تور سیشل پاییز


تور سیشل پاییز


سیشل به عنوان کوچک ترین کشور آفریقایی، سالانه پذیرای تعداد زیادی مسافر و گردشگر از سراسر جهان می  باشد. سیشل دارای مجموعه ای از جزایر کوچک و بزرگ با آب و هوای استوایی است. تور سیشل پاییز از جمله تورهای گردشگری پرطرفدار است، زیرا با شروع فصل پاییز در سیشل دمای هوا کاهش پیدا می کند و بهترین زمان برای کوهنوردی و طبیعت گردی در جزایر این کشور است.

C:\Users\aa\Desktop\6486.jpg

راهنمای رزرو تور سیشل پاییز

سفر به جزیره سیشل تجربه ای هیجان انگیز است زیرا بسیاری از تفریحات آبی مانند موج سواری، مسابقات ماهیگیری، پرش با چتر و... در این جزیره بسیار جذاب می باشد. با رزرو تور سیشل، یک هفته در این جزیره رویایی اقامت دارید و از امکاناتی مانند بلیط هواپیما رفت و برگشت، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، راهنمای محلی و مسلط به زبان فارسی، صبحانه رایگان و هتل انتخابی بهره مند خواهید شد. برای سفر به سیشل نیازی به اخذ ویزا و نوبت سفارت ندارید، فقط لازم است پاسورت به همراه 3 قطعه عکس همراه خود داشته باشید. همچنین پرداخت 50 درصد هزینه تور سیشل پاییز هنگام رزرو تور ضروری است. 

جاذبه های گردشگری سیشل

کشور سیشل دارای بیش از 100 جزیره با آب و هوایی استوایی و طبیعت بکر می باشد. از جمله بهترین جاذبه های گردشگری سیشل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • جزیره لادیگ یکی از جذاب ترین مناطق گردشگری سیشل است و چهارمین جزیره بزرگ در این کشور محسوب می  شود. همچنین بازدید از این جزیره در فصل پاییز برای دوستداران طبیعت بسیار هیجان انگیز می  باشد.

  • ساحل آنسه رویال دارای پوشش گیاهی خاص و آرامش بی نظیری است و بسیاری از گردشگران برای حمام آفتاب، غواصی و شنا این منطقه را انتخاب می  کنند.

  • پارک ملی مورن سشیلوا حدود 20 درصد سیشل را در برگرفته و با ایستادن روی قله این پاک ملی می توانید جاذبه های شهر ویکتوریا و پاناروما را مشاهده کنید.

  • آنسه لاتزیو واقع در جزیره پراسلین یکی از زیباترین جزایر سیشل است که دارای نخل های نارگیل، درختان تاکاماکا و ساحل زیبا با سنگ های گرانیتی است. برای رسیدن به این ساحل باید روی تپه های شنی پیاده روی کنید.

قیمت تور سیشل پاییز

با توجه به این که فصل پاییز در سیشل یکی از بهترین زمان  ها برای سفر به این منطقه است، قیمت رزرو تور سیشل پاییز کمی بیشتر از فصل بهار می  باشد. سایر عوامل موثر در قیمت تور سیشل مربوط به هتل محل اقامت، نوع پرواز و امکانات ویژه تورهای گردشگری می باشد.  

منو