تور سنگاپور بالی

تور 12 روزه ترکیبی مالزی و اندونزی و سنگاپور

11 4 شب کوالالامپور ---> 3 شب سنگاپور ---> 4 شب بالی
تور 12 روزه ترکیبی مالزی و اندونزی و سنگاپور
  • اقامت در هتل پنج ستاره با صبحانهاقامت در هتل پنج ستاره با صبحانه
  • بلیط رفت و برگشتبلیط رفت و برگشت
  • ترانسفر فرودگاهیترانسفر فرودگاهی
  • صبحانهصبحانه
  • موارد دیگر
تاریخ اعتبار 1401/12/28
شروع قیمت برای هر نفر از :

115.500.000 تومان


تور سنگاپور بالی


تور سنگاپور بالی

همسایگی سنگاپور، کوالالامپور و مالزی با اندونزی باعث شده تور های ترکیبی زیادی در خدمت مشتریان قرار بگیرد. بنابراین اگر شما هم یکی از متقاضیان سفر به بالی هستید؛ پیشنهاد می کنیم تور سنگاپور بالی را تجربه کنید. سوال اینجا است که چرا به بالی و سنگاپور سفر کنیم و چرا این تور ترکیبی را بخریم؟

Singapore With Beautiful Bali - Wiza International Tours

دلیل خرید تور ترکیبی سنگاپور با بالی

چرا برای سفر ترکیبی با بالی، سنگاپور را انتخاب کنیم؟ یکی از مهم ترین سوالاتی که مسافران زیادی با آن روبرو هستند. بنابراین در ادامه مهم ترین دلایل خرید این تور را توضیح می دهیم: 

جاذبه های سنگاپور بالی 

این تور با بازدید از 2 شهر سنگاپور و بالی انجام می شود، بنابراین جاذبه های زیادی را بازدید خواهید کرد.

  • کلیسا و موزه چانگی: فرصت تماشای کلیسا و موزه چانگی را از دست ندهید. در این موزه نقاشی، نامه ها و تصاویر زیادی قابل مشاهده هستند. همچنین در محوطه آن، می توانید از کلیسایی با همین نام بازدید کنید. 

  • باغ وحش سنگاپور: گونه های جانوری متعددی در این باغ وحش وجود دارد که پیشنهاد می کنیم حتما بعد از رسیدن به سنگاپور، از آن بازدید کنید. 

  • ساحل سانور: در جنوب شرقی منطقه بالی نیز می توانید یکی از بهترین مجموعه های ساحلی را مشاهده کنید. ساحل سانور که به ساحل خر و پف نیز معروف است. افراد زیادی ترجیح می دهند بخشی از روز را در آن جا سپری کنند. 

  • قلعه الوواتا: قرار گیری این بنای زیبا روی تپه ای 70 متری، باعث شده در مرتفع ترین نقطه قرار بگیرد و مشابه بنا های تاریخی در فیلم های تخیلی به نظر می رسد. 

مراکز خرید و هتل های زیادی هم در این شهر ها وجود دارند که باعث شده لحظات خوشی را داشته باشید. بنابراین با خرید تور سنگاپور بالی، می توانید از بهترین جاذبه ها و مراکز خرید دیدن کنید. همچنین طبیعت فوق العاده ای که در این شهر ها وجود دارد؛ گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. 

بهترین زمان سفر با تور سنگاپور بالی

موقعیت جغرافیایی این دو منطقه به گونه ای بوده که آب و هوایی گرم و استوایی دارند. بنابراین تنها در بعضی فصل های سال؛ بارندگی های شدیدی را مشاهده خواهید کرد. در روز های پایانی زمستان، فصل بهار و تابستان می توانید این تور ترکیبی را خریداری کرده و از سفر خود در این مناطق لذت ببرید. همچنین تعطیلات عید نوروز در بهار گزینه خوبی برای خرید این تور است. 

منو