تور لحظه اخری چین


تور لحظه اخری چین


تور لحظه اخری چین

تور لحظه آخری چین معمولا 1 تا 2 روز مانده به تاریخ شروع سفر می باشد. این تورها بیشتر به دلیل تکمیل نشدن سهمیه رزرو شده آژانس ها ارائه می شود. معمولا این تورهای لحظه آخری با 10 تا 50 درصد تخفیف به فروش می رسند. تور لحظه آخری چین در عید نوروز، تعطیلات سال نو میلادی، تعطیلات رسمی و تابستان بیشتر اتفاق می افتد. در نهایت توجه کنید که این تورها با توجه به نیاز به اخذ ویزا برای سفر به چین، شامل افرادی می شود که ویزا توریستی چین آنها آماده می باشد.

راهنمای دریافت ویزای توریستی چین

ویزای تور لحظه آخری چین توریستی انفرادی است. اما غیر از آن معمولا به صورت گروهی درخواست داده می شود. دریافت ویزای توریستی چین 7 تا 10 روز زمان نیاز دارد. همچنین نیاز نیست تا مسافر در سفارت حضور یابد. در صورتی که تمایل دارید در مدت زمان کمتر از 90 روز به چین سفر کنید، بهتر است ویزای توریستی L VISA دریافت کنید.

برای سفر به چین می توانید از تاریخ صدور ویزا تا قبل از تاریخ انقضای آن برای تور لحظه آخری چین اقدام کنید. معمولا صدور هر کدام از انواع ویزا(گروهی، انفرادی و...) به مدت 4 روز زمان می برد. این مدت زمان برای دریافت ویزای فوری، 2 تا 3 روز کاری است. البته به این نکته توجه کنید که تایید، بررسی و دریافت ویزای توریستی چین، 7 روز زمان می برد.

قیمت تور لحظه آخری چین

چین فاصله نسبتا زیادی با ایران دارد و قیمت تور های آن طبیعتا بیشتر از کشور های همسایه تمام می شود. دومین مسئله ای که در تعیین هزینه ها اثر گذار است زمان سفر است. هر چه مدت اقامتتان طولانی تر باشد و همچنین در زمان های پر گردشگر سفر کنید، قیمت تور بیشتری خواهید پرداخت. 

چین یک کشور پر گردشگر و همیشه مملو از توریست است به همین خاطر طیف وسیعی از خدمات و امکانات رفاهی و اقامتی را با طیف قیمت های مختلف در اختیار گردشگران خود گذاشته است. هم اکنون برای سفر به این کشور به صورت گروهی، هزینه حدود 14 میلیون تومان را در نظر داشته باشید.

مدارک لازم برای تور لحظه آخری چین

  1. پاسپورت با 7 ماه اعتبار به علاوه صفحات سفید برای مهر ورود و خروج

  2. تکمیل فرم درخواست برای دریافت ویزای توریستی چین

  3. عکس با ابعاد پاسپورت(2 قطعه)

  4. بیمه مسافرت

  5. تمکن مالی و گردش حساب کافی برای سفر

  6. فرم رزرو هتل یا مکانی که در آنجا سکونت خواهید کرد

  7. بلیط رفت و برگشت 

  8. هزینه صدور ویزا(در حالت عادی این هزینه معادل 45 دلار است و در شرایطی به 75 دلار هم می رسد)

 

منو