تور 6 روزه مالدیو

1 1 شب ماله
تور 6 روزه مالدیو
 • اقامت در هتل اقامت در هتل
 • بلیط رفت و برگشتبلیط رفت و برگشت
 • ترانسفر فرودگاهیترانسفر فرودگاهی
 • راهنمای محلی انگلیسی زبانراهنمای محلی انگلیسی زبان
 • موارد دیگر
تاریخ اعتبار 1402/3/30
شروع قیمت برای هر نفر از :

120.000.000 تومان


تور مالدیو


از تور مالدیو چه میدانید

مالدیو جزیرهای کوچک اما زیبا

 

مالدیو که جزیرهای دورافتاده است بدلیل داشتن زیباییهای منحصر بفرد و فوقالعادهای که دارد به یک منطقه گردشگری تبدیل شده است که همه ساله برای دیدن این منطقه با تور مالدیو به این منطقه سفر میکنند. این منطقه با داشتن دریا، شن و آفتاب مقصد مناسبی برای جهانگردانی است که علاقه به مناطق گردشگری گرمسیری دارند و میخواهند از آفتاب لذت بخش در این منطقه استفاده کنند.

 

چه زمانی به مالدیو سفر کنیم؟

 

بیشترین دلیل اینکه توریستها به این جزیره کوچک ولی زیبا سفر میکنند برای بهره بردن از آفتاب دلچسب این منطقه میباشد که با تور مالدیو به این منطقه میآیند تا علاوه بر لذت بردن از دیگر تفریحات موجود در این جزیره از آفتاب گرفتن در این منطقه زیبا لذت ببرند.

 

 

 

 

ماههایی در این منطقه هستند که طول روز بیشتر از شب است در نتیجه گردشگران میتوانند در این ماهها از نور آفتاب بیشتر بهره ببرند و استفاده کنند. علاوه بر این ماهها گردشگران بسیاری با تور مالدیو از ماه دسامبر تا آوریل به این منطقه سفر میکنند تا شاهد برگزاری بازارهای کریسمس و سال نو در جزیره باشند که بصورت منظم در این منطقه برگزار میشوند.در ماههای گفته شده در بالا بدلیل وجود همین بازارها احتمال سفر گردشگران با تور مالدیو افزایش مییابد و در نتیجه جمعیت بیشتری در این جزیره حضور دارند.

 

آب و هوای مالدیو بین ماههای می و نوامبر بارانی و ابری میباشد. در ماه آگوست بیشترین مسافرانی که با تور مالدیو به این منطقه سفر میکنند ایتالیاییها هستند که بدلیل فرارسیدن تعطیلات سنتیای که در ایتالیا وجود دارد برای لذت بردن از مناظر لذت بخش موجود در این منطقه و آفتاب دلانگیز این منطقه به این منطقه سفر میکنند.

 

برای اینکه در سفر خود تنوع بیشتری ایجاد کنید در طول ماههای می تا نوامبر با تور مالدیو به قسمت غربی این جزیره زیبا و در 5 ماه مانده به بخش شرقی این منطقه زیبا با تور مالدیو سفر کنید.

 

 

 

 

 

تفریحات آبی در مالدیو

 

یکی از تفریحاتی که در این جزیره وجود دارد موج سواری میباشد. در این منطقه در ماههای مارس تا اکتبر ارتفاع موجها به حداکثر خود میرسند که همین امر سبب شده تا گردشگران بسیاری که به موج سواری علاقه دارند و یا بصورت حرفهای به این ورزش آبی میپردازند با تور مالدیو به این منطقه سفر کنند تا از این تفریح آبی طبیعی در این منطقه لذت ببرند و لحظات خوشی را برای خود رقم بزنند.

یکی دیگر از مواردی که این منطقه را به یک منطقه گردشگری تبدیل کرده است و گردشگران بسیاری را با تور مالدیو به این جزیره میکشاند وجود آب و هوای مناسبی است که در این جزیره وجود دارد این موضوع به شکلی است که میانگین دما در طول سال در این منطقه حدود 30 درجه سانتی گراد میباشد که برای سفر کردن و لذت بردن دمایی مناسب به نظر میآید.در صورت تمایل میتوانید با تهیه تور مالدیو به این جزیره خوش آب و هوا سفر کنید و لحظات منحصر بفرد و شادی را برای خود رقم بزنید.

