تور مالدیو عید


تور مالدیو عید


تور مالدیو عید

با فرا رسیدن ایام عید نوروز، هر فردی به فکر آغاز یک سفر موقت به یکی از کشورهای توریستی می افتد. در همین راستا می توان تور مالدیو عید را به دلیل بهره بردن از بیش از هزار جزیره، یکی از بهترین مقاصد تفریحی شمرد. به همین دلیل شاید آگهی تعداد زیادی از تور های گردشگری را مشاهده کرده باشید که در ایام نوروز به کشور مالدیو می روند؛ اگرچه کشور مالدیو تا چندی پیش برای مسافران ایرانی یک مقصد چندان محبوب و شناخته شده نبود.

مقاصد گردشگری مالدیو

در بین بیش از 1000 جزیره که در کشور مالدیو وجود دارد، تنها 100 عدد آن ها گردشگری بوده و به عنوان مقاصد تفریحی شناخته می شوند؛ چرا که سواحل امن و پاکیزه ای دارند و مسافران می توانند از نهایت لذت و امکانات رفاهی این جزایر بهره مند شوند. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم پس از تصمیم گیری نهایی، مقصد تور مالدیو عید را نیز در نظر بگیرید و به دنبال یک تور گردشگری برای جزیره مورد علاقه خودتان باشید؛ در غیر این صورت، احتمال اینکه به یک جزیره نه چندان پر امکانات بروید وجود دارد. شهر «ماله» به عنوان پایتخت مرکزی کشور مالدیو، یکی از شلوغ ترین و زیبا ترین شهر های این کشور است و مسافرت به آن را به شما پیشنهاد می کنیم.

بهترین زمان سفر به مالدیو

نکته مهم دیگری که باید در حین خرید بلیط تور مالدیو در عید نوروز به آن توجه داشته باشید، زمان سفر است. کشور مالدیو به دلیل موقعیت جغیرافیایی خود یک کشور با آب و هوای گرم شمرده می شود و در برخی از فصول به دلیل آب و هوای نه چندان جالبی که دارد، جمعیت مسافران آن به حداقل می رسد. با توجه به هزینه های گزافی که افراد برای خوش گذرانی در کشور مالدیو خرج می کنند، مطمئنا بهتر است به دنبال بهترین زمان برای سفر به این کشور باشید تا نهایت لذت را از این کشور زیبا ببرید.

حال که اطلاعات نسبتا کاملی از تور مالدیو  به دست آوردید، می توانید هر کدام از تورهای موجود در شرکت مسافرتی سام سیر را  مانند تور مالدیو عید،  تور مالدیو ارزان، تور مالدیو تابستان ، تور مالدیو زمستان و تور مالدیو لحظه آخری را  مشاهده کرده و گزینه مورد علاقه خود را برگزینید.

منو