تور برزیل

تور برزیل 10 شب ویژه نوروز 97
10 2 شب سائو پائولو ---> 3 شب ایگواسو ---> 5 شب ریو دو جانیرو
 تور برزیل 10 شب ویژه نوروز 97
  • ویزای توریستیویزای توریستی
  • بلیط رفت و برگشتبلیط رفت و برگشت
  • ترانسفر بین شهریترانسفر بین شهری
  • اقامت در هتل اقامت در هتل
  • موارد دیگر
از تاریخ
شروع قیمت برای هر نفر از :

46.500.000 تومان

تور برزیل 12 شب ویژه نوروز 97
12 2 شب سائو پائولو ---> 3 شب ایگواسو ---> 4 شب ریو دو جانیرو ---> 3 شب ماناس
 تور برزیل 12 شب ویژه نوروز 97
  • بلیط رفت و برگشتبلیط رفت و برگشت
  • ویزای توریستیویزای توریستی
  • ترانسفر بین شهریترانسفر بین شهری
  • اقامت در هتل اقامت در هتل
  • موارد دیگر
از تاریخ
شروع قیمت برای هر نفر از :

67.500.000 تومان


تور برزیل


«برزیل را حتما ببینید».

 

من به شما 10 دلیل عالی می دهم که باید برزیل را ببینید.

 

شماره یک: ساحل های برزیلی

 

 

با بیش از 2000 ساحل که در امتداد خط ساحلی برزیل قرار دارد و با بیش از 1000 جزیره در اقیانوس اطلس که متعلق به کشور برزیل است، رفتن به شهرهای ساحلی در تور برزیل کاملا واجب است. درحالیکه بسیاری از آنها پرجمعیت هستند، و خیلی از آنها پناهگاه های زیست محیطی هستند.

 

 

شماره دو: عجایب طبیعی

 

 

رودخانه آمازون و جنگل های بارانی و آبشار ایگواسو معروف ترین جاذبه های طبیعی در کشور برزیل است که دارای 62 پارک ملی و صدها گونه حفاظت شده است.

برزیل به تعداد و تنوع حیات وحش خود، بسیار افتخار می کند. این نتیجۀ نیاز فوری به حفظ گنجینه های طبیعی در معرض خطر بوده و الهام بخش افزایش اکوتوریسم ها و فعالیت های مسافرتی است. این تلاش در جهت حفاظت از عجایب و زیبایی های طبیعی برزیل، باعث می شود که مسافران بیشتری به برزیل سفر کنند و از آن لذت ببرند و همین طور هم بتوانند از این منابع برای جوامع محلی خودشان هم حفاظت کنند.

 

 

شماره سه: شهرهای کوچک و بزرگ

 

 

با وجود تمام جنبه های بحث برانگیز بازی های المپیک 2016 برزیل، این بازی ها باعث شد که تغییراتی مهم و عمده در جهت بهتر شدن زیرساخت های شهرهای میزبان بازی ها، اعمال شود. بسیاری از سرمایه گذاران محلی و بین المللی با ایجاد جاذبه های فرهنگی جدید، هتل ها، رستوران ها و خیلی چیزهای دیگر در این شهرها سرمایه گذاری کرده و به رشد اقتصادی آنها کمک کرده اند.

 

 

شماره چهار: مردم و فرهنگ برزیلی

 

 

برای صدها سال، فرهنگ برزیل با فرهنگ های قومی و فرهنگی بسیار متفاوت ساخته شده است. ترکیبی شگفت انگیز از تنوع در فرهنگ است که منجر به جشن ها و سنت های کاملا برزیلی مانند bossa nova، capoeira و yellow soccer jersey شده است.

برای مثال، برای افراد باقیمانده بومی و همچنین برزیل های آفریقایی که دوباره هویت خود را از طریق فرهنگ غنی خود تأیید می کنند، تدابیر شدید فرهنگی نیز برقرار است.

با این تنوع فرهنگی زیاد، می توان گفت افرادی که برزیل را ایجاد کرده اند، با مسافران خارجی در تور برزیل بسیار صمیمانه رفتار می کنند.  

 

 

شماره پنج: جشن ها و رویدادها

 

 

بله، در برزیل کارناوال زیاد است. و به این خاطر است که این جشن ها در سرتاسر کشور برگزار می شود و شهرهای کوچک تر و رو به توسعه هم به خاطر جشن ها و کارناوال های محلی خودشان روز به روز توجه بیشتری را به خودشان در کنار جشن های اصلی مثل Rio، Salvador، Recife و Olinda می کنند.

ولی اگر به تقویم برزیلی نگاه کنیم، چیزهای بیشتری هست. برای مثال بسیاری از مسافران بین المللی متوجه شده اند که Reveillon، سال جدید برزیل، به اندازه کارناوال هایش بسیار سرگرم کننده است. در اینجا نمونه ای از تنوع جشنواره ها و رویدادهای برزیل است:

Semana Santa - هفته مقدس برزیل

Festas Juninas

Festa do Divino

St. Vito Festival

 

 

 

 

 

 

برای مشاهده نقاط گردشگری دیگر از برزیل اینجا را کلیک نمائید
منو