 

 

 

 

 

 

 

مراکز تجاری مالدیو

 

بزرگترین مرکز تجاری که در این جزیره وجود دارد شهر ماله میباشد که به عنوان پایتخت مالدیو نیز انتخاب شده است. این شهر که با کشور سریلانکا مرز آبی مشترک دارد سالانه پذیرای مسافرانی است که با تور مالدیو به این کشور سفر میکنند. جالب توجه است که در شهر ماله فرودگاهی مجهز وجود داد تا پذیرای گردشگرانی باشد که با تور مالدیو به این نقطه از جهان سفر کردهاند تا از بدو ورود به این شهر احساس راحتی و آرامش بیشتری داشته باشند و از سفر خود لذت ببرند.

 

 

 

نحوه حمل و نقل در مالدیو

 

برای حمل و نقل در این منطقه مسافران که با تور مالدیو به این منطقه سفر کردهاند میتوانند از خدماتی که توسط سرویسهایی که توسط آژانسهای موجود در این منطقه ارائه میشود استفاده کنند.

سرویسهای هواپیمایی موجود در مالدیو پروازهای داخلی را بین ماله و جزایر دیگر را انجام میدهند و جهانگردان اند که با تور مالدیو به این منطقه سفر کردهاند به مناطق مورد نظرشان هدایت میکنند.

مالدیون، ایر تاکسی و ترانس مالدیون ایر وی سه شرکت حمل نقلی در مالدیو هستند که مسافرانی را که با تور مالدیو به این منطقه سفر کردهاند را به مناطق گردشگری و جزایر موجود در این منطقه با استفاده از هواپیماهای آبی و هلیکوپتر خواهند برد . این در حالی است که مسافران با استفاده از این شرکتهای خدماتی مسافری میتوانند به نقاطی که تحت پوشش سرویس هواپیمایی این جزیره نیست سفر کنند و با تهیه تور مالدیو از این مناطق دیدن بعمل آورند.

 

 

 

 

 

 

 

البته برای اینکه شما بیشتر با زیباییها و شگفتیهای موجود در این منطقه آشنا شوید هیچی بهتر از پیادهروی و قدم زدن در این جزیره زیبا نمیباشد. جزیرههایی که در این منطقه قرار دارند بگونهای میباشند که با صرف زمانی نیم تا یک ساعته میتوان قدم زنان کل جزیره را بپیمائید و از زیباییهای موجود در آن لذت ببرید. اغلب گردشگرانی که با تور مالدیو قصد سفر به این منطقه را دارند یکی از دلایلی که این منطقه را برای سفر خود  انتخاب کردند گشت و گذار با پای پیاده و لذت بردن از مناطق موجود در این منطقه میباشد.

البته ماله را میتوان به عنوان یک استثنا در نظر گرفت هرچند برای گشت و گذار در این منطقه از تاکسی و دوچرخه میتوانید استفاده کنید که برای رفاه حال گردشگرانی که با تور مالدیو به این منطقه سفر میکنند در نظر گرفته شده است.

 

 

 

 

 

 

 

در منطقهای با نام addu atoll برای گشت و گذار بهتر است از دوچرخه استفاده کنید تا بتوانید از چندین جزیرهای که به وسیله جادهها و گذرگاهها به هم متصل شدهاند دیدن کنید و تمامی زیباییهای موجود در این مناطق را از نزدیک مشاهده کنید. اگر قصد سفر دارید و هنوز مقصدی را برای سفر خود مشخص نکردهاید مالدیو که میتوانید با تهیه مالدیو به راحتی به آن سفر کنید میتواند یکی ار بهترین گزینهها باشد.

 

 

 

 

 

 

 

پروازهایی که به مالدیو انجام میشود

 

برای رفتن به این منطقه در برخی مناطق پروازهایی منظم وجود دارد که با تور مالدیو و از طریق این خطوط هوایی میتوان به این منطقه سفر کرد. برخی از این پروازها عبارتند از: پروازهای منظمی که بین مالدیو و کولومبو موجود در سریلانکا انجام میشود، تیواندرام واقع در جنوب غربی هند، دبی که در امارات متحده قرار گرفته، سنگاپور، کوالالامپور مالزی و تعداد زیادی از شهرهای آسیایی و اروپایی که همه ساله گردشگران زیادی را که با تور مالدیو قصد سفر به این جزیره را دارند به منطقه میبرند.

