تور بالی نوروز


تور بالی نوروز


تور بالی نوروز

با نزدیک شدن به تعطیلات نوروز، اغلب افراد به شهر های مختلف ایران سفر می کنند. ولی بعضی ترجیح می دهند برای سفر در این روز ها، پول بیشتری هزینه کرده و به سرزمینی رویایی بروند. شاید عجیب به نظر برسد، اما بالی دقیقا یکی از همان مقاصد گردشگری اعجاب انگیز برای مسافران نوروزی است. در ادامه درباره تور بالی نوروز صحبت خواهیم کرد.

Time for Bali to get serious about sustainable tourism | Gapura Bali

آب و هوای بالی در تعطیلات نوروزی

موقعیت جغرافیایی جزیره بالی باعث شده آب و هوای گرم و استوایی داشته باشد. بنابراین با خرید تور بالی نوروز هرگز نگران شرایط آب و هوایی مقصد تان نباشید، زیرا در این ماه ها تجربه برف و باران را نخواهید داشت. پس در بهترین شرایط جوی، می توانید گشت و گذاری در شهر داشته باشید.

یکی دیگر از شلوغ ترین فصل ها برای سفر به این جزیره زیبا، ایام نوروز است. همچنین فصل مناسبی برای ورزش هایی مانند هایکینگ و قایق سواری محسوب می شود. ارتفاعات این جزیره، آب و هوای خنک تری دارد و مناطق مناسبی برای پیاده روی هستند.  

تفریحات بالی در ایام عید نوروز

با خرید تور بالی نوروز، حتما سری به سواحل آن بزنید. البته دیدنی های این جزیره به ساحل آن محدود نشده و می توانید از جاذبه های طبیعی، اماکن تفریحی و مجموعه های باستانی این منطقه هم بازدید کنید. 

معبد اولاباتو

برای تماشای تصویر زیبایی از غروب آفتاب، به این معبد بروید. معبد اولاباتو که روی صخره های مرجانی سیاه رنگی قرار گرفته است. بنابراین بازدید از معبد اولاباتو را در تور بالی نوروز از دست ندهید. 

قایق سواری در تنداب

اگر تفریحی مهیج می خواهید و دوست دارید مناظر طبیعی زیبایی را ببینید؛ حتما قایق سواری را در بالی امتحان کنید. در این مدل از قایق سواری، روی قایق های مخصوصی می نشینید و از میان جنگل ها، مراتع و .. با جریان آب همراه می شوید. 

بالی سوئینگ نیز تاب هایی مرتفع بوده که گردشگران زیادی، آن را تجربه می کنند. ساحل کوتا، جنگل های میمون یوبود و تفریحات مهیج آبی نیز از دیگر مزایای سفر به بالی با تور و در فصل نوروز است. 

بهترین زمان برای خرید تور نوروزی بالی

طبیعتا فصل بهار نیز به عنوان یکی از ایام شلوغی این جزیره است. افراد با توجه به زمانی که برای سفر در نظر می گیرند؛ بلیط ها را تهیه و با تور به شمت بالی به راه می افتند. اما از نظر گردشگری پیشنهاد می کنیم، بلیط تور بالی در نوروز را در این زمان ها تهیه کنید. 

  • 27 اسفند تا 7 فروردین: خرید بلیط در اوایل اسفند ماه

  • دومین هفته فرودین: تهیه بلیط در روز های پایانی اسفند یا اوایل فروردین

  • 9 فروردین تا 14 فروردین: خرید بلیط در 2 هفته قبل از زمان حرکت

منو