تور چین نوروز ۱۴۰۲


تور چین نوروز ۱۴۰۲


تور چین نوروز 1402

چین سرزمینی پر از شگفتی است. این کشور پهناور آسیایی یکی از اصلی ترین مقاصد گردشگری برای مردم ایران و سایر کشورهای جهان محسوب می شود. تاریخ غنی و کهن این کشور در کنار آثار باستانی و کاخ های عظیم آن، یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری آن هستند . البته نباید فرهنگ عجیب و غذاهای خیابانی متنوع آن را نیز از یاد ببریم. شما با تور چین نوروز 1402 می توانید از کاخ های امپراطوری چین دیدن کرده، فرهنگ غنی چین را از نزدیک مشاهده و غذاهای جدیدی را امتحان کنید که مانند آن را در هیچ جایی نخواهید دید.

C:\Users\aa\Desktop\341.png

مشهورترین اماکن گردشگری چین

چین سرزمینی پر از رمز و راز است. شما می توانید با تور چین نوروز 1402 در پکن و شانگهای، مدرن ترین معماری و تکنولوژی ها را ببینید و در عین حال از طبیعت بکر و دست نخورده این کشور نیز لذت ببرید. به شما پیشنهاد می کنیم به علت حمل و نقل ارزان در چین، مقاصد نزدیک و متنوعی را برای بازدید انتخاب کنید.

مشهورترین جاذبه های گردشگری چین عبارت اند از:

*دیوار بزرگ چین

*شهر ممنوعه

*دیزنی لند

*پارک جنگلی کلی ژانگجیانجی

*مناطق رویایی هانگ لونگ

*شهر باستانی فنگهوانگ

*کوه تیانمن شان

*آسمان خراش های شانگهای

*مراکز خرید مدرن پکن

اخذ ویزای برای تور چین

سفر به چین جزو هیجان انگیزترین سفرهای زندگی شما محسوب می شود. شما برای سفر به این کشور، راه سختی را در پیش نخواهید داشت. تنها کافیست برای اخذ ویزای توریستی این کشور درخواست دهید. درخواست شما در مدت 7 روز کاری پاسخ داده می شود و میتوانید با تور چین نوروز 1402 سام سیر به این کشور سفر کنید.

C:\Users\aa\Desktop\354.jpg

چه فصلی به چین سفر کنیم؟

چین کشوری بسیار پهناور است. به همین دلیل بیشتر از هر کشور دیگری تنوع آب و هوایی را در خود جای داده است. تابستان هایی گرم و خشک، باران های موسمی و گاها طوفان های موسمی در اقلیم آب و هوایی این کشور دیده می شوند. بهتر است قبل از سفر به این کشور، مقصد خود را انتخاب کرده و شرایط جوی آن را بسنجید. در هر صورت اگر قصد دارید با تور چین نوروز 1402 به این کشور سفر کنید، حتما لباس گرم همراه خود داشته باشید.

قیمت تور چین در نوروز 1402

قیمت تور چین مانند هر تور دیگری به آیتم های بسیاری بستگی دارد. قیمت بلیط هواپیماهای داخلی و خارجی، خدمات هتل رزرو شده و مدت اقامت شما تعیین کننده قیمت نهایی این تور هستند. حتما قبل از سفر یک برآورده کلی از هزینه های آن داشته باشید.

منو