توصیه می شود حدودا 2 تا 3 ماه پیش از آغاز سفر برای خرید تور های ترکیبی اقدام کنید. برای تور ایتالیا و اسپانیا حدودا 1 ماه برای جوابدهی به درخواست و 1 ماه هم برای تعیین وقت سفارت زمان لازم است.

2-بهتر است چند شب در تورهای ایتالیا و اسپانیا اقامت داشته باشیم؟

مدت زمان اقامت شما در کشورهای حوزه شینگن، تماما به مدت اعتبار ویزای کشور مربوطه بستگی دارد. بهترین برنامه سفر برای ارائه به سفارت، این است که در هر شهر، 2 شب اقامت داشته باشید.

منو