تور بالی تابستان


تور بالی تابستان


تور بالی تابستان

حتما با شنیدن جزیره بالی در تابستان به یاد آب و هوایی گرم و طاقت فرسا می افتید، ولی اینطور نیست. با تور بالی تابستان می توانید سفری منحصر به فرد داشته باشید. همچنین تفریحات آبی متنوعی برای مسافرین در نظر گرفته شده است. بنابراین سفر به سواحل زیبای این جزیره را در فصل تابستان از دست ندهید.

16 Top-Rated Beaches in Bali | PlanetWare

ثبت بهترین خاطرات با سفر تابستانه بالی 

با سفر در تابستان، یکی از مسافرین زمان های سیزن بالی محسوب می شوید. رطوبت هوا در کم ترین مقدار خود بوده و خبری از باران های پاییزی و زمستانی نیست. بنابراین این کشور از شرایط آب و هوایی خوبی در تابستان برخوردار بوده و می توانید در سواحل آن گشت و گذاری داشته باشید. 

تور بالی تابستان بهترین گزینه برای مسافرین این کشور محسوب می شود، زیرا با قیمت خوبی بهترین خدمات را دریافت خواهید کرد. در صورت وجود ترانسفر فرودگاهی، می توانید از این خدمات نیز بهره مند شوید. همچنین سفر با تور باعث می شود از امکانات دیگری مانند گشت شهری و کیفیت خوب هتل برخوردار شوید. 

برای خریداران تور بالی تابستان پیشنهاد می کنیم از این تفریحات جا نمانید:

موج سواری

آغاز گردشگری در بالی، با شروع ورزش موج سواری بود. تپه های دریایی، شرایط متغیر آب و هوا و تالاب ها باعث شدند که مبتدیان و حرفه ای های زیادی این جزیره را برای موج سواری انتخاب کنند. اگر شما هم می خواهید بر روی آب با تیوپ، در مسیری طولانی حرکت کنید؛ سواحل جنوبی و  منطقه Bukit Peninsula بهترین مناطق برای این ورزش هستند. 

کایت سواری

به سواحل شرقی بالی بروید و کایتینگ را تجربه کنید. بهترین زمان برای کایت سواری از اواسط اردیبهشت تا اواسط مهر ماه است. بنابراین در ماه های تابستانی، لذت این تفریح مهیج را از دست ندهید. 

تیوب سواری

تجربه جالب سوار شدن روی تیوب ها و همراه شدن با جریان رودخانه، یکی دیگر از مزیت های سفر به بالی در فصل تابستان است. بنابراین به Siap در منطقه Payangan در شمال اوبود Ubud خواهید رفت و مسافتی 40 کیلومتری را در مسیر رودخانه طی خواهید کرد.

خرید تور های تابستانه

عوامل مختلفی روی قیمت تور بالی تابستان تاثیر گذار است:

چه سالی به سفر می روید؟

هتل چند ستاره انتخاب می کنید؟

تا چه زمانی اقامت دارید؟

با کدام ایرلاین سفر می کنید؟

البته نسبت به قیمت اصلی تور های بالی، در تابستان می توانید قیمت های بهتری را پیدا کنید. همچنین تور های لحظه آخری این کشور هم از قیمت خوبی برخوردار هستند. حداثل 2 هفته پیش از زمان سفر، بلیط خود را رزرو کرده و بخرید. البته برای خرید بلیط ها با بهترین قیمت در فصل تابستان به عنوان های سیزن اندونزی، بهتر است از 2 ماه قبل اقدام کنید. 

منو