تور شنزن چین


تور شنزن چین


تور شنزن چین

شنزن شهری اقتصادی در جنوب شرقی کشور چین است. این شهر طی چند سال گذشته تحت تاثیر همسایگان پر زرق و برق خود یعنی هنگ کنگ و ماکائو قرار گرفته و به عنوان یکی از مقاصد اصلی گردشگری چین مطرح شده است. 4 دهه پیش که این شهر آرام به یک منطقه اقتصادی تبدیل شد، سیر پیشرفت و دوران مدرن آن نیز آغاز گشت. اگر به دنبال شهری پیشرفته با کافه ها و رستوران های بینظیر هستید، تور شنزن چین می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

C:\Users\aa\Desktop\877.jpg

جاذبه های گردشگری شنزن

شنزن در لیست 10 شهر برتر برای بازدید در سال 2019 وجود داشته و جزو لیست شهر های خلاق یونسکو نیز قرار دارد. بنابراین انتخاب جاذبه های گردشگری برای این شهر کار آسانی نیست. طبیعت زیبا، معماری خیره کننده، رستوران ها و کافه های فوق العاده و... دست در دست هم داده اند تا شنزن را به شهری رویایی تبدیل نمایند. ما به شما پیشنهاد می کنیم در تور شنزن چین قسمت بعد را جزو بازدیدهای خود قرار دهید.

*مرکز خرید رین بو شنزن

*پارک سافاری

*پارک پنجره روبه جهان

*دریاچه عسل

*دهکده ی فرهنگ

*دره شادی

*پارک لیچی

*باغ گیاه شناسی دریاچه پری

*خیابان انگلیسی ها

*دنیای مینسک

*پارک مینیاتوری

*بازار الکتریکی اس ای جی

*مرکز خرید دونگمین شنزن

C:\Users\aa\Desktop\24.jpg

آب و هوای شنزن

شهر شنزن دارای آب و هوایی گرمسیری همراه با رطوبت فراوان است. دمای هوا در تابستان افزایش چشمگیری داشته و به 29 درجه سانتی گراد می رسد. در این فصل باران های سهمگین و طوفان های فصلی نیز به وجود می آید. اوضاع هوا در فصل پاییز و بهار بهتر خواهد شد. شما در فصل های پاییز و نوروز می توانید به راحتی از جاذبه های گردشگری این شهر دیدن کنید. همچنین می توانید در کنار ساحل از هوایی مطبوع نهایت لذت را ببرید.

هزینه تور شنزن چین

شنزن شهری مدرن بوده که به علت وجود رستوران ها و هتل های متنوع مشهور شده است. منوهای هتل ها نیز بسیار گسترده بوده و غذاهای لذیذی را سرو می کنند. شما می توانید خاص ترین غذاهای ملل را در این رستوران ها امتحان نمایید.

موارد و آیتم هایی که شما برای هتل، غذا و رستوران انتخاب می کنید، هزینه های سفر شما را تشکیل می دهند. از طرف دیگر قیمت بلیط هواپیماهای داخلی و خارجی، مدت و فصلی که برای سفر در نظر دارید نیز، در این هزینه تور شنزن چین دخیل هستند. 

منو