تور میلان ایتالیا


تور میلان ایتالیا


تور میلان ایتالیا

میلان دومین شهر بزرگ ایتالیا است که سالانه پذیرای گردشگران بسیاری می باشد. این شهر به  پایتخت مد در جهان معروف است. به طور معمول افرادی که قصد عزیمت به این کشور را دارند؛ علاوه بر بازدید از جاذبه های طبیعی، فرهنگی و تاریخی، طرفدار مد و فشن نیز هستند. برای سفر به میلان ایتالیا باید ویزای آن را داشته باشید که شرایط خاص خود را دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا با شرایط تور میلان ایتالیا بیشتر آشنا شوید.

 

 

شرایط اخذ ویزای میلان ایتالیا

برای گرفتن ویزای کشور مورد نظر باید شرایط زیر را داشته باشید:

  • ارسال درخواست خود به کارگزاری CKGS

  • ارسال جواب با گذشت 21 روز کاری از انگشت نگاری و تحویل مدارک به دفتر مورد نظر

  • دریافت جواب با مراجعه حضوری به دفتر با همراه داشتن مدارک شناسایی و رسید دریافتی

  • تمکن مالی برای اخذ ویزای ایتالیا مبلغی بین 70 تا 100 میلیون به ازای هر نفر

 

  • توجه داشته باشید که گردش 3 ماه آخر حساب، تاثیر به سزایی در اخذ ویزا دارد.

مکان های پربازدید میلان ایتالیا

برای سفر با تور میلان ایتالیا بهتر است به این نکته توجه کنید که چه شهر های برای بازدید انتخاب شده است. در ادامه به معرفی مکان های معروف ایتالیا برای انتخاب بهتر و آسان تر شما برای سفر می پردازیم:

 

 

1- شهر رم:

 یکی از جاذبه های بی نظیر میلان است که برای دیدن آن به صورت کامل به 2 الی 3 روز زمان نیاز دارید. 

 

2- فلورانس و توسکانی: 

هنگام سفر با تور میلان ایتالیا، به مکان های تاریخی و موزه های فلورانس و توسکانی حتما سر بزنید. این شهر یکی از زیباترین شهر ها در این کشور است که در ساخت کاخ ها و کلیساهای آن، آثار هنری فراوانی نهفته است.

 

3- شهر بی نظیر ونیز:

برای دیدن این شهر فوق العاده زیبا، بایستی چند روزی زمان بگذارید. گرند کانال، پلازا دوکال، کلیسای سن مارکو و بازار ریالتو از جمله جاذبه های دیدنی شهر ونیز محسوب می شود.   

 

 

4- ناپل و پامپی:

ناپل شهری است با آثار تاریخی بسیار، که موزه هایی چون آرکالجیکو و دی سان مارتینو در آن قرار دارد. همچنین مسیر کوتاهی بین ناپل و پامپی وجود دارد که می توانید از این شهر باستانی نیز دیدن کنید. 

 

قیمت تور میلان ایتالیا

قیمت تور میلان ایتالیا با توجه به فاکتورهایی چون امکانات هتل مورد نظر، بلیط هواپیما و زمان سفر ممکن است متفاوت باشد. بهتر است برای استفاده از خدمات تورهای مسافرتی و هزینه های سفر، قبل از عزیمت یک برآورد کلی داشته باشید.

حال که اطلاعات نسبتا کاملی از تور ایتالیا  به دست آوردید، می توانید هر کدام از تورهای موجود در شرکت مسافرتی سام سیر را  مانند تور ایتالیا عید نوروز ،  تور ایتالیا ارزان، تور ایتالیا تابستان ، تور ایتالیا زمستان ، تور ایتالیا پاییز ، تور ایتالیا لحظه آخری ، تور فرانسه ایتالیا اسپانیا ، تور رم ایتالیا ، تور ایتالیا اسپانیا ، تور ایتالیا ونیز ،  تور فرانسه اسپانیا  را  مشاهده کرده و گزینه مورد علاقه خود را برگزینید.

منو