 

 

 

 

 

 

 

فرودگاه بین المللی مالدیو در جزیرهای با نام هولوله قرار گرفته است که دو کیلومتر با ماله فاصله دارد. انتقال مسافرانی که با تور مالدیو به این منطقه سفر کردهاند برعهده قایقها میباشد. این قایقها مسافران را از این جزیره به ماله میبرند و برمیگردانند. مدت زمان این سفر آبی پانزده دقیقه میباشد که مسافران مجبور به انجام آن میباشند.

در این جزیره کشتیهای تفریحی وجود دارد که علاوه بر گران قیمت بودن مسافران بسیاری که با تور مالدیو برای گردش به این منطقه رفتهاند برای سپری کردن لحظاتی فوقالعاده خاص و منحصربفرد از آنها استفاده میکنند و لحظات شاد و مفرحی را در این کشتیهای گردشگری سپری میکنند.

 

 

اعیاد و تعطیلات موجود در مالدیو

 

 • اولین روز ماه ژانویه که بدلیل اولین روز سال نو میلادی تعطیل است
 • ژانویه بدلیل سال نو اسلامی
 • ماه مارس بدلیل تولد پیامبر
 • آوریل روزی که مالدیو دین اسلام را پذیرفت
 • 27 آوریل روزی که به نام روز ملی مالدیو نام گذاری شده است
 • 26 و 27 ماه جولای که روز استقلال است
 • سپتامبر به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان
 • اکتبر به مناسبت عید فطر و پایان یافتن ماه رمضان
 • 3 نوامبر روز پیروزی
 • 11 نوامبر روز جمهوری
 • دسامبر به مناسبت شروع حج
 • دسامبر عید قربان

تاریخ اعیاد اسلامی متغییر میباشد زیرا با توجه به هلال ماه زمانش مشخص میشود.

 

 

 

مراسم و اعیاد در مالدیو

 

ساکنان مالدیو به کشور خود بسیار افتخار میکنند از این رو همواره پرچم قرمز و سبز کشورشان را در خانه و خیابانهایشان بکار گرفتهاند که این کار تقریبا در تمامی اعیاد صورت میپذیرد. مردم مالدیو این اعیاد را بصورت خانوادگی برگزار میکنند وهر یک از اعضای خانواده سعی میکنند تا در این روزها بخشی از کارهای رایج در این نوع مراسم را برعهده بگیرند برای آشنایی بیشتر با نوع اینگونه مراسم میتوانید با تور مالدیو به این منطقه سفر کنید.

یکی از مراسم مرسوم و مهمی که در اعیاد در این منطقه انجام میشود رژه رفتن است که مراسمی باشکوه است که با سفر از طریق تور مالدیو میتوانید از این مراسم شگفت انگیز دیدن کنید.

 

 

 

 

 

 

 

جشنهایی که در این منطقه برگزار میشوند ترکیبی از سنت و مدرنیته هستند که برای جهانگردانی که با تور مالدیو برای دیدن اینگونه جشنها به این منطقه سفر کردهاند بسیار شگفت انگنیز است. در ماه قمری رمضان که مسلمانان ساکن در این منطقه روزها روزهدار هستند و شبها افطار میکنند کسب و کار و ارائه برخی از خدمات به تعویق میافتد بهتر که افرادی قصد سفر به این منطقه از طریق تور مالدیو را دارند از سفر در این ماه قمری به منطقه خودداری کنند.

 

در این ماه بیشتر رستورانها و غذاخوریها تعطیل میباشد و این تعطیلی تا عید فطر ادامه خواهد داشت. اما این مورد درباره هتلهای موجود در این جزیره تاثیری نداشته و آنها همچنان به فعالیتهای خود ادامه میدهند. پس در صورتی که خواهان تهیه تور مالدیو در این ماه هستید حتما باید از هتلهای موجود در این جزیره استفاده کنید.

با فرارسیدن عید فطر بسته به مناطق مختلف بین 2 تا 10 روز تعطیلی اعلام میشود.

