تور فرانسه ارزان


تور فرانسه ارزان


تور فرانسه ارزان 

یکی از اصلی ترین تفریحات ممکن برای اوقات فراغت، سفر به مناطق گردشگری ناب در جهان است. معمولاً در برخی مناسبت ها مثل عید نوروز یا تعطیلات تابستان سفر به کشورهای اروپایی رونق می گیرد. در چنین شرایطی دسترسی به به یک تور فرانسه ارزان می تواند بهترین هدیه باشد.

C:\Users\aa\Desktop\654.jpg

برای رفتن به تور فرانسه چه مواردی را در نظر بگیریم؟

فرانسه یکی از توریستی ترین کشورهای جهان است که هر ساله از میلیون ها بازدیدکننده استقبال می کند. در صورتی که مایلید برای تعطیلات سفر به یک کشور اروپایی با فرهنگ، غذا، مد، تجارت و دیدنی های غنی را تجربه کنید، بهتر است رفتن به تور فرانسه ارزان را مد نظر قرار دهید. البته برای سفر به فرانسه شرایطی لازم دارید که شامل:

دریافت ویزا

تعیین وقت سفارت و دریافت ویزا یکی از مراحل مهم سفر به این کشور است. البته ویزای این کشور مصاحبه ندارد و شما باید تنها برای تحویل مدارک و انگشت نگاری وقت سفارت تعیین کنید.

ضمانت نامه برای تور فرانسه

برای رفتن به تور فرانسه لازم است یک ضمانت نامه بانکی برای بازگشت از این کشور ارائه کنید. به این منظور می توانید یک ضمانت نامه بانکی یا چک رمز دار در وجه آژانس صادر کنید و تاریخ آن را 2 روز پس از پایان تور درج کنید. وزارت گردشگری فرانسه این شرایط را برای تمام گردشگران در نظر می گیرد.

C:\Users\aa\Desktop\468.jpg

بهترین زمان برای سفر به فرانسه

بهترین آب و هوای فرانسه را می توانید در فصل بهار یا پاییز تجربه کنید. آب وهوای معتدل و دلپذیر این کشور در فصل بهار قطعاً  خاطرات تکرار نشدنی برای شما می سازمد. البته باید توجه داشته باشید که نرخ پرواز و هتل ممکن است در این شرایط بالاتر باشد. برای استفاده از تور فرانسه ارزان بهتر است سایت ما را به صورت مداوم چک کنید و از تورهای لحظه آخری یا تخفیف های سایت استفاده کنید.

چگونه تور فرانسه ارزان تهیه کنیم؟

قیمت تور فرانسه به شرایط، راحتی، امکانات رفاهی و خدمات آژانس بستگی دارد. اغلب هتل های فرانسه تنها خدمات مربوط به اتاق و صبحانه را به عهده می گیرند و برای شام و نهار لازم است هزینه اضافه پرداخت کنید. با این حال با انتخاب تور مناسب می توانید در کنار استفاده از تور فرانسه ارزان از خدماتی مثل تورلیدر فارسی زبان، گشت شهری، بیمه مسافرتی، رزرو هتل، ترانسفر فرودگاهی، بلیط رفت و برگشت،  تفریحات درجه یک و ... استفاده کنید. 

منو