 

برای سفر به مالدیو تور 7 روزه بهتر است یا 10 روزه؟


تورهای گردشگری به طور معمول، 5 تا 7 روز را در مالدیو می گذرانند. با این حال برخی تا 10 روز هم مهمان این کشور هستند. از آنجایی که مسافت ایران تا کشور مالدیو طولانی است، پیشنهاد می شود با تورهایی سفر کنید که بازه زمانی بیشتری را در مالدیو می گذرانند. در این صورت علاوه بر اینکه خاطرات بیشتری در این کشور می سازید، از جاهای دیدنی متعددی هم دیدن کرده و تفریحات زیادی را تجربه می کنید.

 

مدارکت مورد نیاز برای سفر به مالدیو

 

برای سفر به این منطقه شما تنها نیاز به تهیه پاسپورت و تور مالدیو را دارید. اینها تنها مواردی است که یک شخص برای سفر به این جزیره نیاز دارد . در این منطقه با ورود هر مسافر که با تور مالدیو به این منطقه سفر کرده است بصورت کاملا رایگان یک ویزای 30 روزه صادر میشود این در حالی است که در صورت تمایل میتوانید مدت این ویزا را به 90 روز افزایش دهید و تمدید کنید البته این کار بررسی این موضوع که توانایی پرداخت هزینههای موجود در این مدت را خواهید داشت یا خیر صورت میگیرد.در صورتیکه قصد تهیه تور مالدیو و ماندن در آن را دارید حواستان به حساب بانکیتان باشد.

 

البته با داشتن نامهای از شخصی که ضمانت شما را کند میتوانید مدت اقامت خود در جزیره را افزایش دهید.

 

قوانین مالدیو

 

در مورد سفر به این منطقه قوانینی وجود دارد که بهتر است قبل از سفر به این منطقه و تهیه تور مالدیو از آنها آگاه باشید. برخی از این قوانین به شرح زیر میباشد.

مسافرانی که با تور مالدیو به این جزیره سفر میکنند اجازه حمل الکل را برای وارد کردن به این کشور ندارند. همچنین بیرون از هتل هم نمیتوانند این مشروبات را تهیه کنند. مطمئنا ورود مواد مخدر نیز در این جزیره ممنوع میباشد و در صورت مشاهده با مسافری که با تور بالی به این جزیره سفر کرده برابر قانون برخورد میشود.

 

علاوه بر قوانینی که برای ورود مسافرانی که با تور مالدیو وارد این کشور می‎‎‎شوند برای خروج آنها و مواردی که میتوانند با خود حمل کنند نیز قوانینی وجود دارد که  نیاز است گردشگران قبل از تهیه تور مالدیو از آن آگاه باشند.

 

خارج کردن لاک پشت ها و محصولاتی که از لاک پشتها درست شده است و همچنین مرجان سیاه در این جزیره ممنوع میباشد و جهانگردانی که با تور مالدیو به این منطقه سفر میکنند ملزم به رعایت این قوانین میباشند.

 

در این جزیره هیچ پیش شمارهای برای مناطق مختلف وجود ندارد و تنها پیش شماره این منطقه پیش شماره بین المللی آن میباشد که 960 میباشد.از شمارههای ضروری که در این منطقه ممکن است به آنها نیاز پیدا کنید شماره پلیس 119، شماره تماس با آتش نشانی 118 و آمبولانس و یا اورژانس 102 است که در صورتی که اتفاقی برایتان پیش آمد که به کمک هر یک از این ارگانها پیدا کردید میتوانید از آنها استفاده کنید. این جزیره یکی از بهترین مکانهای گردشگری است که همه ساله مسافران و جهانگردانی از سرتاسر دنیا برای دیدن این منطقه از نزدیک و بهره بردن از امکانات تفریحی و گردشگری که در این منطقه قرار دارد عازم این جزیره کوچک و زیبا میشوند تا با سفر به این منطقه لحظاتی به یاد ماندنی را سپری کنند.

 

هزینه سفر به مالدیو چقدر است؟

هزینه های سفر به کشور مالدیو تحت تاثیر عوامل مختلفی است. برای مثال، تغییرات ارزی منجر به افزایش یا کاهش هزینه سفر به کشورهای مختلف خواهد شد. همچنین محل اقامت، نوع پرواز،  چند روزه بودن و ... در قیمت تور مالدیو تاثیر گذارند.

 

برای مشاهده نقاط گردشگری دیگر از مالدیو اینجا را کلیک نمائید
منو